MVK Brno 25.6.2017 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Brno 25.6.2017

Vystavovatelé > výsledky 2017

MVK Brno 25.6.2017

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB IV:

GIC Creekcats Armando, RAG n 03, J. Zytnicki, PL
Nominace:
IC Roland Jennifer World*PL, RAG a 03 21, E. Smolen, PL
IC Falco Adoelle*PL, SBI c 21, I. Kurowiec, PL
  • BIS kočka:

Dianella Milkyland*PL, RAG n 04, P. Mleczek, PL
Nominace:
Xamantha Blue Miracle, CZ, RAG f 04, K. Lukačková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW SP Enjoy Me Bright Crystall, CZ, RAG n 03, B. Špinlerová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
S*Jorgardens DC Blue Fenix, 1.0, RAG a, M. Miksová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

PL*Cinnamon Sky Nadia, 0.1, RAG a 03, M. Sajna, PL
Nominace:
Mariah Superendi*PL, 0.1, RAG f 03, L. Hlaváčová, CZ
 

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB III:

SC Nearly Perfect Rosa Glauca, CZ JW DSM, TUA w 61, L. Knýová, CZ
Nominace:
GIC Cocaine von Marquis Zaro JW, MCO w 62, C. Haslinger, AT
SC Amur ze Sovína, CZ, SIB n 09 24, J. Suská, CZ
  • BIS kočka:

IC Abarth von Reichenberg, MCO f 09 22, P. Fit, PL
Nominace:
CH Westa Kocilandia Bis*PL, NEM n 21, K. Hargesheimer, PL
SC Walentýna z Tichého údolí, CZ, SIB gs 09 22, J. a M. Kaněrovi, CZ
  • BIS kocour kastrát:

PR SI*Melly's Mao Frodo, MCO n 22, T. Vesenjak, SI
Nominace:
Buster el Felina Mondo, CZ, MCO n 09 22, A. Ondrová, CZ
Xuan Leo borealis, CZ, NFO n 09, N. Kubačková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP The Best of Sudden Blazing, CZ, MCO f 22, L. Koblížková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Zara Sky Beyrouth, CZ, 0.1, MCO d 03 22, Y. a L. Khaled, CZ
Nominace:
Well Being Nord Prince JW, 1.0, MCO n 22, F. a J. Fürst, AT
Balthazara Adenike, CZ, 0.1, MCO n 09 22, D. Spurná, CZ
Allea Reaver, CZ, 0.1, MCO d 23, R. Gajdíková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Fabio vom Reichenberg, 1.0, MCO n 09 23, M. Reber, DE
Nominace:
Femme Fatale de Fleur de Lys Noir, 0.1, MCO a 22, C. Haslinger, AT
Betty Reaver, CZ, 0.1, MCO e 22, R. Gajdíková, CZ
Benjamina Reaver, CZ, 0.1, MCO f 09 23, R. Gajdíková, CZ


Kategorie 3:

  • BIS kocour:

GIC Speedy-Paw Adamo, CHA, A. Nowoswiat, PL
Nominace:
SC Elvis Presley Cherrcat, CZ DVM, BSH e, Z. Martincová, CZ
Valentino Silver EstiBri*PL, BSH ns 11, E. Rabiniak, PL
  • BIS kočka + BOB I:

GIC Yavanna Momoiro, CZ JW VM, BML ns 11 31, A. a K. Opatrná, CZ
Nominace:
IC Fragile Beauty of British Edition, CZ JW, BSH ns 22 64, A. Poláková Šmídová, CZ
IC Baby Blue Star Kolda, CZ, JW, CHA, J. Kolísko, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Henri EStiBri*PL, BSH ds 21 33, E. Rabiniak, PL
  • BIS kočka kastrát:

SP Angela of Misty Islands, CZ DSM, KBL n 09 24, M. Pazdera, CZ
Nominace:
IP Eliška z Věrovan, CZ, BSH j, D. Vitoslavská, CZ
BIS kotě 7-10 měsíců:

Infinity in Love of British Edition, CZ, 0.1, BSH ns 22 64, A. Poláková Šmídová, C
Nominace:
Edvard Bijacat, CZ, 1.0, BSH a 03, E. Janoušková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Stella Bella Crmi, CZ, 0.1, BML ns 11 31, L. Linkeová, CZ
Nominace:
Fée Belle de Petite Pelote, CZ, 0.1, BUR a, B. Vodolanová, CZ
UA*Amuretto Ursula, 0.1, BUR b, S. Tsurenko, UA


Kategorie 4:


  • BIS kocour + BOB II:
IC Fei WU Akira, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
CH Advance Hazel, ABY n, M. Rybár, SK
Amadeus Star Ramses*RU, JW, SPH n 03, A. Maťátková, CZ
  • BIS kočka + BOB III:
IC Julianna von Garret, CZ, CRX n 02 64, J. Kocourek, CZ
Nominace:
Nautis Soniso Bohemia, CZ, ABY o, S. Vacková Veselá, CZ
  • BIS kocour kastrát: 
PR Pablo Honey from Paradise City, SK, DRX ns 23, S. Bartečková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Jasmína Dexter, CZ, SPH w 61, M. Richterová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Viva La Diva Rosa Glauca, CZ, 0.1, RUS, L. Knýová, CZ
Nominace:
Star Child Roze, 0.1, DSP f 03, N. Filipová, CZ
Ninat Dexter, CZ, 0.1, SPH f 02 62, M. Richterová, CZ

  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Pixy Sphynx Oleg, 1.0, DSP e, T. Gallyas, HU
Nominace:
Ivo Pitanguy Sim Sim*UA, 1.0, OSH b 22, J. Riera, CZ
Douglas Naked Alien, CZ, 1.0, SPH e, A. Maťátková, CZ

  • BIS kočka domácí:
Ari, 1.0, HCS, P. Franta, CZ
Nominace:
Amy, 0.1, HCS, P. Franta, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "F" de Petite Pelote, CZ, BUR, B. Vodolanová, CZ
Nominace:
vrh "D" Amon Hen, CZ, CRX, E. Marčeková, CZ
Nejlepší veterán:
SC Amur ze Sovína, CZ, SIB n 09 24, J. Suská, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky