MVK Ostrava 6.1.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Ostrava 6.1.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Ostrava 6.1.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:

Oliver Lady Bijou, CZ, PER a 22, D. Soukenková, CZ
Nominace:
GIC Eulalie Hennessy, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
NW GIC FI*Celestial's Smells Like Teen Spirit, RAG a 03, L. Chylová, CZ
  • BIS kočka:

IC Sarafina II von Dinau JW, SBI c 21, B. a W. Dechant, DE
Nominace:
GIC Xamantha Blue Miracle, CZ, RAG f 04, K. Lukačková, CZ
IC IT*Kinalikedi Cemre, TUV d 62, I. Idziejczak, PL
  • BIS kocour kastrát:
GIC Mickey Persy of Velvet, CZ, PER n 03 22, R. Kaločová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR Elfie Szafirowy Domek*PL, RAG a 21, K. Zasepa, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB IV:
Jasta z Tazu, CZ, 1.0, PER a 03 24, M. Seidler, CZ/SK
Nominace:
Uli Lady Bijou, CZ, 1.0, PER a, D. Soukenková, CZ
SE*Lil'Magics Waiting for Love, 0.1, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Amber Hanczer*PL, 0.1, RAG a 03, M. Hanczewski, PL
Nominace:
Little Magic Dewey, 1.0, RAG n 04, A. Moslerová, CZ

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

IC X-Ellent Onix Gloria, SIB n 09 22, M. Poznanska, PL
Nominace:
IC Mainefield's Orlando II, MCO n 22, P. Filewski, PL
IC Quinji Onix Gloria, SIB n 23, M. Poznanska, PL
  • BIS kočka:

CH Azurra z Dzikiej Sybrii*PL, SIB n 23, M. Poznanska, PL
Nominace:
Prada Kotyani*PL, NFO n 23, A. Izycka-Herman, PL
GIC Orange Uroczysko*PL, NFO f 09 23, I. Pieczykolan, PL
  • BIS kocour kastrát:

IP Gretzky Calibra, CZ, NFO n 09, M. a Petra Šandovi, CZ
Nominace:
PR Danny el Felina Mondo, CZ, MCO d 03 22, K. Žižková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Atena Dwaq Formaty*PL, MCO f 09, S. Waligora, PL
Nominace:
IC Kamee v. Arlesbrunnen, NFO n 09 24, M. Šustrová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB I:

Big Giants Resort's Piccolo, 1.0, MCO d, Orlikowska-Tomys, PL
Nominace:
Jasmin Blekitny Aniol*PL, 0.1, NEM n 21, J. Szlachta, PL
IT*Eryn Galen Diamonds, 0.1, NFO fs 23, A. Amlerová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Tajga Kotyani*PL, 0.1, NFO fs 09 24, A. Dogadalska, PL
Nominace:
S*Silent Hill's Ghost, 1.0, NFO w 62, N. Knoblochová, CZ
Wildfee's Mahla, 0.1, NFO n 03 24, M. Hofstatter, AT

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

NW SC Unbelievable of Czankra JW DVM DSM, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
NW SC Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ JW, BML ns 11, A. a K. Opatrná, CZ
SC Rocky Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
  • BIS kočka + BOB III:

IC Euforia Sideris*PL JW, BSH a, M. Wojczik, PL
Nominace:
IC Giulietta Sideris*PL, BSH c, M. Wojcik, PL
GIC Nanne of Czankra*PL, BSH q, A. a K. Czyzkowscy, PL
  • BIS kocour kastrát:
GIP IC Sonic Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
IP Frankie British Red, CZ, BSH e, R. Tesařová, CZ
PR CH S*Javeliner's Braigh A Roid, BSH d 24, R. Tesařová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW GIP SC Tootsie Dandre&Cats*RU,  BUR h, I. Naculak, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Benji Belusinka*PL, 1.0, BUR n, I. Naculak, PL
Nominace:
Adonis von Krivov, 1.0, BSH a 03, A. Hogenboom, NL
Darel Scarab Maus, CZ, 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Cleo Belusinka*PL, 0.1, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Xanni Dee, CZ, 0.1, BML fs 11, L. Venclíková, CZ
Jadore Chelbygoldblue, 0.1, BSH g 03, A. Hogenboom, NL

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
NW Una Storia Importante von Ramenka, RUS, C. Haslinger, HU
Nominace:
IC Don Galina Jeremy, DSP a, P. Širáková, HU
IC Greenville Xavi JW, ABY n, N. Dinkov, SK
  • BIS kočka:
A Flashpaw's Hope and Pride JW, RUS, C. Haslinger, HU
Nominace:
IC Nunu Princess Angel, CZ, SPH w 63, P. Flossmannová, CZ
CH Queen Velvet's N'Avangarda, SPH a 33, K. Sumacka, PL
  • BIS kocour kastrát:
PR GIC King Berenetto, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR Jim Beam Orissimo, CZ, SIA w 67, M. Harníková, CZ
Nominace:
GIC Night Star Egyptian Beauty, SPH n, P. Flossmannová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Odette Blue Diamond Modrá něha, CZ, 0.1, RUS, Z. Krajča,CZ
Nominace:
Enny Nanniestars, CZ, 1.0, DSP n 03, M. Prokopová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
Whitney by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Gyulchataj Uranus, 1.0, SIA n, T. Mašek, CZ
Greenville Eleganzza, 0.1, ABY a, N. Dinkov, SK

  • BIS kočka domácí:
Bruno, 1.0, HCS, M. Harníková, CZ
Pusinka DSM, 0.1, HCS, A. Bambušková, CZ

Nejlepší veterán:
SC Heliot z Zielonej Laki*PL, 1.0, NEM ns 21, D. Hubáčková, CZ
PR GIC King Berenetto, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky