MVK Plzeň 25.7.2015 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Plzeň 25.7.2015

Vystavovatelé > Archiv výstav > vysledky 2015

MVK Plzeň 25.7.2015

Kategorie I:

  • BIS kocour:

Trrevor Granát, CZ, PER a 02, J. Slabý, CZ
Nominace:
IC Justina's Red Bull JW, PER d, K. Ahrend, DE

  • BIS kočka:

Viktory Granát, CZ, PER n 03, J. Slabý, CZ
Nominace:
IC Charlotte Very Lucky, CZ JW, PER f 03 22, J. Daubnerová, CZ

  • BIS kočka kastrát:

IP EC Minnikatin Aana, PER ns 24 62, T. a H. Ohman, FI

  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Henrieta Princess of Monthly Shine, CZ JW, 0.1, EXO f 03 22, P. a P. Hejdovi, CZ
Nominace:
King of Magic Czech Sunset, CZ, 1.0, PER a, M. Kozlíková, CZ

  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Ester Snow Angel Hokami, CZ, 0.1, EXO f 01 21, J. Mucha, CZ

Kategorie II:

  • BIS kocour:

IC Orfeo Divino of Caramellocoon, CZ, MCO w 64, R. Vacíková, CZ
Nominace:
NW SC Ringo Star spod Wawelu*PL, MCO a 22, I. Trzebiatowska, PL
CH Jorge of Alterhouse, MCO e 23, D. Polewska, PL
IC Wonderful Smilie von Dinau, SBI b 21, W. a B. Dechant, DE

  • BIS kočka:

IC Allegra Regio Boreas, CZ JW DVM, SIB n 24, A. Třešková, CZ
Nominace:
GIC EE*Estrella of Tootsu, ACL f 22, T. a H. Ohman, FI
IT*Leaena Whole Lotta Love, MCO f 22, Š. Stará Jetelová, CZ
GIC Dixie Vendelek*PL JW, NFO n 09, K. Laskowska, PL

  • BIS kocour kastrát:

SP EC Minnikatin Ferrari DSM, ACS a 22, T. a H. Ohman, FI
Nominace:
NW SP Beau Beniamino Nelly Ness, CZ DSM, DVM, A. Justová, CZ
GIC DK*Mi-Chi's T. Hansen DVM, NFO w 62, L. Strejcová, CZ

  • BIS kočka kastrát:

PR Chrissy-Leonora von Dinau, SBI c, W. a B. Dechant, DE
Nominace:
PR SC Ayasha Emiko*PL DVM, MCO fs 22, E. Kozlowska, PL
IP SC LA-Restinga Kelowna, MCO g 22, G. Streefkerk, NL
PR Adele Diamond Forest*PL, NFO n 24, D. Biskupska, PL

  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Vulkan Ichib Maine Treasures, CZ, 1.0, MCO d 09 22, A. Křížková, CZ
Nominace:
Garfield Rabar, CZ, 1.0, MCO d 22, N. Vašíčková, CZ
Benedict by Imagine Glamour, CZ, 1.0, MCO n 09 22, R. Vacíková, CZ

  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Taysen de Fleur de Lys, 1.0, MCO n 09 22, C. Brunner, CH
Nominace:
Cherokee Larja Fantasia, CZ, 1.0, NEM a 21, A. Holíková, CZ
IT*Norr Venn's Always on My Mind, 1.0, NFO f d 03 24, S. Moroni, IT
Enigma Taymur, 0.1, SIB n 09 22, R. Winklerová, CZ

Kategorie III:

  • BIS kocour:

SC Unbelievable of czankra*PL, BRI a, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
GIC Tizzy Plushy of Kotoffski, BRI p, L. Šedová, CZ
GIC UA*Oktarin Leo Bianco, BUR c, B. Vodolanová, CZ

  • BIS kočka:

CH Queenie Belusinka*PL, BUR f, I. Naculak, PL
Nominace:
Bohemianforest Onegina, BEN n 24, A. Dolejšová, CZ
Clea Afrodita Beneblue, CZ, CHA, H. Šimanová, CZ

  • BIS kocour kastrát:

SP Vesahm von Skarrabäus, MAU ns, R. Hodel, DE
Nominace:
GIP Anu von Skarrabäus, MAU ns 24, R. Hodel, DE
PR Absolutely King of British Edition, CZ, BRI ns 22 64, A. Poláková Šmídová, CZ

  • BIS kočka kastrát:

GIP IC HU*Alba Regia Lali-Lali Pom-Pom JW, BUR n, C. Haslinger, AT
Nominace:
GIP Bebee Egyptian Beauty, CZ, DRX fs 21 33, H. Grulichová, CZ
IP EC Bananarama Graham*PL, JW DVM DSM, BRI g, A. a K. Czyzkowscy, PL

  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Chessy Johnny, CZ, 1.0, BRI a, V. Jonák, CZ
Nominace:
Fatima Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY n, L. Knýová, CZ
Caesar Lunar Spell*PL JW, 1.0, OCI ns 24, K. Lorenc, CZ

  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Gigolo Rosa Glauca, CZ, 1.0, ABY n, G. Vidímová, CZ
Nominace:
Usura Prusa Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Sizzo Belusinka*PL, 1.0, BUR b, I. Naculak, PL


Kategorie IV:

  • BIS kocour:

Durdanna's Don Johnson, OSH b 24, A. Ochsenbauer, DE
Nominace:
IC IT*Xavier dell'Isola dei Tesori JW, SIA n 21, P. a L. Károvi, CZ

  • BIS kočka:

Durdanna's Patti LaBelle, OSH n, A. Ochsenbauer, DE

  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Mateo Barry, CZ, 1.0, SIA c, L. Günterová, CZ
Nominace:
Hipstars Eni Xmas Pixie, 0.1, SIA b 21, C. Broschat a A. Pecnik, DE

  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Catarina Lochar, CZ, 0.1, SIA f 21, Z. Lorencová, CZ
Nominace:
Glamour Angel Felis, CZ, 0.1, OSH b 24, Z. a J. Roubalovi, CZ

Kočka domácí:
Milo, 1.0, HCS, G. Streefkerk, NL
Mája, 0.1, HCS, A. Hlušičková, CZ


Nejlepší veterán:
EC IP Bananarama Graham*PL, JW DVM DSM, BRI g, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
IP SC La-Restinga Kelowna, 0.1, MCO g 22, G. Streefkerk, NL
EC Borsalino du Bois de la Plaine JW DSM, 1.0, OSH n 03, P. Jurutková a M. Šanda, CZ
Nejlepší vrh:

"G" Angel Felis, CZ, OSH, Z. a J. Roubalovi, CZ
Nominace:
vrh "N" Bjornpote, NFO, B. Lintl, DE

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky