CEW Ostrava 9.-10.3.2024 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 18. 7. 2024
Přejít na obsah

CEW Ostrava 9.-10.3.2024

Vystavovatelé > výsledky 2024
Central European Winner Show 2024
Ostrava 9.-10.3.2024


Kategorie 1:

  • BIS kocour:
CEW24 WW21 BW23 SW23 NSW21 NW SC PT*White'R'US Sweet Dreams JW DVM, PER w 62, J. Dias, PT
Nominace:
CH PL*Pati-Marro Romeo, EXO n 33, I. Pikosz, PL
SC IT*Giufrans Everest JW, PER n, J. Jyrkinen, FI
CH DK Rags of Silk Floss Frodo, RAG a 03, M. Ševčíková, CZ
  • BIS kočka:
CEW24 GIC PT*White'R'US Mrs. Gio, PER g, J. Dias, PT
Nominace:
GIC Gargamelcat Lalola JW, EXO f 22, M. Seidler, SK
IC Tamara Granát, CZ, PER f, J.P.Novák, CZ
IC (N)Amasing Star's Enya of Mister Odin, RAG a, O. Bergerová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
CEW24 NW SP Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
IP Lucius Granát, CZ, PER n 03. J.P. Novák, CZ
IP GIC Quetzalcoatl z tazu, CZ JW, PER a 03 22, K. Křížková, CZ
NW GIP SC PL*Jantar William DSM, PER d 03, I. Pikosz, PL
PR Stoneridge I am What I am, SBI c, I. Medeková, SK
  • BIS kočka kastrát:
CEW24 PR GIC Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, PER f 33, K. Křížková, CZ
Nominace:
IP SC S*Tallkottens Cascabella by Cayenne JW, RAG a 04 21, M. Tomanek, PL
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
CEW24 JCH Blue Crystal Jewel, CZ, 0.1, RAG a 03, L. Karšay, CZ
Nominace:
Royaldiamond Joker, 1.0, PER n, J. Slabý, CZ
Yasmin z Tazu, CZ, 0.1, PER g 02 21 62, K. Jakovcová, CZ
Mugler Nekonomicon*PL, 1.0, RAG n 03 21, M. a A. Wiwczarek, PL
Valli Medicat, 0.1, SBI n 21, I. Medeková, SK
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
CEW24 PT*White'R'US Mrs. Lis, 0.1, PER w 62, J. Dias, PT
Nominace:
Indian Y.U. Abeaxus, CZ, RAG a 03, M. Miksová, CZ
PL*My Butterfly ND Channel, 0.1, RAG n 04 21, M. Tomanek, PL

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
CEW24 NW CH Tybalt de la Nuit des Temps JW, TUA a 03 24, L. Knýová, CZ
Nominace:
JCH Escape Mc Madox, MCO d 02 21 61, J. Stroba, PL
IC Urfin Jus Katrin style*RU, MCO ns 09, M. Kurc, CZ
IC Cruz Bellaneva*PL, NEM a 21, D. Hubáčková, CZ
Paol Diamond Forest*PL, NFO n 03 23, D. Biskupska, PL
  • BIS kočka:
CEW24 NW GIC PL*Lillycubs Nori JW DVM DSM, MCO f, I. Senderek a J. Wojcik, PL
Nominace:
CH Markiza Laveritta*PL, MCO n 22, M. a M. Andrzejewscy, PL
NW SC Ginger Larenda, CZ DVM DSM, MCO f 09 22, R. Studničková, CZ
Bella z Chřibských hor, CZ, NEM gs 03 21, M. Beranová, CZ
CH Laura z Krainy Asgardu*PL, NFO n 03 22, A. Ionescu, RO
  • BIS kocour kastrát:
CEW24 NW BW23 MW23 NSW23 SP Thor Vendellek*PL, NFO w 64, K. Laskowska, PL
Nominace:
IP Mr Fred of Gina's Dream, MCO d 03 25, G. Alban, RO
PR C'mon Little Biscuits*HU, MCO ns 09, E. Šurkalová, SK
PR Kevin Hanako, CZ, NEM ns 21, M. Beranová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CEW24 WW18 SW18 BW23 MW23 SP Ingrid Vendellek*PL, NFO w 64, K. Laskowska, PL
Nominace:
NW SP Elizabeth Wet Paw, CZ DSM, MCO n 22, N. Langpaulová, CZ
GIP Gizela Werra Pearl, CZ, MCO n 09 23, K. Remarová, CZ
IP Theresa of Gina's Dream, MCO f 09, G. Alban, RO
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
CEW24 JCH RO*Wild Forest's Nordri JW, 1.0, NFO w 63, A. Ionescu, RO
Nominace:
Clabacoon's Lady Miró, 0.1, MCO f 09, C. Barletta, IT
New Crazy Tigers Panda, 0.1, MCO ds 09 25, K. Woroniecka, PL
DK Kastbjerg Bjork JW, 1.0, NFO ns 22, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
CH*Akemi Kita, 0.1, SIB ny 22, J. Monteiro a O. Silva, CH
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
CEW24 PL*Tanuki Nico and the Niners, 1.0, MCO w 62, M. Kozicka, PL
Nominace:
A Flashpaw's Piu Bella Cosa, 0.1, MCO g 09, C. Haslinger, AT
A Flashpaw's Party Crasher,1.0, MCO ns 22, P. Schoepf, AT
Ajatuksen Kanteleen Kutsu, 0.1, NEM ds 09 21, J. Huhta-aho, FI
Mayka Kocie Zakamrki*PL, 0.1, NFO n 09 23, M. a D. Kalmuczak, PL

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
CEW24 NW SC Perkele Charlesbur, CZ JW DSM, BUR b, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
Nominace:
Caspian Metallica*S, BLH ns 11, K. Michalová, SK
IC Oleksandr of Czankra*PL, BSH a, J. Pánek, CZ
SC Prosper Dream's Vincent DVM, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
CH Sailor Demikát, CZ JW, SRS c 02 62, M. Kabina, CZ
  • BIS kočka:
CEW24 NW IC Julia Momoiro, CZ JW, BML ns 11 31, M. Navrátilová, CZ
Nominace:
SC Czechbengals Baghira, BEN n 24, M. Varha, CZ
IC Amálie Julienge, CZ, BSH c, E. Vágnerová, CZ
NW SC Yolan Belusinka*PL JW DVM DSM, BUR b I. Naculak, PL
GIC DK JeaTri's Candyfloss, KBL n 09 24, O. Vérostová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
CEW24 NW PR SC Sizzo Belusinka*PL JW DSM DVM DM, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
NW MW23 IP Nitro House of Cheetah, BEN n 24, B. Baček, HR
IP Filip Hanah Bohemia, CZ, BSH d 03 22, P. Winkler, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CEW24 GIP SC Meowmar's Oh My Gizmo DSM DSW, BUR n, M. Bílková, HU
Nominace:
NW SP GIC X-Harizma Free Hunter, RU DSM, KBL n 09 22, D. Volfová, CZ
NW PR SC Barbastella von Kronenfeld, SK, OCI b 24, M. Adamec, SK
NW IP CH*K&K Jessica Rabbit JW, SIN, M. J. Almeida, PT
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
CEW24 Xeno Vielerto*EE, 1.0, BUR n, O. Antonova, NO
Nominace:
Dino von Han da Costa, 1.0, BUR b, M. Han, DE
SE*Annas Varld Inka, 0.1, BSH g, A. Kaminska, PL
Hitomi of Winter Foxes*RO, 0.1, BSH ns 11, A. Paraschiv, RO
Apocalypse of Blue Wind*PL, 0.1, CHA, H. Vojtěchová Šimanová, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
CEW24 Dahlia Diamond Wings, CZ, 0.1, SRL hs 02 62, P. Parkanová, CZ
Nominace:
Lucky House of Cheetah, 1.0, BEN n 24, B. Baček, HR
Uska de Zabarak, 0.1, BLH ns 11, V. šindlerová, SK
Pheebe Shareeland, CZ, 0.1, BSH a, Š. Velčovská, CZ
KCH Galathea Materia Cordis, CZ, 0.1, KBL f 09 22, D. Volfová, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
CEW24 NSW23 MW23 SC Caransia's Jon Snow JW, OSH w 63, S. Deschcht, NL
Nominace:
SC Gaspar Gang Futrzaka*PL, DRX ns 24, M. Veselá, CZ
GIC Don Sheva'li Amadey JW, DSP n 03, A. M. Janošíková, CZ
IC Ananta Vishnu Syamantaka, CZ JW, SIA a 21, J. Stěničková, CZ
NW SC Hero-on Naked Legend's, CZ JW DVM, SPH, P. Šafářová, HU
  • BIS kočka:
CEW24 Vendetta Rosa Glauca, CZ, ABY n, L. Knýová, CZ
Nominace:
Viva La Vita Rosa Glauca, CZ, ABY a, L. Knýová, CZ
CH Kick'N'Jump Night'n'Day*PL JW, CRX n 03, E. Piatkoeska, PL
NW SC LV*Masaru Amaris DVM, DRX n 09 24, N. Kozlovska, LV
IC Cassadia Lavender Paw*PL, RUS, K. Was, PL
  • BIS kocour kastrát:
CEW24 Uriyah Rosa Glauca, CZ, ABY n, I. Stodůlková, CZ
Nominace:
NW SP Simon Le Bon-Bon of Black Star*SK, DRX, A. Mehlyová, SK
NW SP SC FI*Kharn-Ka Your Choice JW DVM DSM DSW, SOM n, J. Heikanen, FI
SP FI*Hebblas Edgar Nutmeg, SPH d 03, A. Harmonen, FI
WW19 NW SP FI*Hebblas Vincent DVM DSM, SPH, A. Harmonen, FI
  • BIS kočka kastrát:
CEW24 WW21 NSW21 BW22 SP FI*Hebblas Ximena DVM DSM, SPH, A. Harmonen, FI
Nominace:
GIP Narnia Alasseon, CZ, ABY a, H. Hollanová, CZ
PR SC DK Catika's Cashmere Mist DM, SOM n, K. a E. Grzelecka, PL
SP FI*Hebblas Viosna DSM, SPH f, A. Harmonen, FI
WW23 BW23 MW23 SP FI*Hebblas Ambermoon JW DSM, SPH, A. Harmonen, FI
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
CEW24 Zuriel Mon Sasti*PL, 1.0, CRX n 03, E. Piatkowska, PL
Nominace:
Stanislawa Curly Heads*PL, 0.1, DRX b, T. Gregorczyk, PL
KCH Pedro Kociakowe Love*PL, 1.0, DRX n 09 22, P. Prymak, PL
Oz Fairy Ufne Koty*PL, 0.1, SIA n 21, B. Hove, NO
Zante Blekitek*PL, 1.0, RUS, L. Ročková, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
CEW24 KCH FI*Kharn-Ka Heartland's Quest, 1.0, SOM n, J. Heikanen, FI
Nominace:
Dabus mur Mutabo*LT, 1.0, OSH b 24, V. Vezelyte, LT
Calcifer Susuwatari, CZ, 1.0, CRX n 03, J. Kocourek, CZ
Stefanek Sundar Sixtyseven 1.0, SIA n, R. Slabey, CZ
KCH Joysa Cats Ragnar, 1.0, SIA o 21, S. Deschacht, NL

  • BIS kočka domácí:
CEW24 Tiger, 1.0, HCS, D. Frydrychová, CZ
CEW24 NW Wicapi Wacan, 0.1, HCL, N. Kozlovska, LV
Nominace:
NW Zázrak Jedi, 1.0, HCL, K. Báliková, HU
Cecilka from Capíkov, CZ, 0.1, HCS, H. Hollanová, CZ




©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah