Zpět na hlavní stránku

 

 

 

2010

 

2009



Všech výstav se mohou účastnit při dodržení výstavního řádu FIFe a SCHK i vystavovatelé mimo FIFe

ČESKÁ REPUBLIKA

Mapa

 

Datum

Místo

Kategorie, uzávěrka (*=příjem končí naplněním kapacity), pozvaní posuzovatelé, kontakt

16.1.2010

ÚSTÍ NAD LABEM
ZŠ Hlavní

propozice
všechna plemena
31.12.2009*
MUDr. Říhová, pí Němcová, PharmDr. Kabina (CZ) I-IV, pí Rautio (FI) I+II+IV, p. Selassa (NL) I+II
Jana Makovcová

Chabařovická 367/10, 400 01 Ústí nad Labem

tel.: 607 678 691, email: cea.oro@seznam.cz

pořádá ZO Ústí nad Labem 3 - Freya Cat

17.1.2010

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 16.1.2010

23.1.2010

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Reduta

propozice
národní výstava (CAC/CAP)
všechna plemena
8.1.2010
Dr. Mahelková (CZ) I-IV, pí Steinhauser (AT) I+II, pí Laskowska-Malaga (CZ) I+II+III
Mgr. Markéta Říhová
Pekařská 1642, 686 04 Kunovice
tel.: 605 505 480
e-mail: ploocko@seznam.cz
pořádá ZO Zlín
Speciální soutěž koček mladých chovatelů

30.1.2010

OSTRAVA
Výstaviště Černá louka

propozice
22.1.2010
pí A. Billing (DK) I+II, pí Sneum (DK) I-IV, p. J. Billing (DK) I+II+III, p. Comorio (IT) I-IV, P. Chadaj (PL) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Voehringer (CH) I-IV
Taťána Čudovská
Lidická 1267, 739 61 Třinec
fax: 558 958 751, mobil: 773 130 043
e-mail: prvnislezskakocicil@seznam.cz
pořádá ZO 1.SK Ostrava

31.1.2010

OSTRAVA

viz 30.1.2010

13.2.2010

PRAHA
Hotel Clarion

propozice
všechna plemena
28.1.2010
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Mastrangelo (SK) III+IV, PharmDr. Kabina (CZ) I-IV, p. Peltonen (SE) III+IV, p. Di Chio (SK) I+II, pí Kneifel (DE) I-IV, pí Rechowicz (CZ) I+II
Lenka Hrabová
Schnirchova 9, 170 00 Praha 7
tel.: 602 667 337
e-mail: enchantress@seznam.cz

pořádá ZO Praha 8/9

14.2.2010

PRAHA

viz 13.2.2010

27.2.2010

MANĚTÍN

Kulturní dům

propozice
všechna plemena
14.2.2010
Dr. Říhová (CZ) I-IV, pí Knýová (CZ) III+IV, pí Němcová (CZ) I-IV, Dr. Ivánková (SK) I+II

Helena Ječná
Zhořec 18, 331 62 Manětín
mobil: 604 131 316
e-mail: vystavykocek@seznam.cz

pořádá ZO CZ-Západ

28.2.2010

MANĚTÍN

viz 27.2.2010

20.3.2010

PRAHA
Kongresový sál hotelu Pyramida

propozice

všechna plemena

8.3.2010*

p. Brambilla (IT) II+III, pí Kaae (DK) I+II+IV, pí Zuurveld (NL) II, Dr. Kabina (CZ) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, pí Riznar Resetic (HR) I-IV, pí Němcová (CZ) I-IV
Libuše Kittrichová
Střešovická 48, 160 00 Praha 6
tel: /16 - 20. hod/ 774 666 517, fax: 233 910 116
email: info.1ok@seznam.cz
pořádá ZO 1.OK Praha

Vyhlášení výsledků soutěže Kočka roku 2009

21.3.2010

PRAHA

viz 20.3.2010

speciální soutěž modrých koček všech barevných variet

17.4.2010

OSTROV

propozice
všechna plemena

6.4.2010*

Dr. Říhová (CZ) I-IV, pí Knýová (CZ) III+IV, Dr. Ivanková (SK) I+II, E. Reijers (CZ) I-IV
MUDr. Walentina Choulíková
Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary
tel: 602 100 313, fax: 353 220 370 (po 16. hodině)
e-mail: klubkocek@centrum.cz
pořádá Klub koček Karlovy Vary

24.4.2010

OSTRAVA

Výstaviště Černá louka

pavilon A

 

 

propozice

všechna plemena

12.4.2010

p. Flechter (AR) I-IV, p. Roca-Folch (FR) I-IV, pí Anciau (BE) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. I. Pruchniak (PL) I+II+III, p. S. Pruchniak (PL) I+II, p. Lindelőf (SE) II+III

Mgr. Hana Urbanková
Mickiewiczova 11, 736 01 Havířov
tel./fax: 596 828 901, mobil: 737 274 628
email: kocky.ostrava@seznam.cz
pořádá ZO Ostrava

25.4.2010 MVM Žilina (SK)

15.5.2010

MOST

Repre centrum

propozice

všechna plemena

5.5.2010

pí Tarabini (CZ) III, p. Jones (NO) III+IV, pí Milcent (FR) I-IV, pí Pahl (IL) I-IV, Dr. Říhová (CZ) I-IV, pí Sahlberg (FI) III+IV, Ing. Šanda (CZ) I+II, p. Coste (FR) I-IV, p. Calmes (CH) I-III

Jitka Slončíková

Jirkovská 175, 431 41 Údlice,

tel: 775 374 644, fax: 474 659 725

email: sloncik@seznam.cz

pořádá ZO Litvínov

16.5.2010

MOST

viz 15.5.2010

5.6.2010

PŘÍBRAM

Kulturní dům

propozice

všechna plemena

23.5.2010

Dr. Říhová (CZ) I-IV, pí Hämäläinen (FI) I-IV, p. Voehringer (CH), p. Shchukin (NL) I-IV, Dr. Ivanková (SK) I+II, I-IV, Ing. Šanda (CZ) I+II,

Eva Petrenková

Na Nové 863, 267 51 Zdice

mobil: 775 287 563, fax: 311 685 968

email: jana.sudikova@hotmail.com

pořádá ZO Zdice

6.6.2010

PŘÍBRAM

viz 5.6.2010

26.6.2010

VALTICE

propozice

všechna plemena

11.6.2010

pí Bruin (NL) I-IV, Dr. Mahelková (CZ) I-IV, pí Rautio (FI) I+II+IV, pí Steinhauser (AT) I+II, pí Paloluoma-Sundholm (FI) II+III, Ing. Mahelka (CZ) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Roca Folch (FR) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV

Jan Koplík

Kamínky 4, 634 00 Brno

mobil: 777 982 171

email: darkland.cz@post.cz

pořádá ZO Brno 36

27.6.2010

VALTICE

viz 26.6.2010

17.7.2010

ÚSTÍ NAD LABEM

Dům kultury

propozice
všechna plemena
1.7.2010*
pí Anciau (PT) I-IV, pí Sidorova (RU) III+IV, pí Wahl (DK) II, p. Šanda (CZ) I+II, pí Němcová (CZ) I-IV, p. Kabina (CZ) I-IV
Ing. Vladimíra Reinhartová

Víta Nejedlého 971, 410 02 Lovosice

tel.: 602 361 362, fax: 416 597 369

email: vystavamvkul@seznam.cz

pořádá ZO Ústí nad Labem 2

18.7.2010

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 17.7.2010

31.7.2010

PRAHA

TK Sparta Praha (Stromovka)

propozice
14.7.2010
Dr. Říhová (CZ) I-IV, pí Grob (LI) I-IV, p. Di Chio (SK) I+II, pí Lind (DK) II, pí Gustaitiene (LT) III, pí Vinkel (EE) I+II, pí Tarabini (CZ) II, pí Wilczek (PL) III
Zuzana Maršíčková
Severozápadní V. 32/491, 141 00 Praha 4
tel: 244 471 015 (záznamník nebo po 19. hod), fax: 239 017 724

email: jamarcz@cmail.cz

ZO Praha 4/17
Speciální výstava PER

1.8.2010

PRAHA

viz 31.7.2010
Speciální výstava EXO

21.8.2010

OSTRAVA
Výstaviště Černá louka

propozice
15.8.2010
Lone Lund (DK) I-IV, Anne Paloluoma-Sundholm (FI) II+III, Fabrice Calmes (CH) I+II+III, Louis Coste (FR) I-IV, Mario Ottino (IT) I+II, Eric Reijers (CZ) I-IV, Martin Šanda (CZ) I+II, Rolf Voehringer (CH) I-IV

Taťána Čudovská
Lidická 1267, 739 61 Třinec
fax: 558 958 751, mobil: 773 130 043
e-mail: vlakosil@volny.cz

pořádá ZO 1.SK Ostrava

22.8.2010

OSTRAVA

viz 21.8.2010

4.9.2010

CHODOVÁ PLANÁ

Kulturní dům

propozice
všechna plemena
23.8.2010*
MVDr. Mahelková, pí Němcová, MUDr. Říhová (CZ) I-IV, PaedDr. Ivanková (SK) I+II, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV

MUDr. Walentina Choulíková

Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary

tel.: 602 100 313, fax: 353 220 370

email: klubkocek@centrum.cz

pořádá Klub koček Karlovy Vary

Ocicat Parade

5.9.2010

CHODOVÁ PLANÁ

viz 4.9.2010

18.9.2010

TŘEBOŇ

Z R U Š E N O

19.9.2010

TŘEBOŇ

viz 18.9.2010

2.10.2010

LIBEREC
Mezinárodní centrum Universium-Coloseum

propozice
všechna plemena
12.9.2010*
Pí Němcová, MUDr. Říhová, p. Reijers (CZ) I-IV, pí Capra (IT) I+II, p. Peltonen (SE) III+IV

Květa Lehká

Žitná 685, 460 06 Liberec 6

tel. + fax: 485 130 479

email: kocky.lbc@volny.cz

pořádá ZO Liberec

3.10.2010

LIBEREC

viz 2.10.2010

16.10.2010

PRAHA
Kongresové centrum

propozice
všechna plemena
4.10.2010*
Pí Burani (NO) I-IV, pí Grob (FL) I-IV, p. Wittich, Voehringer (CH) I-IV, pí Reiter (FL) I+II+III, pí Rechowicz (CZ) I+II, Ing. Šanda (CZ) I+II

Libuše Kittrichová

Střešovická 48, 162 00 Praha 6

tel. 774 666 517 (16-22 hod), fax: 233 910 116

email: info.1ok@seznam.cz
speciální soutěž MCO
pořádá ZO 1.OK Praha

17.10.2010

PRAHA

viz 16.10.2010
speciální soutěž BRI

6.11.2010

OSTRAVA
Černá Louka, Pavilon A

Mgr. Hana Urbanková
Mickiewiczova 11, 736 01 Havířov
tel./fax: 596 828 901, mobil: 737 274 628
email: kocky.ostrava@seznam.cz
pořádá ZO Ostrava

7.11.2010

OSTRAVA

viz 6.11.2010

13.11.2010

PARDUBICE

Mgr. Dagmar Přibylová
Ruská 244, 565 01 Choceň
tel. + fax: 465 472 859
email:
info@adikia.eu
pořádá ZO Pardubice

14.11.2010

PARDUBICE

viz 13.11.2010

4.12.2010

OLOMOUC

Výstaviště Flora – pavilon A

Lucie Pánková

Jilemnického 52, 779 00 Olomouc

tel.: 606 955 111, fax: 588 500 942

email: kockyolomouc@email.cz

pořádá ZO Olomouc

5.12.2010

OLOMOUC

viz 4.12.2010

18.12.2010

PRAHA
TK Sparta Praha

Zuzana Maršíčková, viz 31.7.2010
pořádá ZO Praha 4/17

19.12.2010

PRAHA

viz 18.12.2010