Zpět na hlavní stránku

 

 

 

2013

 

2012
2011
2010


Všech výstav se mohou účastnit při dodržení Výstavního řádu FIFe a SCHK i vystavovatelé mimo FIFe (ve tř. koťat, otevřené a kastrátů)

ČESKÁ REPUBLIKA

Mapa

 

Datum

Místo

Kategorie, uzávěrka (*=příjem končí naplněním kapacity), pozvaní posuzovatelé, kontakt

5.1.2013

OSTRAVA

Výstaviště Černá louka

propozice
31.12.2012
všechna plemena
p. Roca Folch (FR) I-IV, p. Chadaj (PL) I-IV, p. Kabina (CZ) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. Reijers (CZ) I-IV
Ing. Hana Drozdková
Svazácká 2190/23, 700 30 Ostrava-Zábřeh
fax: 591 141 190, mobil: 774 728 589
e-mail: prihlasky1sko@gmail.com
pořádá ZO 1.SK Ostrava

6.1.2013

OSTRAVA

viz 5.1.2012

16.2.2013

PRAHA
Hotel Diplomat

propozice
31.1.2013*
všechna plemena
pí Comorio (IT) I-IV, pí Elian (RO) I+II+III, pí Lindelőf (SE) II+III, pí Tarabini (CZ) II+III, p. Wittich (CH) I-IV
pí Lenka Hrabová
Schnirchová 9, 170 00 Praha 7
mobil: 602 667 337
email:lenka.hrabova@starshow.eu
pořádá ZO Praha 8/9

17.2.2013

PRAHA

viz 16.2.2013

9.3.2013

PRAHA

propozice
25.2.2013
všechna plemena
p. Kabina (CZ) I-IV, pí Riznar Resetic (HR) I-IV, pí Sneum (DK) I-IV, p. Saarela (FI) I-IV, p. S. Pruchniak (PL) I+II+III, pí Rechowicz (PL) I+II, pí Lis (SE) III
Michal Kaněra
17. listopadu 628, 252 63 Roztoky
tel. 602314011 (16-20 hod.), fax: 233910116
BIS pro SIB+NEM (příp. speciální výstava)
pořádá 1. OK Praha

10.3.2013

PRAHA

viz 9.3.2013

23.3.2013

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

propozice
17.3.2013*
všechna plemena
p. Chadaj (PL) I-IV, pí Ivanková (SK) I+II, p. Kabina (CZ) I-IV, pí Mahelková (CZ) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV
Zdeněk Krajča
Mánesova 336, 687 71 Bojkovice
tel. 774291275, email:modraneha@gmail.com
spec. soutěž MCH
pořádá ZO Zlín

24.3.2013

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

viz 23.3.2013

13.4.2013

HRADEC KRÁLOVÉ

ZRUŠENO

14.4.2013

HRADEC KRÁLOVÉ

ZRUŠENO

20.4.2013

KARLOVY VARY
Lidový dům Stará Role

propozice
10.4.2013*
všechna plemena
p. Calmes (FR) I-IV, p. Coste (FR) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Jones (NO) II+III, pí Ivanková (SK) I+II
pí Walentina Choulíková
Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary
email:klubkocek@centrum.cz
info mobil: 602 100 313 (pí Choulíková) a 776 773 873 (pí Hlaváčková)
pořádá Klub koček Karlovy Vary

21.4.2013

KARLOVY VARY

viz 20.4.2013

27.4.2013

OSTRAVA
Výstaviště Černá louka
Pavilon A

propozice
18.4.2013*
všechna plemena
pí Bojko (UA) I+II+III, pí Burani (IT) I-IV, p. Isakov (BY) I+II+III, p. Kabina (CZ) I-IV, pí Milcent (FR) I-IV, pí Vinkel (EE) I+II+III
pí Hana Urbanková
Mickiewiczova 11, 736 01 Havířov
email:kocky.ostrava@seznam.cz
Vyhlášení výsledků soutěže Národní vítěz 2012
pořádá ZO Ostrava
28.4.2013 - MVM Žilina (SK)

4.5.2013

BRNO
hotel Avanti

propozice
23.4.2013*
všechna plemena
p. Brambilla (IT) II+III, p. de Bruijn (NL) I+III+IV, p. Kabina (CZ) I-IV, p. Preiss (NO) I-IV, pí Veland (NO) I-IV, pí Venclíková (CZ) III
email:show.mcc@email.cz
pořádá MCC Brno

5.5.2013

BRNO

viz 4.5.2013

11.5.2013

MOST
Zimní stadion Most

propozice
5.5.2013*
všechna plemena
pí Elian (RO) I+II+III, pí Pahl (IL) I-IV, p. Peltonen (SE) II+III+IV, pí Burani (IT) I-IV, p. Šanda (CZ) I+II
pí Petra Vaňková
Dukelská 362/29, 289 23 Milovice
mobil: 607 901 341
email:kockymost@email.cz
speciální soutěž koťat
pořádá ZO Litvínov

12.5.2013

MOST

viz 11.5.2013
soutěž MCH

18.5.2013

PRAHA
Hotel Olympik

propozice
10.5.2013*
všechna plemena
pí Báliková (SK) I, pí Boshoven (NL) III, p. Brambilla (IT) II+III, pí Elian (RO) I+II+III, p. Peltonen (SE) II+III+IV, pí Rautio (FI) I+II+IV
pí Lena Venclíková
mobil: 773 999 352
email:star-cats@seznam.cz
pořádá Star Cats Praha

19.5.2013

PRAHA

viz 18.5.2013

25.5.2013

ÚSTÍ NAD LABEM

ZRUŠENO

26.5.2013

ÚSTÍ NAD LABEM

ZRUŠENO

8.6.2013

PŘÍBRAM
Kulturní dům

propozice
všechna plemena
1.6.2013
pí Kaae (DK) I+II+IV, pí Reiter (DE) I-IV, pí Říhová (CZ) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Isakov (BY) I+II+III
Eva Petrenková
Na Nové 863, 267 51 Zdice
email:jana.sudikova@seznam.cz
mobil: 775 287 563
spec. soutěž PER
pořádá ZO Zdice

9.6.2013

PŘÍBRAM

viz 8.6.2013

29.6.2013

BRNO
BVV, pavilon C

propozice
22.6.2013*
všechna plemena
pí Mahelková (CZ) I-IV, pí Rautio (FI) I+I+IV, pí Sahlberg (FI) III+IV, pí Steinhauser (AT) I+II, p. Kabina (CZ) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. I. Pruchniak (PL) I+II+III
pí Hana Kostelecká Šulcová
Tilhonova 56b, 627 00 Brno
mobil: 606 955 111
email:kocky.brno@seznam.cz
Spec. soutěž chov. stanic
pořádá ZO Brno 36

30.6.2013

BRNO

viz 29.6.2013
Spec. soutěž koťat

13.7.2013

ÚSTÍ NAD LABEM

ZRUŠENO

27.7.2013

KLADNO
Sportovní hala

propozice
17.7.2013*
všechna plemena
pí Burani (IT) I-IV, pí L. Knýová (CZ) III, pí Money Pillonell (CH) I+II, pí Rautio (FI) I+I+IV, pí Venclíková (CZ) III, p. Saarela (FI) I-IV
pí Zuzana Maršíčková
Severozápadní V. 32, 141 00 Praha 4
tel. zam. 221 900 138
email:mvkkladno@email.cz
pořádá ZO Praha 4/17

28.7.2013

KLADNO

viz 27.7.2013

10.8.2013

BOSKOVICE
Zimní stadion

propozice
29.7.2013*
všechna plemena
p. Roca-Folch (FR) I-IV, pí Říhová (CZ) I-IV, pí Stoljarova (BY) I-IV, pí Bojko (UA) I+II+III
p.Miloslav Peška
Na Vyhlídce 14, 680 01 Boskovice
email:vystava@kockyboskovice.cz
info mobil: 605 403 681
spec. soutěž červených koček
pořádá ZO Boskovice

11.8.2013

BOSKOVICE

viz 10.8.2013
spec. soutěž želvovinových koček

17.8.2013

OSTRAVA
Výstaviště Černá louka, pavilon A

propozice
11.8.2013*
všechna plemena
pí Mahelková (CZ) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. Ottino (IT) I+II, p. Reijers (CZ) I-IV
Taťána Čudovská
Lidická 1267, 739 61 Třinec
email:vlakosil@volny.cz
mobil: 603 239 948, fax: 558 958 751
pořádá ZO 1.SK Ostrava

18.8.2013

OSTRAVA

viz 17.8.2013

31.8.2013

KARLOVY VARY
Lidový dům, Stará Role

propozice
25.8.2013*
všechna plemena
pí Mahelková (CZ) I-IV, p. Calmes (CH) I-IV, p. Coste (FR) I-IV, p. I. Pruchniak (PL) I+II+III, pí Ivanková (SK) I+II
Walentina Choulíková
Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary
email:klubkocek@centrum.cz
mobil: 602 100 313 nebo 776 773 873
pořádá Klub koček Karlovy Vary

1.9.2013

KARLOVY VARY

viz 31.8.2013

21.9.2013

ÚSTÍ NAD LABEM
Kulturní dům

propozice
16.9.2013
všechna plemena
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Pahl (IL) I-IV, p. Jones (NO) II+III, p. Šanda (CZ) I+II
Jitka Schusterová
Pohořany 98, 411 41 Žitenice
email:jitka@schuster.cz
pořádá ZO Ústí nad Labem 3 - Freya Cat

22.9.2013

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 21.9.2013

5.10.2013

ZDICE

ZRUŠENO

12.10.2013

OSTRAVA
Výstaviště Černá louka, pavilon A

propozice
30.9.2013
všechna plemena
pí S. Bruin (NL) I-IV, pí Komissarova (EE) I-IV, pí Lukasik (PL) II, pí Říhová (CZ) I-IV, p. Wittich (CH) I-IV
Hana Urbanková
Sv. Čecha 1093, 735 81 Bohumín
mobil: 737274628, fax: 596347372
email:kocky.ostrava@seznam.cz
spec. soutěž BEN
pořádá ZO Ostrava

13.10.2013

OSTRAVA

viz 12.10.2013

2.11.2013

PRAHA

ZRUŠENO

3.11.2013

PRAHA

ZRUŠENO

16.11.2013

PARDUBICE

ZRUŠENO

17.11.2013

PARDUBICE

ZRUŠENO

23.11.2013

LYSÁ NAD LABEM
Výstaviště

propozice
11.11.2013*
všechna plemena
p. Billing (DK) I-IV, p. de Bruijn (NL) I+III+IV, pí Dany (AT TICA) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Shchukin (NL) I-IV, pí Venclíková (CZ) III
pí Lucie Dostálová
Štolmíř 105, 282 01 Český Brod
mob. 724 757 350
email:catshow@email.cz
spec. soutěž stříbřitých koček
pořádá ZO Praha - západ

24.11.2013

LYSÁ NAD LABEM

viz 23.11.2013
spec. soutěž MCH

30.11.2013

OLOMOUC
Clarion Congress hotel

propozice
24.11.2013*
všechna plemena
p. de Bruijn (NL) I+III+IV, pí Ivanková (SK) I+II, pí Laskowska Malaga (CZ) I+II+III, p. I. Pruchniak (PL) I+II+III, pí Steinhauser (AT) I+II, pí Friskovec (SI) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV
p. Jaroslav Pánek
mobil: 606 955 111
email:kockyolomouc@email.cz
Breed BIS MCO
pořádá ZO Olomouc

1.12.2013

OLOMOUC

viz 30.11.2013
soutěž koček MCH

14.12.2013

PRAHA
Top Hotel Praha

propozice
30.11.2013*
všechna plemena
p. Edström (SE) I+II+IV, pí Fonsen (FI) I+II+III, pí Grob (LI) I-IV, pí L. Knýová (CZ) III, pí Sviksa (LV) I+II, pí Venclíková (CZ) III
pí Zuzana Maršíčková
tel. 221 900 138 zam. nebo 244 47 10 15 (večer), fax: 239 017 724
email:mvktop@email.cz
pořádá ZO Praha 4/17

15.12.2013

PRAHA

viz 14.12.2013