MVK Ostrava 7.10.2017 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Ostrava 7.10.2017

Vystavovatelé > výsledky 2017

MVK Ostrava 7.10.2017

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB III:

Celestial's Smells Like Teen Spirit*FI, RAG a 03, L. Chýlová, CZ
Nominace:
GIC Remu-Martin's Legolas, PER e 03 22, N. Kozlíková, CZ
CH Ragdoll's Song Phoenix, RAG a 21, M. Gambová, CZ
  • BIS kočka:

Miss Ellie of Moonlight Dolls, RAG a 03, M. Novotná, CZ
Nominace:
NW SC Polly Luminia, CZ DSM, PER a, P. a P. Hejdovi, CZ
GIC Dianella Milkyland*PL, RAG n 04, P. Mleczek, PL
  • BIS kocour kastrát:
NW SP Enjoy Me Bright Crystall, CZ, RAG n 03, B. Špinlerová, CZ
Nominace:
Oscar de Villia*SK, RAG a, A. Ondrová, CZ
SP Desmond Ragdoll Legend, CZ, RAG e, R. Čachotská, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Brielma Spike*PL, 1.0, RAG n 03, M. Ksiezarczyk, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Neo Armani Monthly Shine, CZ, 1.0, PER ns 01 21 62, P. a P. Hejdovi, CZ
Nominace:
Hera z Tazu, CZ, 0.1, PER g 03 22, M. Seidler, CZ
Vanilla Sky Koci Eden*PL, 0.1, RAG n 03, M. Ksiezarczyk, PL

Kategorie 2:


  • BIS kocour + BOB IV:

SC Nearly Perfect Rosa Glauca, CZ JW DSM, TUA w 63, L. Knýová, CZ
Nominace:
GIC Percival of Pumelia Garden, CZ, MCO d 09 23, V. Doležalová, CZ
CH Syriusz Cabernet*PL, MCO a 09, M. Tryka, PL
  • BIS kočka:

CH Mibi Chiquita a spol., CZ, MCO fs 09 , E. Doležalová, CZ
Nominace:
Enchantress Urgantina Valley, CZ, MCO a 09, V. Pintrová, CZ
CH Arabela Kot i Mysz*PL, MCO n 09 22, W. Andrijew, PL
  • BIS kocour kastrát:

GIP Bert Hanako, CZ, NFO n, S. Malyšková, CZ
Nominace:
SP Ogar Ri of Sudden Blazing, CZ, MCO ns 09 22, A. Bambušková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR IC Dorogusha Sibirushka Krasa*UA, SIB n 09 22 , K. Smykala, PL
Nominace:
GIP Andrea Moniando*PL, MCO f 22, W. Kwietniak, PL
Sergia Malten Bohemia, CZ, MCO ns 09 22, J. Vojtková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Delilah of Majama, SK, 0.1, MCO f 03 22 , S. Bartečková, CZ
Nominace:
Cassiel Keanu Jr. Tender Lion, CZ, 1.0, MCO a 02 62, S. Bartečková, CZ
RU*Starsiberia Korica, 0.1, SIB ny 23, K. Smykala, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Neptun Rabaz, CZ, 1.0, MCO d 23 , S. Březinová, CZ
Nominace:
One and Only by Imagine Glamour, CZ, 1.0, MCO d 09 25, P. Melková, CZ
Emmet Czech Lions, CZ, 1.0, MCO n 02 64, S. Pelikánová, CZ

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

IC Intel Dulce Dream's, BSH a, D. Krauze, PL
Nominace:
NW SC Sizzo Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
GIC Ah Yá Moasi, CZ, MAU ns 24, I. Směřičková, CZ
  • BIS kočka + BOB I:

SC Yavanna Momoiro, CZ JW DVM, BML ns 11 31, K. a A. Opatrná, CZ
Nominace:
CH Dasha Hari Maya*PL, BSH g, E. Gulka, PL
Rosalynn Honey Grey, CZ JW, CHA, L. Šálková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Hero Daymon*PL, BSH a, D. Lipa, PL
Nominace:
SP Felix Honey Pie, CZ, BSH n, L. Hladišová, CZ
Barakiel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, I. Směřičková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Fee Belle de Petite Pelote, CZ, 0.1, BUR a, B. Vodolanová, CZ
Nominace:
Femme Fatale of Royal Angel, CZ, 0.1, BSH ns 22 64, A. Poláková Šmídová, CZ
Frou Frou de Petite Pelote, CZ, 1.0, BUR n, B. Vodolanová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Daenerys Emibel*RU, 0.1, OCI b 24, K. Lorenc, CZ
Nominace:
Yasmin Milbrimi*PL, 0.1, BSH g, J. Czub, PL
HU*Alba Regia Angelica, 0.1, BUR f, B. a M. Vodolanovi, CZ


Kategorie 4:


  • BIS kocour + BOB II:
GIC Fei Wu Akira, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
IC Jubatus Sun King JW, OSH n 22, A. Z. Roubalová, CZ
GIC Sardoniks Magia Vostoka*RU, THA c, D. Abarinov, RU
  • BIS kočka:
Ninat Dexter, CZ, SPH f 02 62, M. Richterová, CZ
Nominace:
GIC Abigail Fancy Thai*CZ, THA n, P. Brauner, CZ
NW IC UA*Royal Elf Vanilie, DRX w 66, O. Dasiuk, UA
  • BIS kočka kastrát:
GIP Jasmína Dexter, CZ, SPH w 61, M. Richterová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Dare to Love Me Tender Beast, CZ, 1.0, OSH c 24, T. Janečková, CZ
Nominace:
Daysy Blekitek*PL, 0.1, RUS, P. Kořínková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Klarissa Risa by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Sky Cherry Lau, CZ, 1.0, SPH n 21 32, M. Řeháková, CZ
Bijou Blueberry Eyes, CZ, 0.1, THA c, I. Beránková, CZ

  • BIS kočka domácí:
Emily, 0.1, HCS, K. Šmídová, CZ
Zurbarán, 1.0, HCS, T. Janečková, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "C" Scarab Maus, CZ, MAU, I. Směřičková, CZ
Nejlepší veterán:
SC Carmen Ryve Nostra, CZ, 0.1, SBI n 21, K. Šmídová, CZ
Zurbarán, 1.0, HCS, T. Janečková, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky