MVK Ostrava 5.1.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Ostrava 5.1.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Ostrava 5.1.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:

GIC Eulalie Hennessy, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
Oliver Lady Bijou, CZ, PER a 22, D. Soukenková, CZ
Murphy Dorcat Slask*PL, RAG n 04, D. Palica, PL
S*Raus Hojden's Caramello, SBI b, B. a W. Dechant, DE
  • BIS kočka + BOB IV:

CH Fare Niente Dalida, PER f, J. Slabý, CZ
Nominace:
IC IT*Kinalikedi Cemre, TUV d 62, I. Idziejczak, PL
Floria Granát, CZ JW, PER e 03, J. Slabý, CZ
Fleur II. Granát, CZ, PER g 03, J. Slabý, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIC Mickey Persy of Velvet, CZ, PER n 03 22, R. Kaločová, CZ
Nominace:
IP PL*Koc-Pol-Cat Tombo II, RAG a 04, N. Kurek, PL
  • BIS kočka kastrát:
PR Elfie Szafirowy Domek*PL, RAG a 21, K. Zasepa, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Jasta z Tazu, CZ, 1.0, PER a 03 24, M. Seidler, CZ/SK
Nominace:
Dartagnan Sacri Templari, 1.0, SBI n, C. Targetti, IT
SE*Lil'Magics Waiting for Love, 0.1, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Ysenia von Dinau, 0.1, SBI g 21, B. a W. Dechant, DE
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Amber Hanczer*PL, 0.1, RAG a 03, M. Hanczewski, PL
Nominace:
PL*Ancymony Magic Star, RAG n 04, D. Petrželová, CZ
Cattydolls Silk Pearl, HR, 0.1, RAG a 03 21, M. Novotná, CZ

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

IC X-Ellent Onix Gloria, SIB n 09 22, M. Poznanska, PL
Nominace:
GIC Neptun Rabaz, CZ, MCO d 23, S. Březinová
Simba Kotyani*PL, NFO n 23, M. a P. Šandovi, CZ
GIC Kent NorWood, NFO n 09 24, A. Dogadalska, PL
  • BIS kočka + BOB III:

IC Ebony Zolotoje Kolco, CZ, SIB n 24, S. Karšulínová, CZ
Nominace:
PL*Yanoi Panda, MCO fs 03, R. Čachotská, PL
Wilma Lilianka*PL, NEM a 09 21, L. Gladysz, PL
IC Babinka's Baghira, NFO n 02 62, U. Mayrhofer, AT
CH*Thuraya's Charming Giulia, NFO nt 03 22, M. Šustrová, CZ
  • BIS kocour kastrát:

SP Ogma Mag Mell*PL, MCO n 22, J. Soltysik, PL
Nominace:
Desmond of Cats from Host, CZ, MCO d 09 22, S. Růžičková, CZ
SP Bert Hanako, CZ, NFO n, S. Malyšková, CZ
SP Ogar Ri of Sudden Blazing, CZ, MCO ns 09 22, A. Bambušková, CZ
IP Gretzky Calibra, CZ, NFO n 09, M. a Petra Šandovi, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Belinda Hanako, CZ, NFO n 22, S. Malyšková, CZ
Nominace:
SP Olwen Mag Mell*PL, MCO n 22, J. Soltysik, PL
IP Atena Dwaq Formaty*PL, MCO f 09, S. Waligora, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Barbi Lilianka*PL, 0.1, SIB n 09 24, L. Gladysz, PL
Nominace:
Rio-Rio Laguna Leo, 1.0, MCO d 22, M. a M. Andrzejewscy, PL
Siberikos Balder, 1.0, SIB d 09 22, R. Havlenová, CZ
NW Wildfee's Joxy, 0.1, NFO fs 03 24, M. Hofstatter, AT
Jenifer Siberian Spirit, CZ, 0.1, SIB ns 24, R. Havlenová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Tajga Kotyani*PL, 0.1, NFO fs 09 24, A. Dogadalska, PL
Nominace:
S*Silent Hill's Ghost, 1.0, NFO w 62, N. Knoblochová, CZ
ES*Baracoa Rhapsody in Blue, 0.1, MCO g 22, S. Růžičková, CZ
Ewita Lilianka*PL, 0.1, NEM a 21, L. Gladysz, PL
Wildfee's Mahla, 0.1, NFO n 03 24, M. Hofstatter, AT

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

NW SC Unbelievable of Czankra JW DVM DSM, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
IC Splendor Bengal Gold*PL JW DVM, BEN n 24, B. Drop, PL
IC Louis des Kawaii Neko, BSH n 21 33, I. Sládková, CZ
SC Rocky Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
  • BIS kočka + BOB II:

IC Euforia Sideris*PL JW, BSH a, M. Wojczik, PL
Nominace:
IC Octopussy Fille Montegri*PL, BSH g, M. Garncarek, PL
GIC Cyganeria Hari Maya*PL, BSH p, E. Gulka, PL
CH Yolan Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
  • BIS kocour kastrát:
GIP IC Sonic Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
SP Felix Honey Pie, CZ, BSH n, L. Hladišová, CZ
IP Frankie British Red, CZ, BSH e, R. Tesařová, CZ
PR CH S*Javeliner's Braigh A Roid, BSH d 24, R. Tesařová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW GIP SC Tootsie Dandre&Cats*RU,  BUR h, I. Naculak, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Imany Sideris*PL, 0.1, BSH a, I. Kubiasová, PL
Nominace:
Umberto Honey Grey, CZ, 1.0, CHA, L. Šálková, CZ
Midnight Begimcats, 0.1, BEN n 24, M. Domanska, PL
Queen Charlotte Locicat, CZ, 0.1, OCI b 24, K. Lorenc, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Cleo Belusinka*PL, 1.0, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Xander Dee, CZ, 1.0, BML bs 12, L. Venclíková, CZ
Buffy z Ratiboře, CZ, 0.1, BSH a 01 62, A. Kopůncová, CZ
Jadore Chelbygoldblue, 0.1, BSH g 03, A. Hogenboom, NL


Kategorie 4:


  • BIS kocour + BOB I:
CH PL*Cornish Point Valentino, CRX b 03, I. Tomaszewska, PL
Nominace:
IC Greenville Xavi JW, ABY n, N. Dinkov, SK
NW Una Storia Importante von Ramenka, RUS, C. Haslinger, HU
  • BIS kočka:
IC Nunu Princess Angel, CZ, SPH w 63, P. Flossmannová, CZ
Nominace:
IC Dancing Fairytale Avari*PL JW, RUS, A. Mahony, PL
GIC Chaos Wish Me Luck*PL, SPH n 02 62, K. Sumacka, PL
  • BIS kocour kastrát:
PR GIC King Berenetto, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
Nominace:
Viktor Cherry Lau, CZ, SPH d 09 31, M. Řeháková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Heze Estrella Polar, CZ, SIA n 21, M. Zubalová, CZ
Nominace:
GIC Night Star Egyptian Beauty, SPH n, P. Flossmannová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Odette Blue Diamond Modrá něha, CZ, 0.1, RUS, Z. Krajča,CZ
Nominace:
Lovely Velvet Bumer*HU, 1.0, DSP n, E. a P. Novákovi, HU
Yen Cherry Lau, CZ, 1.0, SPH n 32, L. Hrůzová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Whitney by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Gyulchataj Uranus, 1.0, SIA n, T. Mašek, CZ
Greenville Eleganzza, 0.1, ABY a, N. Dinkov, SK

  • BIS kočka domácí:
Čmoud, 1.0, HCS, L. Venclíková, CZ
Pusinka DSM, 0.1, HCS, A. Bambušková, CZ

Nejlepší veterán:
SP Neville of Mainecoonhill, CZ DSM, 1.0, MCO n 22, R. Čachotská, CZ
PR GIC King Berenetto, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky