MVK Zdice 20-21.10.2018 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Zdice 20-21.10.2018

Vystavovatelé > výsledky 2018

MVK Zdice 20.-21.10.2018



Kategorie 1:

  • BIS kocour:

SC Elf Black Point Hokami, CZ JW, EXO n 03 24, J. a J. Klierovi, CZ
Nominace:
NO Whimsical's Sendy Claws, RAG n 03, A. Jupa, CZ
  • BIS kočka:

Sarafina II von Dianu JW, SBI c 21, B. a W. Dechant, DE
Nominace:
IC Xantina Granát, CZ, PER f 03, J. Slabý, CZ
CH S*Jorgardens OE Bolt Qaramia, RAG f 03 21, M. Miksová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP CH Charlie ZigZag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
Logan Leon Abeaxus, CZ, RAG a 04, M. Miksová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP Salvia Clea Jesenia, CZ JW, PER g 03, J. a J. Klierovi, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
S*Raus Hoejden's Caramello, 1.0, SBI b, B. a W. Dechant, DE
Nominace:
Floria Granát, CZ JW, 0.1, PER e 03, J. Slabý, CZ
Fleur II Granát, CZ, 0.1, PER g 03, J. Slabý, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Ysenia von Dinau, 0.1, SBI g 21, B. a W. Dechant, DE
Nominace:
Barbie Pagllialonga, CZ, 0.1, RAG a, Z. Kubínová Čabrádková, CZ
Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, 0.1, PER f 33, K. Křížková, CZ

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

CH Orrin Taiga Rose, CZ, SIB n 09 24, M. Bočková
Nominace:
Tommen Bjornpote, NFO ns 22, B. Lintl, NL
CH Fobos White Witch, CZ, SIB as 24, L. Ilievová, CZ
  • BIS kočka:

Alma fra Kutoppen, NFO n 24, S. Berggner, DE
Nominace:
Tracy od hory Zlatník, CZ, MCO f 22, D. Hauptigová, CZ
IC Theia White Witch, CZ, SIB ns, L. Ilievová, CZ
  • BIS kocour kastrát:

GIC Anýs Wana-vara, CZ, SIB n 24, R. Winklerová
Nominace:
PR Lucifer z Aleje, CZ, MCO n, E. Koubíková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, Z. Labancová, CZ
Nominace:
IP My Dear Merry-Sofie Sudden Blazing, CZ, MCO f 09, L. Koblížková, CZ
IC Dikovinka Moya Verooka, SIB f 09 22, R. Winklerová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Efim3 QT Atlantida, CZ, 1.0, MCO e 09 22, M. Polanský, CZ
Nominace:
Felis Admiranda Gloria,HR, 0.1, MCO f 23, Z. Labancová, CZ
Grace od Dračí sluje, CZ, 0.1, MCO n 09 23, L. Zajíčková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Racoones Resort Skywalker, 1.0, MCO ds 09 23, A. Křížková, CZ
Nominace:
Larvik Gi of Sudden Blazing, CZ, 1.0, MCO n 09 22, L. Koblížková, CZ
Ginger Larenda, CZ, 0.1, MCO f 09 22, R. Studničková, CZ


Kategorie 3:


  • BIS kocour:

GIC Snow Ray Romeo, BSH ns 11, G. Poláčková, CZ
Nominace:
IC Marconi Monoid, CZ, BSH b, J. Košková, CZ
IC Bentley Crystal Corazon Azul, CZ, BSH e, K. a D. Kosovi, CZ
  • BIS kočka:

CH Mia Nalim, CZ JW, BSH a, I. Kubiasová, CZ
Nominace:
Clear Pure Beauty, CZ, BSH ns 11, O. Priymak, CZ
CH Daisy Dee Tigrillo, CZ, OCI n 24, V. Kopecká, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Amadeus Ori Amulet, CZ, BSH ns 22 64, H. Vyčichlová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Fayanna Crystal Diamond, CZ, BSH ns 11, K. a D. Kosovi, CZ
Nominace:
IP Rony Bohemia Indigo, CZ, CHA, H. Vojtěchová Šimanová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Bella Ambra Charlesbur, CZ, 0.1, BUR b, R. A. Hussein, CZ
Nominace:
Violette of Last Hope, CZ, 0.1, BSH ns 11, T. Maixnerová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Euphoria Pure Beauty, CZ, 0.1, BSH ns 11, O. Priymak, CZ
Nominace:
Imany Sideris*PL, 0.1, BSH a, I. Kubiasová, CZ
Tamiko Tauri Cvirn, CZ, 0.1, CHA, D. a V. Míškovi, CZ

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
SC Uriáš Berenetto, CZ, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
Nukak Maku Rusdekiev*PL, RUS, K. Flis, PL
  • BIS kočka:
IC Molly De Dragon d'Orient, CZ, PEB f, K. Abrahámová, CZ
Nominace:
Neetoo Kokeshi*PL JW, DRX fs 02 21 64, B. Szymczak, PL
CH Nunu Princess Angel, CZ, SPH w 63, P. Flosmannová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Makarerre Kokeshi*PL, DRX hs 09 24, J. Sudíková, CZ
Nominace:
SP Isolda Silver ze Svobody, CZ, SOM os, P. Fuchs, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Karacho Rosa Glauca, CZ, 1.0, ABY a, P. Melková, CZ
Nominace:
HU*Imladris Indil Jethro Tull, 1.0, SIA n, M. Nowak, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Oh La La Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, L. Knýová, CZ
Nominace:
Hrozinka Gamela Keta, CZ, 0.1, SPH n, M. Kuncová, CZ


  • BIS kočka domácí:
Molly, 0.1, HCL, S. Holleinová, CZ
NW Šiminka, 0.1, HCS, M. Zachrdlová, CZ
Nominace:
Fox of Village, 1.0, HCL, S. Pelikánová, CZ
Devil, 1.0, HCS, H. Vojtěchová śimanová, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh "C" Pod Bílou věží, CZ, PER, K. Křížková, CZ
vrh "E" Siberian Light, CZ, SIB, R. Winklerová, CZ
vrh "D" Regnum Amoris, CZ, DRX, E. Waligorová, CZ

Nejlepší veteráni:
Monthy Air Force Cat, CZ, 1.0, BSH b 03, E. Koubíková, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky