Kočka roku 2008

 Kategorie I

 Kategorie III

 Kategorie IV

 Kočky domácí a chovatelské stanice

 

Pořadí

      Jméno kočky

Barva

Pohlaví

Body

 Majitel

Kategorie II

Chovná zvířata

1.

EC Orion Sun Maine Treasures, CZ JW

MCO ns 09 23 1.0 348 Radka VACÍKOvÁ

2.

GIC Alexis of Shaggy Jewel, CZ MCO fs 0.1 306 Olga ŠPULÁKOVÁ

3.

EC Giaconda Bay Maine Treasures, CZ JWZ MCO f 03 22 0.1 285 MUDr. Walentina CHOULÍKOVÁ

4.

GIC Magdala Sun Maine Treasures, CZ MCO gs 09 22 0.1 254 Renata a Dagmar ZEMANOVY

5.

EC Faris Flo Medium Color*PL MCO n 09 22 1.0 205 Mgr. Markéta ŘÍHOVÁ

6.

EC Alhambra Rosa Glauca, CZ JW TUA ns 03 24 0.1 195 Jana a Linda KNÝOVY

7.

IC Summerplace Xantana JW MCO a 1.0 180 Darina TARABINI

8.

CH Ornella Sultanhani*CH TUA w 0.1 172 Jana a Linda KNÝOVY

9.

EC Vincent Sabya, CZ JW MCO d 22 1.0 170 Darina TARABINI

10.

IC Amur ze Sovína, CZ SIB n 09 24 1.0 169 MUDr. Jitka SUSKÁ

11.

IC Adalgo Rosa Glauca, CZ TUA d 03 24 1.0 162 Jana a Linda KNÝOVY

12.

EC Diana of Beyrouth, CZ MCO f 24 0.1 150 Ludmila a Youssef EL KHALED

13.

IC Sebastien Sante D'Orsy, CZ MCO n 22 1.0 95 Marie ŠINDELÁŘOVÁ

14.

GIC Atabey Sevimli-Hayvan, CZ TUA e 02 21 1.0 78 Zdeněk HEJNA

15.

GIC Jeremmi White Mellow Goliath, CZ MCO n 09 22 1.0 70 Renata a Dagmar ZEMANOVY

16.

IC Aimée Rosa Glauca, CZ TUA f 02 21 0.1 63 Jana a Linda KNÝOVY

17.

EC André Andrew of Sudden Blazing, CZ MCO d 22 1.0 58 Bc. Lenka KOBLÍŽKOVÁ

18.

IC Nancy Main Bastet, CZ MCO fs 0.1 48 Bc. Lenka KOBLÍŽKOVÁ

19.

GIC Darja NFO Moravia, CZ NFO n 09 24 0.1 44 Markéta ŠUSTROVÁ

20.

IC Rafael Santa D'Orsy, CZ MCO ns 09 23 1.0 37 Renata a Dagmar ZEMANOVY

21.

IC S*Silva Polaris Teffeni TUV d 62 0.1 25 Zdeněk HEJNA

21.

EC Kemal Van vom Glasbach TUV d 63 1.0 25 Zdeněk HEJNA

Koťata

1.

DK*Mi-Chi's Hell Boy JW NFO n 09 22 1.0 370 Lucie KILIANOVÁ

2.

Giaconda Bay Maine Treasures*CZ JW MCO g 03 22 0.1 348 MUDr. Walentina CHOULÍKOVÁ

3.

Eliash Boys Mellow Goliath*CZ JW MCO n 09 23 1.0 265 Marie ŠINDELÁŘOVÁ

4.

Wilson Sabya*CZ MCO n 23 1.0 194 Darina TARABINI

5.

Diana of Beyrouth*CZ MCO f 23 0.1 178 Ing. Youssef El Khaled

6.

Mirra Rosa Glauca*CZ TUA d 09 24 0.1 173 Linda a Jana KNÝOVY

7.

Kemal -Van vom Glassbach TUV d 63 1.0 109 Zdeněk HEJNA

8.

Romantica Rosa Glauca*CZ TUA a 03 24 0.1 92 Linda a Jana KNÝOVY

9.

Rambo Rosa Glauca*CZ TUA a 03 24 1.0 39 Linda a Jana KNÝOVY

10.

Galileo Sante D'Orsy*CZ MCO ns 22 1.0 22 Bc. Lenka KOBLÍŽKOVÁ

Kastráti

 1.

EP Fire Stone de Axis Star*CZ JW MCO n 22 1.0  407 MUDr. Walentina CHOULÍKOVÁ

 1.

EP EC Halleyween Dardanel DSM TUA w 61 0.1  407 Jana a Linda KNÝOVY

 2.

GIP Erigeron Calibra*CZ NFO n 03 24 0.1 

186

Ing. Martin ŠANDA

 3.

IP EC Moonlight von Burgfels DM MCO ns 22 0.1 164 MUDr. Walentina CHOULÍKOVÁ

 

Kategorie I

 Kategorie III

 Kategorie IV

Kočky domácí a chovatelské stanice