MVK Ostrava 2.10.2021 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 20.7.2022
Přejít na obsah

MVK Ostrava 2.10.2021

Vystavovatelé > výsledky 2021
MVK Ostrava 2.10.2021

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
IC IT*Aenphasy Ettore, PER n, J. Slabý a A. Slabá, CZ
Nominace:
Gallardo Red Boy Blowitz, CZ, EXO d 03 22, M. Kaválková, CZ
Chetro for Ania Mine, CZ, PER ns 11, M. Dvořáková, CZ
  • BIS kočka:
CH Yasmina Great Joy, CZ, RAG a 04, L. Karšay, CZ
Nominace:
GIC Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, PER f 33, K. Křížková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Jonathan Jaimie Tender Paws, CZ, SBI n, O. Panasyuk, CZ
Nominace:
IP Bastien pur d´mour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, H. Křížková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Adam FW Abeaxus, CZ, 1.0, RAG a 04, M. Miksová, CZ
Nominace:
PL*My Butterfly Savannah, 0.1, RAG n 03, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB III:
Quetzalcoatl z Tazu, CZ, 1.0, PER a 03 22, M. Seidler, SK/CZ
Nominace:
Eliška JN Abeaxus, CZ, 0.1, RAG a 03, M. Miksová, CZ
PL*Ancymony Maximus, 1.0, RAG n 03 21, A. Baier, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB IV:
NW SC Ecliptic Rooibos JW DVM, MCO d 22, I. Wojcik, PL
Nominace:
GIC Danko Nevskiy Modern*RU, NEM 09 21, E. Hlaváčková, CZ
CH Dollar Gremlineva, SIB n 24, V. Dvořáková, CZ
  • BIS kočka:
PL*Lillycubs Nori JW, MCO f, J. Wojcik, PL
Nominace:
Go Star from Tender Lion´s, CZ, MCO fs, R. Čachotská, CZ
GIC PL*Forest Eyes Zoya, NFO at 22, D. Biskupska, PL
  • BIS kocour kastrát:
GIP Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
Nominace:
Ellie Gelbík, CZ, MCO a 22, H. Valentová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
Nominace:
IP Hattie Siberian Lights, CZ, SIB n 03 24, J. Procházková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Cassiopeia Rainbow Forest, CZ, 0.1, NFO ds, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
Nominace:
Jaga Blekitny Aniol, 0.1, NEM n 09, J. Szlachta-Brzezina, PL
Thanesh Perelka*PL, SIB n 09 24, M. Radziemska, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců :
PL*Lillycubs Sarabi, 0.1, MCO f 09 22, I. Wojcik, PL
Nominace:
PL*Forest Eyes Namera, 0.1, NFO nt 22, D. Biskupska, PL
Unique Bellaneva*PL, 0.1, NEM n 21, J. Szlachta-Brzezina, PL

Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB II:
SC Hugo Dandy Club*RU, BSH a, Z. Martincová, CZ
Nominace:
CH Perkele Charlesbur*CZ, JW, BUR b, L. a R. Matoušovy, CZ
Ust - Merlin Zolotaya Seredina, KBL ns 24, I. Stěpčuková, CZ
  • BIS kočka:
Moreman Varia, KBL fs 03 22, I. Stěpčukova, CZ
Nominace:
PL*Amazing Aisha Penelope, BSH c, M. Romanska, PL
GIC Arwena Koci Calus*PL, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP Felix Honey Pie, CZ DSM, BSH n, L. Hladišová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP GIC DK*KorZhik´s Katie, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
Nominace:
SC Meowmar´s Oh My Gizmo, BUR n, M. Bílková, CZ/HU
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Ulrik Dommely*PL, 1.0, BSH a, Š. Velčovská, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Federica Shareeland, CZ, 0.1, BSH a, Š. Velčovská, CZ
Nominace:
IT*Aspera Basia Gamora, 0.1, SRL n 02 21 62, P. Parkanová, CZ
Beruška z Hvozdnice, CZ, 0.1, BSH g, J. Schreierová, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
Conor Krystal Shimaya, OSH b, M. Hluzáková, CZ
Nominace:
CH N´Kata Del Gormo Sixtyseven, CZ, SIA w 67, M. Maršinská, CZ
GIC Caesar Amazing Lotus, THA n, T. Moravcová, CZ
  • BIS kočka + BOB I:
GIC Vera Bardo by Flash Arian, CZ JW, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
IC Yume Varadero*RU, THA b, T. Moravcová, CZ
LV*Dea Dia Hilary, DRX b 09 23, R. A. Hussein, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP Kody Silky Talisman, CZ, THA n, T. Moravcová, CZ
Nominace:
SP Hitch Rexbello, CZ, DRX n 09 21 33, D. Václavík, CZ
Oliver Rexbello, CZ, DRX n 09, D. Václavík, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SC Suri Panthera, CZ, DRX n 09 21 33, J. Lukášová, CZ
Nominace:
Krystal VS Shimaya, OSH o, M. Hluzáková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Florence Trojan Hill, CZ, 0.1, SPH n 03, R. Richter, CZ
Nominace:
Kaius Alasseon, CZ, 1.0, ABY o, Z. Kapustová, SK
Marylin Monroe Lamia Moon, CZ, 0.1, DRX f 09, A. Hussein, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Greyland Blue Dream, 1.0, RUS, A. Kowalewska, PL
Nominace:
Viking&Kiss Ladyma, 0.1, DRX d 33, A. Swiderska, CZ
Itachi Uchiha Purrfect Pal, CZ, 1.0, SPH n 33, K. Rajnyšová, CZ

Nejlepší kočka domácí:
Bišo, 1.0, HCL, H. Valentová, CZ
Nejlepší veterán:
SP Desmond Ragdoll Legend, CZ, 1.0, RAG e, R. Čachotská, CZ
IC Advance Hazel, 1.0, ABY n, Z. Kapustová, SK
Nejlepší vrh:
vrh "C" SunnyLeoma, CZ, SIA, M. Maršinská, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah