Zpět na hlavní stránku

 

 

 

2013

2012

 

2011
2010


Všech výstav se mohou účastnit při dodržení Výstavního řádu FIFe a SCHK i vystavovatelé mimo FIFe (ve tř. koťat, otevřené a kastrátů)

ČESKÁ REPUBLIKA

Mapa

 

Datum

Místo

Kategorie, uzávěrka (*=příjem končí naplněním kapacity), pozvaní posuzovatelé, kontakt

7.1.2012

OSTRAVA

Výstaviště Černá louka

propozice
1.1.2012
všechna plemena
p. Roca Folch (FR) I-IV, p. Chadaj (PL) I-IV, p. Kabina (CZ) I-IV, p. Kurkowski (PL) I+II+IV, p. Reijers (CZ) I-IV
Taťána Čudovská
Lidická 1267, 739 61 Třinec
fax: 558 958 751, mobil: 774 728 589
e-mail: vlakosil@volny.cz
pořádá ZO 1.SK Ostrava

8.1.2012

OSTRAVA

viz 7.1.2012

21.1.2012

PRAHA
Hotel Diplomat

propozice
! 10.1.2012 - prodlouženo !
všechna plemena
pí Anciau (PT), p. Kabina (CZ), pí Kneifel (DE), pí Mahelková (CZ), pí Němcová (CZ), pí Renault (FR), pí Říhová (CZ), p. Wittich (CH) - všichni I-IV
pí Lenka Hrabová
Schnirchová 9, 170 00 Praha 7
mobil: 602 667 337
email:info@starshow.eu
pořádá ZO Praha 8/9

22.1.2012

PRAHA

viz 21.1.2012

18.2.2012

PRAHA
Kongresové centrum Praha

propozice
29.1.2012*
všechna plemena
pí Fonsen (FI) II+III, pí Říhová (CZ) I-IV, pí Sneum (DK) I-IV, pí Steinhauser (CZ) I+II, p. Šanda (CZ) I+II, pí Tarabini (CZ) III, pí Říhová (CZ)
Jana a Linda Knýovy
M. Horákové 27, 170 00 Praha 7
tel./fax 233 370 375 (10.00-24.00)
email: felis.club@email.cz
pořádá Felis Club Praha

19.2.2012

PRAHA

viz 18.2.2012

3.3.2012

PRAHA

propozice
všechna plemena
20.2.2012*
p. Voehringer (CH) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, pí Martikainen (FI) III, pí Fonsen (FI) III, p. Fraga y Guzmán (ES) I+II, p. Šanda (CZ) I+II
Mgr. Ivana Janků
Javorová 147, 277 51 Nelahozeves-Lešany
tel: /16-20 hod/ 774 666 517, fax: 233 910 116
email: info.1ok@seznam.cz
pořádá 1. OK Praha
MCO BIS
Vyhlášení výsledků soutěže Kočka roku 2011

4.3.2012

PRAHA

viz 3.3.2012
MCO BIS

17.3.2012

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

přeloženo, viz 30.6.2012

18.3.2012

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

viz 1.7.2012

24.3.2012

ÚSTÍ NAD LABEM

propozice
všechna plemena
10.3.2012*
p. Kabina (CZ) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, pí Tarabini (CZ) III, pí Rautio (FI) I+II+IV, p. De Bruijn (NL) I+III+IV
Jana Makovcová
Chabařovická 367/10, 400 01 Ústí nad Labem
tel.: 607 678 691, email: cea.oro@seznam.cz
pořádá ZO Ústí nad Labem 3 - Freya Cat

25.3.2012

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 24.3.2012
speciální výstava SNO

7.4.2012

HRADEC KRÁLOVÉ
Sportovní hala Slavia

propozice
všechna plemena
25.3.2012
pí Mahelková (CZ) I-IV, p. Chadaj (PL) I-IV, pí Reiter (DE) I+II+III, p. I. Pruchniak (PL) I+II, pí. Rautio (FI) I+II+IV
pí Barbora Prouzová
Vrchoviny 44, 549 01 Nové Město n. Metují
mobil: 603 552 113 e-mail: info@gusanera.cz
pořádá ZO Hradec Králové

8.4.2012

HRADEC KRÁLOVÉ

viz 7.4.2012

14.4.2012

KARLOVY VARY
Lidový dům Stará Role

propozice
všechna plemena
2.4.2012*
p. Sagurski (DE) I-IV, pí Mahelková (CZ) I-IV, pí Říhová (CZ) I-IV, pí Steinhauser (AT) I+II, p. Jones (NO) II+III
Walentina Choulíková
Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary
tel: 602 100 313
e-mail: klubkocek@centrum.cz
speciální výstava NEM (pouze sobota)
pořádá Klub koček Karlovy Vary

15.4.2012

KARLOVY VARY

viz 14.4.2012

21.4.2012

OSTRAVA
Výstaviště Černá louka

propozice
všechna plemena
8.4.2012
p. Comorio (IT)I-IV, pí DelaBar (USA-CFA) I-IV, pí Fonsen (FI) II+III, p. Lamprecht (JAR-WCF) I-IV, pí Lukasik (PL) II, pí Noskova (RU) I-IV, p. Rudolph (NL) I+II
Mgr. Hana Urbanková
Mickiewiczova 11, 736 01 Havířov
fax: 596 347 372, mobil: 737 274 628
email: kocky.ostrava@seznam.cz
pořádá ZO Ostrava
22.4.2012 - MVM Žilina (SK)

5.5.2012

BRNO
hotel Avanti

propozice
23.4.2012
všechna plemena
p. Möbius (WCF) I-IV, p. Preiss (AT) I-IV, p. van Rooyen (SACC) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV, pí Morgan-Blythe (ACF) I-IV, pí Bydlinski (GB) I+II+III, pí Fisher (TICA) I-IV, pí Kaae (DK) I+II+IV, pí Marriott Power (GCCF) III, pí Sjödin (SE) I+II, pí U´ren (CCCA) I-IV
pí Nikola Arcanidu, DiS.
mobil: 604 924 271, 530 310 676
email: show.mcc@email.cz
pořádá MCC Brno

6.5.2012

BRNO

viz 5.5.2012
BIS pro plemeno BRI

12.5.2012

MOST

propozice
všechna plemena
prodlouženo do 7.5.2012
pí Mastrangello (SK) I-IV, pí Němcová (CZ) I-IV, pí Laskowska Malaga (CZ) I+II+III, pí Tarabini (CZ) II+III, p. Šanda (CZ) I+II
Pí Petra Vaňková
Dukelská 362/29, 289 23 Milovice
mobil: 607 901 341
kockymost@email.cz
pořádá ZO Litvínov

13.5.2012

MOST

viz 12.5.2012
Speciální soutěž MCH + kreativní kroužek pro děti

19.5.2012

PRAHA
Hotel Olympik Tristar

propozice
10.5.2012*
všechna plemena
pí Burani (NO) I-IV, pí Bydlinski (UK) I+II+III, p. Comorio (IT) I-IV, pí Helmer (SE) III, pí Lukasik (PL) II, pí Mahelková (CZ) I-IV, pí Reiter (DE) I+II+III
přihlášky: Marta Seidlerová
tel. 777 073 906
email: star-cats@seznam.cz
info: Lena Venclíková
Vodolská 231, 277 45 Úžice
tel. 773 999 352, fax: 255 763 214
speciální soutěž BML
pořádá Star Cats Praha

20.5.2012

PRAHA

speciální soutěž MCO nebo BIS pro MCO
viz 19.5.2012

9.6.2012

PŘÍBRAM
Kulturní dům

propozice
27.5.2012
pí Hämäläinen (FI) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Calmes (CH) I-IV, p. Coste (FR) I-IV, p. Spijker (NL) II+III+IV
Eva Petrenková
Na Nové 863, 267 51 Zdice
mobil: 775 287 563, fax: 311 685 968
email: jana.sudikova@seznam.cz
pořádá ZO Zdice

10.6.2012

PŘÍBRAM

viz 9.6.2012
Speciální výstava RAG

23.6.2012

BRNO
M-Palác

propozice
všechna plemena
15.6.2012
pí Anciau (BE) I-IV, pí Mahelková (CZ) I-IV, p. Kabina (CZ) I-IV, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Shchukin (NL) I-IV, pí Steinhauser (AT) I+II, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. Spijker (NL) II+III+IV
Hana Kostelecká Šulcová
J. Faimonové 24, 628 00 Brno
email: kocky.brno@seznam.cz
mobil: 606 955 111
pořádá ZO Brno 36

24.6.2012

BRNO

viz 23.6.2012

30.6.2012

UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Klub kultury

propozice
všechna plemena
24.6.2012*
pí Vasiljeva (RU) I+III+IV, pí Venclíková (CZ) III, pí Westerlund (DK) I+II+III, p. Roca Folch (FR) I-IV, p. Voehringer (CH) I-IV
Zdeněk Krajča
Rokytnice 153, 763 21 Slavičín
tel.: 774 291 275
e-mail: modraneha@gmail.com
pořádá ZO Zlín
Speciální soutěž RUS

1.7.2012

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

viz 30.6.2012
Speciální soutěž XLH (BRI)

14.7.2012

ÚSTÍ NAD LABEM
Dům kultury

propozice
všechna plemena
prodlouženo do 9.7.2012
pí Wahl (DK) II, pí Němcová (CZ) I-IV, p. Peltonen (SE) II+III+IV, p. I. Pruchniak (PL) I+II+II, p. Voehringer (CH) I-IV
Ing. Vladimíra Reinhartová
Víta Nejedlého 971, 410 02 Lovosice
mobil: 737 291 506, fax: 416 597 369
vystavamvkul@seznam.cz
pořádá ZO Ústí nad Labem 2

15.7.2012

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 14.7.2012

28.7.2012

PRAHA
tenisová hala AC Sparta

propozice
všechna plemena
14.7.2012
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Burani (NO/IT) I-IV, pí Mastrangelo (SK/IT) I-IV, pí Westerlund (DK) I+II+III, pí Wieland Schilla (CH) I+III+IV, pí Money Pillonel (CH) I+II, pí Lukasik (PL) II
Zuzana Maršíčková
Severozápadní V. 32/491, 141 00 Praha 4
tel: 244 471 015 (záznamník nebo po 19. hod), fax: 239 017 724 email: jamarcz@cmail.cz
pořádá ZO Praha 4/17

29.7.2012

PRAHA

viz 28.7.2012

11.8.2012

BOSKOVICE
Zimní stadion

propozice
všechna plemena
29.7.2012
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Knýová (CZ) III+IV, pí Laskowska Malaga (CZ/PL) I+II+III, pí Riznar Resetic (HR) I-IV, p. Šanda (CZ) I+II
Martin Šafář
Mladkov 109, 679 01 Skalice nad Svitavou
email: vystava@kockyboskovice.cz
pořádá ZO Boskovice

12.8.2012

BOSKOVICE

viz 11.8.2012

18.8.2012

OSTRAVA
Výstaviště Černá Louka

propozice
všechna plemena
11.8.2012
pí Friskovec (SI) I+III+IV, p. Roca Folch (FR) I-IV, p. Lubrano (FR) I+II+IV, p. Ottino (IT) I+II, p. Kabina (CZ) I-IV, p. Reijers (CZ) I-IV
Ing. Hana Drozdková
Za Humny 160, 747 64 Velká Polom
fax: 591 141 190, mobil: 774 728 589
e-mail:prihlasky1sko@gmail.com
pořádá ZO 1.SK Ostrava

19.8.2012

OSTRAVA

viz 18.8.2012

1.9.2012

CHODOVA PLANÁ

propozice
25.8.2012*
všechna plemena
p. Reijers (CZ), p. Sagurski (DE), p. Coste (FR), p. Calmes (CH) všichni I-IV, pí Ivanková (SK) I+II
MUDr. Walentina Choulíková
Dobrovského 14, 360 17 Karlovy Vary
mobil: 602 100 313, fax: 353 220 370
email: klubkocek@centrum.cz
pořádá Klub koček Karlovy Vary

2.9.2012

CHODOVA PLANÁ

viz 1.9.2012

8.9.2012

ZDICE
Společenský klub

NÁRODNÍ
propozice
všechna plemena
25.8.2012
pí Němcová (CZ) I-IV, pí Knýová (CZ) III+IV, pí Laskowska Malaga (CZ/PL) I+II+III, p. Šanda (CZ) I+II
Eva Petrenková
Na Nové 863, 267 51 Zdice
mobil: 775 287 563, fax: 311 685 968
email: jana.sudikova@hotmail.com
pořádá ZO Zdice

6.10.2012

ÚSTÍ NAD LABEM
Kulturní dům

propozice
všechna plemena
19.9.2012
pí. Pahl (IL) I-IV, pí Laskowska Malaga (PL) I+II+III, pí Jana Knýová (CZ) III+IV, pí Ivanková (SK) I+II, p. Jones (NO) II+III
Jana Makovcová
Chabařovická 367/10, 400 01 Ústí nad Labem
email: cea.oro@seznam.cz
pořádá ZO Ústí nad Labem 3 - Freya Cat

7.10.2012

ÚSTÍ NAD LABEM

viz 6.10.2012

13.10.2012

OSTRAVA
Multifunkční aula Gong

propozice
všechna plemena
30.9.2012
p. Chadaj (PL) I-IV, pí Elian (RO) I+II, p. Isakov (BY) I+II+III, p. Roca Folch (FR) I-IV, pí Maillard Chiavuzzo (CH) II, pí Venclíková (CZ) III
Mgr. Hana Urbanková
Mickiewiczova 11, 736 01 Havířov
fax: 596 347 372, mobil: 737 274 628
email: kocky.ostrava@seznam.cz
pořádá ZO Ostrava
Speciální výstava černých koček

14.10.2012

OSTRAVA

viz 13.10.2012

3.11.2012

PRAHA
Kongresové centrum

propozice
všechna plemena
22.10.2012
pí Pahl (IL) I-IV, pí Noskova (RU) I-IV, pí Lind (DK) II, pí Klein-Gasbarri (IT) I+II, pí D. Tarabini (CZ) II+III, p. I. Pruchniak (PL) I+II+III, p. Šanda (CZ) I+II
Michal Kaněra
17. listopadu 628, 252 63 Roztoky
mobil: /16-20 hod/ 602 314 011, fax: 233 910 116
email: info.1ok@seznam.cz
pořádá 1. OK Praha
spec. soutěž MCO

4.11.2012

PRAHA

viz 3.11.2012
spec. soutěž BRI

17.11.2012

PARDUBICE
Sokolovna Na Olšinkách

! ZRUŠENO !
email: info@schk-pardubice.cz
pořádá ZO Pardubice

18.11.2012

PARDUBICE

viz 17.11.2012

24.11.2012

LYSÁ NAD LABEM
Výstaviště

propozice
všechna plemena
12.11.2012*
p. de Bruijn (NL) I+III+IV, pí Klein Gasbarri (IT) I+II, pí Johnson (UK) II+IV, p. Jones (NO) II+III, pí Nyman (FI) II+IV, pí Porat (SE) I+II, p. Reijers (CZ) I-IV, p. Šanda (CZ) I+II, pí Venclíková (CZ) III
Petra Šnajdrová
Zahradní 105, 252 61, Jeneč
mobil: 724 135 007
informace pí Poláková Šmídová: 602 323 143
email: catshow@email.cz
pořádá ZO Praha - západ
prezentační výstava BRI x (s/y 33 a 03-01 33)
BIS pro plemeno BRI

25.11.2012

LYSÁ NAD LABEM

viz 24.11.2012
BIS pro plemeno BRI
speciální soutěž MCH

1.12.2012

OLOMOUC
Atletická hala Lokomotiva

propozice
všechna plemena
25.11.2012*
pí Klein Gasbarri (IT) I+II, p. Comorio (IT) I-IV, pí Jyrkinen (FI) I+III+IV, p. Sagurski (DE) I-IV, p. Brambila (IT) II+III, pí Mahelková (CZ) I-IV, pí Mastrangelo (IT) I-IV, pí Steinhauser (AT) I+II, p. Reijers (CZ) I-IV
Lucie Pánková
Jilemnického 52, 779 00 Olomouc - Nedvězí
mobil: 606 955 111 (po 16. hod.)
email:kockyolomouc@email.cz
BIS pro RAG
pořádá ZO Olomouc

2.12.2012

OLOMOUC

viz 1.12.2012
soutěž koček MCH

15.12.2012

LITOMĚŘICE
Výstaviště

3-certifikátová MVK
propozice
všechna plemena
20.11.2012
MVK Praha 4/17: p. Kabina (CZ) I-IV, pí Komissarova (EE) I-IV, pí Bojko (UA) I+II+III, pí Glem (DK) II, p. I. Pruchniak (PL) I+II+III, pí L. Knýová (CZ) III
ZO Ústí n. L.: pí J. Knýová (CZ) III+IV, p. Peltonen (SE) II+III+IV, pí Ivanková (SK) I+II, pí Nissen (DK) I+II, pí Wilczek (PL) III+IV, pí Laskowska Malaga (PL) I+II+III
ZO Roudnice n.L.: pí Říhová (CZ) I-IV, pí Němcová (CZ) I-IV, pí Vinkel (EE) I+II+III, p. S. Pruchniak (PL) I+II+III, pí Lukasik (PL) II, p. Fraga (ES) I+II
Zuzana Maršíčková
Severozápadní V. 32/491, 141 00 Praha 4
tel: 221900138 nebo 244471015, fax: 239017724, email: trojvystava@email.cz
pořádají ZO Praha 4/17, ZO Freya Cat Ústí n. Labem a ZO Roudnice n. Labem