Zpět na hlavní stránku

 

 

 

2012

2011

 

2010



Všech výstav se mohou účastnit při dodržení Výstavního řádu FIFe a SCHK i vystavovatelé mimo FIFe (ve tř. koťat, otevřené a kastrátů)

ČESKÁ REPUBLIKA

Mapa

 

Datum

Místo

Kategorie, uzávěrka (*=příjem končí naplněním kapacity), pozvaní posuzovatelé, kontakt

8.1.2011

OSTRAVA

Výstaviště Černá louka

Taťána Čudovská
Lidická 1267, 739 61 Třinec
fax: 558 958 751, mobil: 773 130 043
e-mail: vlakosil@volny.cz
pořádá ZO 1.SK Ostrava

9.1.2011

OSTRAVA

viz 8.1.2011

15.1.2011

PRAHA
Hotel Clarion

propozice
27.12.2010*
všechna plemena
Báliková (SK) I, pí Hämäläinen (FI) I-IV, p. Di Chio (SK) I+II, dr. Ivanková (SK) I+II, pí Jyrkinen (FI) I+III+IV, dr. Kabina (CZ) I-IV, pí Mastrangelo (SK) III+IV, pí Němcová (CZ) I-IV, pí Rautio (FI) I+II+IV, p. Reijers (CZ) I-IV
pí Lenka Hrabová
mobil: 602 667 337
email:star-show@seznam.cz
pořádá ZO Praha 8/9

16.1.2011

PRAHA

viz 15.1.2011

12.2.2011

PRAHA
Kongresové centrum Praha

propozice
25.1.2011
p. Peltonen (SE) III+IV, dr. Říhová, CZ (I-IV), p. Sagurski, DE (I-IV), pí Steinhauser, SE (III+IV), p. Šanda, CZ (I+II), pí Tarabini, CZ (III)
Jana a Linda Knýovy
M. Horákové 27, 170 00 Praha 7
tel./fax 233 370 375 (10.00-24.00)
email: felis.club@email.cz
pořádá Felis Club Praha

13.2.2011

PRAHA

viz 12.2.2011
Valentýnská soutěž o Nejhezčí chovný pár

26.2.2011

PLZEŇ

propozice
dr. Ivanková (SK) I+II, pí Knýová (CZ) III+IV, dr. Říhová (CZ) I-IV, pí Němcová (CZ) I-IV
Helena Ječná
Zhořec 18, 331 62 Manětín
mobil: 604 131 316
e-mail:vystavykocek@seznam.cz
pořádá ZO CZ-Západ

27.2.2011

PLZEŇ

viz 26.2.2011

5.3.2011

PRAHA
Kongresový sál hotelu Pyramida

propozice
všechna plemena
21.2.2011*
pí Gustaitiene (LT) III, pí Sjödin (SE) I+II, pí Andersson (SE) I-IV, pí Rautio (FI) I+II+IV, pí Sattler (DE) I+III+IV, pí Tarabini (CZ) III, p. Edström (SE) I+II, Ing. Šanda (CZ) I+II
Libuše Kittrichová
Střešovická 48, 160 00 Praha 6
tel: /16-20 hod/ 774 666 517, fax: 233 910 116
email: info.1ok@seznam.cz
pořádá 1. OK Praha
Vyhlášení výsledků soutěže Kočka roku 2010, Speciální soutěž bezocasých koček a bobtailů

6.3.2011

PRAHA

viz 5.3.2011
Speciální soutěž EXO

19.3.2011

UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Klub kultury

propozice
12.3.2011*
všechna plemena
pí Pahl (AT) I-IV, pí Ivanková (SK) I+II, p. Roca-Folch (FR) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Kabina (CZ) I-IV
Mgr. Markéta Říhová
687 03 Babice 550
tel.: 605 505 480
e-mail: ploocko@seznam.cz
pořádá ZO Zlín
Speciální soutěž RUS

20.3.2011

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

viz 19.3.2011
Speciální soutěž koček s bílou (03,02,01)

26.3.2011

ÚSTÍ NAD LABEM

propozice
10.3.2011
pí Němcová, dr. Kabina, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Ad de Bruijn (NL) I+III+IV, p. Di Chio (SK) I+II
Jana Makovcová
Chabařovická 367/10, 400 01 Ústí nad Labem
tel.: 607 678 691, email: cea.oro@seznam.cz
pořádá ZO Ústí nad Labem 3 - Freya Cat

27.3.2011

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 26.3.2011

9.4.2011

HRADEC KRÁLOVÉ
Sportovní hala Slavia

propozice
25.3.2011
všechna plemena
pí Lindelöf (SE) II+III, pí Loose (DE) I-IV, pí Reiter (FL) I+II+III, pí Beccari Malgaj (SI) I+II, p. Wittich (CH) I-IV, p. Chadaj (PL) I-IV, p. Šanda (CZ) I+II
Reklama a propagace RA s.r.o.
Pospíšilova 373, 500 03 Hradec Králové
tel + fax: 495 511 658
e-mail: reklama.ra@seznam.cz
pořádá ZO Hradec Králové

10.4.2011

HRADEC KRÁLOVÉ

viz 9.4.2011

16.4.2011

KARLOVY VARY - Stará Role
Lidový dům

propozice
4.4.2011*
všechna plemena
p. Sagurski (DE) I-IV, MVDr. Mahelková (CZ) I-IV, MUDr. Říhová (CZ) I-IV, PaedDr. Ivanková (SK) I+II, pí J. Knýová (CZ) III+IV
MUDr. Walentina Choulíková
Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary
tel: 602 100 313, fax: 353 220 370 (po 16. hodině)
e-mail: klubkocek@centrum.cz
pořádá Klub koček Karlovy Vary

17.4.2011

KARLOVY VARY

viz 16.4.2011

30.4.2011

OSTRAVA
Výstaviště Černá louka

propozice
všechna plemena
15.4.2011
pí Burani (NO) i-IV, pí Friškovec (SI) I+III+IV, pí Rautio (FI) I+II+IV, pí Westerlund (DK) I+II+III, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Sjöbom (SE) III, p. Comorio (IT) I-IV, p. Trevathan (USA - CFA)
Mgr. Hana Urbanková
Mickiewiczova 11, 736 01 Havířov
tel./fax: 596 828 901, mobil: 737 274 628
email: kocky.ostrava@seznam.cz
pořádá ZO Ostrava
1.5.2011 - MVM Žilina (SK)

7.5.2011

BRNO
hotel Avanti

propozice
všechna plemena
23.4.2011
Jorgen Billing (DK) I+II+IV; Fabio Brambilla (IT) II+III; Ad de Bruijn (NL) I+III+IV; Luigi Comorio (IT) I-IV; Mira Fonsén (FI) III; Martin Kabina (CZ) I-IV; Gianfranco Mantovani (IT) I-IV; Martin Šanda (CZ) I+II
pí Nikola Arcanidu
mobil: 604 924 271, 530 310 676
email: show-mcc@email.cz
pořádá MCC Brno

8.5.2011

BRNO

soutěž Kočka matka
viz 7.5.2011

14.5.2011

MOST
Společenský dům Repre

propozice
všechna plemena
10.5.2011 - prodlouženo
p. Brambilla (IT) II+III, pí Loose (AT) I+III+IV, pí Milcent (FR) I-IV, pí Němcová (CZ) I-IV, pí Pahl (AT) I-IV, pí Sahlberg (FI) III+IV, pí Paloluoma-Sundholm (FI) II+III, p. Voehringer (CH) I-IV, p. Jones (NO) II+III
Jitka Slončíková
Jirkovská 175, 431 41 Údlice
tel: 739 616 563
vystavamost@gmail.com
14.5.2011 speciální výstava NEM
pořádá ZO Litvínov

15.5.2011

MOST

viz 14.5.2011

4.6.2011

PŘÍBRAM
Kulturní dům

propozice
22.5.2011
všechna plemena
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Rižnar-Rešetič (HR) I-IV, pí Laskowska- Malaga (CZ) I+II+III, pí J. Knýová (CZ) III+IV, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Kurkowski (PL) I+II+IV, p. Calmes (FR) I-IV
Eva Petrenková
Na Nové 863, 267 51 Zdice
mobil: 775 287 563, fax: 311 685 968
email: jana.sudikova@hotmail.com
pořádá ZO Zdice

5.6.2011

PŘÍBRAM

viz 4.6.2011

25.6.2011

BRNO - Propet
Výstaviště BVV

propozice
17.6.2011
všechna plemena
dr. Ivánková (SK) I+II, p. Lubrano (FR) I+II+IV, dr. Mahelková (CZ) I-IV, pí Malaga (CZ) I+II+III, p. Preiss (AT) I-IV, pí Veland (AT) I-IV, p. Voeringer (CH) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV, pí Steinhauser (AT) I+II
Jan Koplík
Kamínky 4, 634 00 Brno
email: kocky.brno@seznam.cz
mobil: 777 343 014
pořádá ZO Brno 36

26.6.2011

BRNO

viz 25.6.2011

16.7.2011

ÚSTÍ NAD LABEM
Dům kultury

propozice
8.7.2011*
všechna plemena
pí Sneum (DK) I-IV, pí Wahl (DK) II, MVDr. Mahelková (CZ) I-IV, pí Němcová (CZ) I-IV, p. Ruonala (FI) I-IV, p. Voehringer (CH) I-IV
Ing. Vladimíra Reinhartová
Víta Nejedlého 971, 410 02 Lovosice
mobil: 602 361 362, fax: 416 597 369
vystavamvkul@seznam.cz
pořádá ZO Ústí nad Labem 2

17.7.2011

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 16.7.2011

30.7.2011

PRAHA

propozice
všechna plemena
p. Fraga (ES) I+II, pí Laskowska Malaga (CZ) I+II+III, pí L. Knýová (CZ) III, pí Rautio (FI) I+II+IV, MUDr. Říhová (CZ) I-IV, pí Westerlund (DK) I+II+III
Zuzana Maršíčková
Severozápadní V. 32/491, 141 00 Praha 4
tel: 244 471 015 (záznamník nebo po 19. hod), fax: 239 017 724 email: jamarcz@cmail.cz
pořádá ZO Praha 4/17

31.7.2011

PRAHA

viz 30.7.2011

13.8.2011

BOSKOVICE
Zimní stadion

NÁRODNÍ
propozice
všechna plemena
31.7.2011
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Laskowska Malaga (CZ) I+II+III, pí J. Knýová (CZ) III+IV, p. Kabina (CZ) I-IV
Šárka Kostíková
B. Smetany 15, 680 01 Boskovice
email: vystava@kockyboskovice.cz
pořádá ZO Boskovice

20.8.2011

OSTRAVA

Taťána Čudovská
Lidická 1267, 739 61 Třinec
fax: 558 958 751, mobil: 773 130 043
e-mail:vlakosil@volny.cz

pořádá ZO 1.SK Ostrava

21.8.2011

OSTRAVA

viz 20.8.2011

3.9.2011

CHODOVA PLANÁ

propozice 23.8.2011*
všechna plemena
MUDr. Říhová, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Calmes (CH) I-IV, p. Coste (FR) I-IV
MUDr. Walentina Choulíková
Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary
mobil: 602 100 313, fax: 353 220 370
email: klubkocek@centrum.cz
pořádá Klub koček Karlovy Vary

4.9.2011

CHODOVA PLANÁ

viz 3.9.2011

17.9.2011

ÚSTÍ NAD LABEM
Kulturní dům

propozice
1.9.2011*
všechna plemena
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Laskowska Malaga (CZ) I+II+III, pí Tarabini (CZ) III, p. Jones (NO) II+III, p. Peltonen (SE) II+III+IV
Jana Makovcová
Chabařovická 367/10, 400 01 Ústí nad Labem
mobil: 607 678 691
email: cea.oro@seznam.cz
pořádá ZO Ústí nad Labem 3 - Freya Cat

18.9.2011

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 17.9.2011

1.10.2011

LIBEREC

ZRUŠENO
pořádá ZO Liberec

2.10.2011

LIBEREC

viz 1.10.2011

15.10.2011

PRAHA
Kongresové centrum

propozice
všechna plemena
4.10.2011*
pí Pahl (IZ) I-IV, pí Lindelof (SE) I+II, pí Sattler (DE) I+III+IV, pí Rechowicz (CZ) I+II, p. Sagurski (DE) I-IV, pí. Němcová (CZ) I-IV, pí Tarabini (CZ) III, p. Šanda (CZ) I+II
Libuše Kittrichová
Střešovická 48, 162 00 Praha 6
mobil: 774 666 517 (16-22 hod), fax: 233 910 116
email: info.1ok@seznam.cz
Speciální soutěž BRI
pořádá ZO 1.OK Praha

16.10.2011

PRAHA

viz 15.10.2011
Speciální soutěž MCO

22.10.2011

OSTRAVA
Černá louka, pavilon A

propozice
všechna plemena
9.10.2011
p. Chadaj (PL) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. S. Pruchniak (PL) I+II, pí Milcent (FR) I-IV, pí Mastrangello (SK) II+III+IV
Mgr. Hana Urbanková
Mickiewiczova 11, 736 01 Havířov
tel.: 596 828 901, fax: 596 347 372, mobil: 737 274 628
email: kocky.ostrava@seznam.cz
pořádá ZO Ostrava

23.10.2011

OSTRAVA

viz 22.10.2011

19.11.2011

PARDUBICE
Sokolovna Na Olšinkách

propozice
všechna plemena
4.11.2011*
pí Sizova (RU) I+II+III, pí Němcová (CZ) I-IV, pí Ivánková (SK) I+II, pí Laskowska-Malaga (CZ) I+II+III
Mgr. Dagmar Přibylová
Ruská 244, 565 01 Choceň
tel. + fax: 465 472 859
email: info@schk-pardubice.cz
pořádá ZO Pardubice

20.11.2011

PARDUBICE

viz 19.11.2011

26.11.2011

LYSÁ NAD LABEM

propozice
13.11.2011*
p. De Bruijn (NL) I+II+IV, p. Reijers, pí Němcová (CZ) I-IV, pí Pahl (IL) I-IV, p. Šanda (CZ) I+II
Petra Šnajdrová
Zahradní 105, 252 61, Jeneč
mobil: 724 135 007
email: kocky-praha@seznam.cz
pořádá ZO Praha - západ
Speciální soutěž želvovinových koček

27.11.2011

LYSÁ NAD LABEM

viz 26.11.2011
Speciální soutěž MCH

3.12.2011

OLOMOUC
Flora Olomouc, pavilon A

propozice
27.11.2011*
p. Reijers (CZ) I-IV, p. de Bruijn (NL) I+III+IV, pí Steinhauser (AT) I+II, pí Friskovec (SI) I+III+IV, pí Laskowska Malaga (CZ) I+II+III, pí Johnson (UK) II+IV, pí Westerlund (DK) I+II+III, pí Fonsen (FI) II+III, pí Malgaj Beccari (SI) I+II
Lucie Pánková
Jilemnického 52, 779 00 Olomouc
mobil: 606 955 111, fax: 588 500 942
email:kockyolomouc@email.cz
pořádá ZO Olomouc

4.12.2011

OLOMOUC

viz 3.12.2011
Speciální soutěž MCH

17.12.2011

PRAHA

ZRUŠENO

pořádá ZO Praha 4/17

18.12.2011

PRAHA

viz 17.12.2011