MVK Olomouc 25.11.2018 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Olomouc 25.11.2018

Vystavovatelé > výsledky 2018

MVK Olomouc 25.11.2018



Kategorie 1:

  • BIS kocour:

NW GIC FI*Celestial's Smell Like Teen Spirit, RAG a 03, L. Chylová, CZ
Nominace:
GIC Ragdoll's Song Phoenix, RAG a 21, M. Gambová, CZ
GIC Adorabledolls Thor, RAG n 03, W. Buss, PL
IC Oz Ragissa*PL, RAG n 04, K. Vacková Kollárová, CZ
IC Eulalie Henessy, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kočka + BOB I:

X-treme Ibiza Summer, PER g, M. Šmátralová, SK
Nominace:
CH Judith Silver Star Hokami, CZ, EXO fs 03, Y. Studnicová, CZ
PL*Cinnamon Sky Lyly Sweet, RAG n 03, M. Sajna, PL
IC PL*Raggato Tiamat, JW, RAG a 03, W. Buss, PL
SE*Klausus Ivett, RAG n 04, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Cattydolls Time after Time, RAG a 03, K. Oreškovič, HR
  • BIS kočka kastrát:
NW SP EC FI*Minnikatinin Lara Croft DSM, EXO fs, T. a H. Ohman, FI
Nominace:
Uliana Helion, CZ, RAG f 04, K. Kratochvílová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
X-treme Zara, 0.1, EXO ds 24 62, M. Šmátralová, CZ
Nominace:
Dominic Palatissimo, CZ, 1.0, EXO as 03 24, I. Palátová, CZ
Alvin Angel Dolls*PL, 1.0, RAG n 03, W. Torebko, PL
SE*Lil'Magics Waiting for Love, 0.1, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Fantagiro Catsious, CZ, 0.1, RAG f 03, M. Gambová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Jajteles z Tazu, CZ, 1.0, PER a 03 22, M. Seidler, CZ/SK
Nominace:
Jasta z Tazu, CZ, 1.0, PER a 03 24, M. Seidler, CZ/SK
Arcobaleno Honey of X-treme, 1.0, PER n 03 22, M. Šmátralová, CZ
Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, 0.1, PER f 33, K. Křížková, CZ
PL*Silesian Gold Only You, 0.1, SBI c, P. Kus, PL

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

NW SC Irtysz Duszek Lasu*PL DVM DSM, NFO n 09 24, E. a D. Sobora, PL
Nominace:
GIC Haker Ewadar's, NFO d 09 24, E. a D. Sobora, PL
Admiral Siberian Grace*RU JW, SIB ny 24, A. McLardie, PL
GIC Gorby ze Sovína, CZ, SIB d 24, A. Suská, CZ
CH Yoogi Mizar Land*PL, NEM n 21, E. Lapeta, PL
  • BIS kočka:

GIC Kadiri Duszek Lasu*PL, NFO n 24, L. Szpineter, PL
Nominace:
CH Viktorie Amber Kočky ze Severu, CZ, NFO nt 09 22, M. Šustrová, CZ
CH PL*Nordrasill Elena, NFO f 22, R. Konarzewski, PL
Brawurka Skarb Polany*PL, NFO ns 09 22, K. Bulanda, PL
SC Isadora Vendellek*PL JW, NFO w 62, K. Laskowska, PL
CH Y'Lucy Mizar Land*PL, NEM n 09 21, E. Lapeta, PL
  • BIS kocour kastrát:

IP Preston Kotyani*PL, NFO n 23, A. Izycka-Herman, PL
Nominace:
NW SP EC FI*Minnikatin Ferrari, ACS a 22, T. a H. Ohman, FI
PR SC Albazino Sniezna Magnolia*PL, NEM n 21, J. Korzec, PL
SP Bert Hanako, CZ, NFO n, S. Malyšková, CZ
PR Bolt Kocie Zakamarki*PL, NFO d 09 22, P. Wyrzykowski, PL
SP Eno Happysib*PL, SIB n 09 24, A. McLardie, PL
  • BIS kočka kastrát:
WW SW NW Ingrid Vendellek*PL, NFO w 64, K. Laskowska, PL
Nominace:
PR SC FI*Minnikatin Olivia, ACS f 09 22, T. a H. Ohman, FI
IP Belinda Hanako, CZ, NFO n 22, S. Malyšková, CZ
GIP Yasha Kocie Zakamarki*PL, NFO ns 09 23, P. Wyrzykowski, PL
Sayadaws Avaline Rosa Fria, SIB n 24, H. Cábová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Perun's Bubba-Lina*NL, 0.1, NFO n 23, R. Konarzewski, PL
Nominace:
Orfeusz Dumny Kot*PL, 1.0, NFO n 09 22, I. Gawarkiewicz, PL
S*Fridalas Sniper, 1.0, NFO ds 09 23, M. Celinska, PL
Honeywell Siberian Spirit, CZ, 0.1, SIB n 24, R. Havlenová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Tajga Kotyani*PL, 0.1, NFO fs 09 24, A. Izycka-Herman, PL
Nominace:
PT*Farfallina Tree Green, 1.0, NFO n 09, I. Gawarkiewicz, PL
Xavio Amber Kočky ze Severu, CZ, 1.0, NFO nt 09 23, M. Šustrová, CZ
EE*Cinderella SkinFalkers, 0.1, ACL n 21 33, T. a H. Ohman, FI
Peggy Ewadar's*PL, 0.1, NFO f 23, E. a D. Sobora, PL
Margherita Vendellek*PL, 0.1, NFO w 61, K. Laskowska, PL

BIS MCO:

  • BIS kocour:
NW GIC Kenan Best Laguna Leo*RU, JW, MCO d 22, W. Choulíková, CZ
Nominace:
CH Isac Kot w Butach*PL, MCO n 22, A. Ondrová, CZ
Xiaolin Hammamet Yasmine, SK, MCO n 09 22, M. Netolická, CZ
IC Desperado Sid Tender Lion's, CZ, MCO d 02 62, R. Čachotská, CZ
  • BIS kočka + BOB IV:
IC Beatrice Leo Axis Star, CZ JW, MCO f 09 24, W. Choulíková, CZ
Nominace:
IC Didi el Felina Mondo, CZ, MCO n 03 22, K. Žižková, CZ
IC Pandora Isztar Coon*PL, MCO f 24, I. Michalczyk Dabrowska, PL
IC Miracle Isztar Coon*PL, MCO fs, I. Michalczyk Dabrowska, PL
Abby Gelbík, CZ, MCO ns 09 22, H. Valentová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Diego of Cats from Host, CZ, MCO d 03, S. Růžičková, CZ
Nominace:
GIP Alberto Moravia Susan's Cats, CZ, MCO e, E. Kvapilová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Amanda Woodward by Sicario, CZ, MCO n 09 22, H. Kostelecká Šulcová, CZ
Nominace:
PR IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Racoones Resort Skywalker JW, 1.0, MCO ds 09 23, A. Křížková, CZ
Nominace:
Rio-Rio Laguna Leo, 1.0, MCO d 22, M. a M. Andrzejewscy, PL
Daytona Leo Axis Star, CZ, 0.1, MCO fs, Z. Lipnická, CZ
Isis Caramellocoon, CZ, 0.1, MCO n 09 22, L. Šula, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Jolly Cuba Caramellocoon, CZ, 0.1, MCO ds 09 22, L. Šula, CZ
Nominace:
Aleksandria Isztar Coon*PL, 0.1, MCO n 22, I. Michalczyk, PL
Arawa Hammamet Yasmine*SK, 0.1, MCO n 09 22, D. Spurná, CZ
Hana of Racoon, CZ, 0.1, MCO f 23, H. Cábová, CZ

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

NW SC Unbelievable of Czankra*PL DVM, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
CH Gary Lampart z Warmii*PL, BEN n 24, B. Drop, PL
GIC Monty Agnus Dei, CZ, BSH c, I. Pospíchalová, CZ
Yaron Serenity, BSH d 22, R. Tesařová, CZ
GIC Rocky Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
My Ramses Cvirn, CZ, CHA, H. Vojtěchová Šimanová, CZ
  • BIS kočka:

NW IC AT*Benroma Contessa Cosma JW, BEN n 24, R. Heilig, AT
Nominace:
CH Bengasi Pandora, BEN n 24 33, M. Domanska, PL
IC Mia Nalim, CZ JW, BSH a, I. Kubiasová, CZ
Yorika Moon Sissi, BSH ny 11, B. Poláková, CZ
BW GIC Wera Belusinka*PL JW, BUR c, I. Naculak, PL
Daenerys Emibell, OCI b 24, K. Lorenc, CZ
  • BIS kocour kastrát:
CH S*Javeliner's Braigh A Roid, BSH d 24, R. Tesařová, CZ
Nominace:
SP Aaron Age of Rebels, CZ, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
GIP SC GB*Gem's Van Cleef, BML ns 11 31, M. Červeňanský, CZ
SP Felix Honey Pie, CZ, BSH n, L. Hladišová, CZ
Antony z Přerova, CZ, BSH d 03, I. Kočířová, CZ
GIP Hero Honzík Tigrillo, CZ, OCI b 24, R. Milošovičová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP CH Bella Pure Beauty, CZ, BSH ns 11, H. Chovancová, CZ
Nominace:
PR SC DK Benga Endora Benroma DSM, BEN n 24, R. Heilig, AT
GIP Eliška zvěrovan, CZ, BSH j, J. Vitoslavská, CZ
NW IP SC Tootsie Dandre Cats*RU, BUR h, I. Naculak, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců 
     + BOB III
    :

Iris Fiskardo, CZ, 0.1, BML ns 11 31, L. Linkeová, CZ
Nominace:
Kmicic Hari Maya*PL, 0.1, BSH b, E. Gulka, PL
Diana Princess Svetlushka, CZ, 0.1, BSH a, S. Svoboda, PL
Chloe Aibyou, CZ, 0.1, BSH g, M. Zifčáková, CZ
Bella Ambra Charlesbur, CZ, 0.1, BUR b, R. A. Hussein, CZ
Tamiko Tauri Cvirn, CZ, 0.1, CHA, V. a D. Miškovi, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:

AT*Benroma Contessa Fortuna, 0.1, BEN n 24, R. Heilig, AT
Nominace:
Dili Rays of Hope*PL, 0.1, BSH a, J. Kosmala, PL
Elbrus Pure Beauty, CZ, 1.0, BSH ns 11, H. Chovancová, CZ
Ellen Belusinka*PL, 0.1, BUR b, I. Naculak, PL
Benji Belusinka*PL, 1.0, BUR n, I. Naculak, PL

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
CH Tyson Cat Global, HR JW, SIA b 21, A. Boušková, CZ
Nominace:
CH Arion Hecate, ABY a, J. Procházková, CZ
GIC Don Sheva'li Amadey, DSP n 03, N. Filipová, CZ
NW SC Fei Wu Akira, RUS, J. Kučera, CZ
IC Goliaf Bugatti, SPH b, R. Richter, CZ
IC Vector Gymni Gata*PL, SPH d, J. Brandys, PL
  • BIS kočka:
GIC Molly de Dragon d'Orient, CZ, PEB f, K. Abrahámová, CZ
Nominace:
CH Magdalenka Ufne Koty*PL, RUS, A. Poliszuk, PL
IC Nunu Princess Angel, CZ, SPH w 63, P. Flossmannová, CZ
CH Goliaf Jane, SPH f, J. Brandys, PL
IC Ninat Dexter, CZ, SPH f 02 62, M. Richterová, CZ
IC Magic Hopfe Cat's Chocolat, THA b, I. Beránková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR SC Amatiel Malý cherubín, CZ JW DSM, SIA n 21, A. Boušková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR Jim Beam Orissimo, CZ, SIA w 67, M. Harníková, CZ
Nominace:
CH Pearl Blue Camouflage*PL JW, RUS, K. Flis, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Odette Blue Diamond Modrá něha, CZ, 0.1, RUS, Z. Krajča, CZ
Nominace:
DK Faby-Cats Szafran, 1.0, ABY o, J. a M. Musialska, PL
Enny Nanniestars, CZ, 1.0, DSP n 03, M. Prokopová, CZ
Ivar Willy of Small Castle, SPH n 21, P. Ospálková Valentová, CZ
Kiss Me Housetiger*PL, 0.1, ABY a, J. Musialska, PL
Amon-Ra Aisha, 0.1, SPH n 03, J. Brandys, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Whitney by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Gorgeous George Tender Beast, CZ, OSH b, T. Janečková, CZ
Kasie Silky Talisman, 0.1, THA a, A. Jurníčková, CZ
Ella Trojan Hill, CZ, 0.1, SPH n 21, R. Richter, CZ
Eveleen Trojan Hill, CZ, 0.1, SPH a 21 31, R. Richter, CZ
Angelika Simon, CZ, 0.1, OSH f 24, J. Stěničková, CZ

  • BIS kočka domácí:
Chloé, 0.1, HCS, R. Milošovičová, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh "W" Main Bastet, CZ, MCO, A. Grossmannová, CZ
vrh "C"Aibyou, CZ, BSH, M. Zifčáková, CZ
vrh "E" Trojan Hill, CZ, SPH, R. Richter, CZ
Nejlepší veteráni:
NW SP EC FI*Minnikatin Ferrari, ACS a 22, T. a H. Ohman, FI
GIC Ciara Dami Wild Caths, CZ, 0.1, PER g 33, L. Damková, CZ
SP Neville of Mainecoonhill, CZ, DSM, 1.0, MCO n 22, R. Čachotská, CZ
NW BW Bakalia DSM, 0.1, HCS, A. McLardie

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky