MVK Praha 30.9.2018 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Praha 30.9.2018

Vystavovatelé > výsledky 2018

MVK Praha 30.9.2018



Kategorie 1:

  • BIS kocour:

CH Eulalie Hennessy, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
Goodyer Milkyland*PL, RAG a 03, O. Bergerová, CZ
  • BIS kočka + BOB IV:

GIC Lady du Mas d'Orphee JW, SBI a 21, B. a W. Dechant, DE
Nominace:
GIC S*Tallkottens Cascabella by Cayenne JW, RAG a 04 21, M. Skrzypczak, PL
IC Xantina Granát, CZ, PER f 03, J. Slabý, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP CH Charlie ZigZag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Floria Granát, CZ, 0.1, PER e 03, J. Slabý, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Jasta Z Tazu, CZ, 1.0, PER a 03 22, M. Seidler, CZ
Nominace:
SE*Lil'Magics Waiting For Love, 0.1, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Ysenia von Dinau, 0.1, SBI g 21, B. a W. Dechant, DE


Kategorie 2:


  • BIS kocour:

NW GIC Kenan Best Laguna Leo*RU JW, MCO d 22, W. Choulíková, CZ
Nominace:
Quatron Hug Maine Treasures, CZ, MCO n 09 22, A. Křížková, CZ
Mateo Agostino, CZ, MCO e 09 22, K. Burešová, CZ
CH Jonahan André Nový věk, CZ, SIB n 22, E. Melzerová, CZ
  • BIS kočka:

Muffin's Aventia, NFO g 22, J. Krenz-Kurowska, PL
Nominace:
Josefina Ze země Všerada, CZ, NEM as 21, Z. Boučková, CZ
IC Eryn Galen Calion Elenwe JW, NFO n 23, N. Knoblochová, CZ
Ida Ze země Všerada, CZ, SIB f 09, Z. Boučková, CZ
  • BIS kocour kastrát:

NW SP Beau Beniamino Nelly Ness, CZ DSM DVM, MCO n 22, J. a A. Justovy, CZ
Nominace:
IP Akim Z Jílkova dvora, CZ, MCO n, M. Jílková, CZ
PR Eugene Liptákov-Altaj, CZ, SIB ns 09, O. Krucký, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, Z. Labancová, CZ
Nominace:
IP My Dear Merry-Sofie Sudden Blazing, CZ, MCO f 09, L. Koblížková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Cipriano Punto Valentino, CZ JW, 1.0, MCO a 22, K. Lenfeldová, CZ
Nominace:
Remember Me Nový věk, CZ, 1.0, SIB a 09 23, E. Melzerová, CZ
Felis Admiranda Gloria,HR, 0.1, MCO f 23, Z. Labancová, CZ
Pocahontas BillAndCoo, CZ, 0.1, MCO f 09 23, Š. Stará Jetelová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:

Racoones Resort Skywalker, 1.0, MCO ds 09 23, A. Křížková, CZ
Nominace:
Efim3 QT Atlantida, CZ, 1.0, MCO e 09 22, M. Polanský, CZ
Ultraviolet de la Mendoza, CZ, 0.1, MCO d 22, K. Lenfeldová, CZ
Isis Caramellocoon, CZ, 0.1, MCO n 09 22, L. Šula, CZ

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

SC Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ JW, BML ns 11, A. a K. Opatrná, CZ
Nominace:
IC Monty Agnus Dei, CZ, BSH c, I. Pospíchalová, CZ
Damien MonBiquet, CZ, SNO n 05, P. Fuchs, CZ
IC Gregor von Walder, BSH a, B. Diduch, PL
  • BIS kočka + BOB II:

Zuleika Charlesbur, CZ JW, BUR a, R. a L. Matoušovy, CZ
Nominace:
IC Amy Jade Age of Rebels, CZ, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
IC Baheras Wb Aertan JW, BML ns 11 31, Š. Štědronská, CZ
Ginny Gloriosa, CZ, EUR ns 22, D. Kovaříková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP SC GB*Gem's Van Cleef, BML ns 11 31, M. Červeňanský, CZ
Nominace:
SP Aaron Age of Rebels, CZ, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
Amadeus Ori Amulet, CZ, BSH ns 22 64, H. Vyčichlová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IC Silver Nika Nice of Cat Philosophy, BSH ns 11, O. Priymak, CZ
Nominace:
IP Cassiela Scarab Maus, CZ, MAU ns, D. a K.  Kosovi, CZ
GIP SC NO*Li-Jon Pus Bettter than you, OCI o 24, L. Ortang, NO
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Ophelia Simran, CZ, 0.1, BML ns 11 31, Š. Štědronská, CZ
Nominace:
Di Lumi Momoiro, CZ, 0.1, BML hy 11 31, A. a K. Opatrná, CZ
Diana Princess Svetlushka, CZ, 0.1, BSH a, S. Svoboda, CZ
Steluna's Enya, 0.1, BSH ns 11, K. Hähl, DE
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Bella Ambra Charlesbur, CZ, 0.1, BUR b, A. R. Hussein, CZ
Nominace:
Iris Fiskardo, CZ, 0.1, BML ns 11 31, L. Linkeová, CZ
Gemini Ori Amulet, CZ, 0.1, BSH ns 22 64, H. Vyčichlová, CZ
NO*Li-Jon Pus Kicking Pidgeons, 0.1, OCI a 24, L. Ortang, NO

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
CH Brabus von Schelemant, ABY o, N. Bigler, DE
Nominace:
IC Eminezh Merloni, SPH a 03, A. Mianowska, PL
GIC Don Sheva'li Amadey JW, DSP n 03, N. Filipová, CZ
  • BIS kočka:
IC Escada Blue Devon*PL, DRX w 61, P. Leinweber, CZ
Nominace:
UA*Twin Star Barbara, DRX h 03 24, P. Leinweber, CZ
Alenka El Tchubka, CZ, DSP n 03 33, A. Homolková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Djinni Malý cherubín, CZ, SIA b, J. Riera, CZ
Nominace:
Xiso Mon Sasti*PL, CRX n 03, P. Kopecký, CZ
IP Wild Wild Wild Blue Flash Arian, CZ, RUS, A. Kronosová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Makarerre Kokeshi*PL, DRX hs 09 24, J. Sudíková, CZ
Nominace:
SP Isolda Silver ze Svobody, CZ, SOM os, P. Fuchs, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Greenville Xavi, 1.0, ABY n, N. Dinkov, CZ/SK
Nominace:
Joker Sim Sim*UA, 1.0, OSH n 22, E. Takácsová, CZ
Frodo Leprekon, 1.0, DSP n, A. Homolková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB III:
Oh La La Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, L. Knýová, CZ


  • BIS kočka domácí:
Fox of Village, 1.0, HCL, S. Pelikánová, CZ
Molly, 0.1, HCL, S. Holleinová, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh "C" Pod Bílou věží, CZ, PER, K. Křížková, CZ
vrh "M" Rosa Glauca, CZ, TUA, L. Knýová, CZ
vrh "J" Igmu Sapa, CZ, BSH, E. Byšková, CZ

Nejlepší veteráni:
NW SP Beau Beniamino Nelly Ness, CZ DSM DVM, MCO n 22, J. a A. Justovy, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky