MVK Brno 5.5.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Brno 5.5.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Brno 5.5.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:

Jasta z Tazu, CZ, PER a 03 24, M. Seidler, CZ/SK
Nominace:
Einstein of Exotic Stars, RO, EXO ds 03 24, M. Voinea, RO
  • BIS kočka + BOB IV:

IC Fleur II Granát, CZ, PER g 03, J. Slabý, CZ
Nominace:
Kiana z Tazu, CZ, PER a 02 21 62, M. Seidler, CZ
CH Amari Angels Dolls*PL, JW, RAG n 03 21, R. Barczak, PL
  • BIS kocour kastrát:
NW SP CH Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
Adam Alvin Wallachia, CZ, JW, PER e 03, M. Kozlíková, CZ
Jonathan Jaimie TenderPaws, CZ, SBI n, O. Panasyuk, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Freja Nitoris*PL, RAG a 04, Ž. Mandič Brenner, HR
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Eimy Palatissimo, CZ, 0.1, EXO as 24 62, I. Palátová, CZ
Nominace:
Goya Granát, CZ, 1.0, PER d 03, J. Slabý, CZ
My Butterfly Philomena*PL, 0.1, RAG a 04, Ž. Mandič Brenner, HR
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Ella Fitzgerald Kollis, CZ, 0.1, RAG n 04, K. Vacková Kollárová, CZ
Nominace:
Mydoll Sweet Cookie, HR, RAG n, Ž. Mandič Brenner, HR
Mydoll Silver Tony, HR, 1.0, RAG a 21, Ž. Mandič Brenner, HR

Kategorie 2:


  • BIS kocour + BOB II:

MW NSW SC S*NC's Te Amo JW, DVM, DSM, NFO n 03 22, M. Berlot, IT
Nominace:
NW IC Cromwell Leo Axis Star, CZ, JW, MCO a 03 22, F. a J. Fürst, AT
GIC Desperado Sid Tender Lions, CZ, MCO d 02 62, R. Čachotská, CZ
CH Atlas CharmPoint, CZ, NFO d 03 22, D. Zavadilová, CZ
  • BIS kočka:

Ginger Larenda, CZ, MCO f 09 22, R. Studničková, CZ
Nominace:
IC Batida de Coco de Roissy Royal, A, MCO w 62, C. Haslinger, AT
IC Wiki Dumny Kot*PL, NFO f 09 22, M. Berlot, IT
IC Gerda Siberian Friend, CZ, SIB d 22, J. Pinkava, CZ
Elysia Siberian Lights, CZ, SIB g 09 22, R. Winklerová, CZ
  • BIS kocour kastrát:

SP Neville of Mainecoonhill, CZ, MCO n 22, R. Čachotská, CZ
Nominace:
Sebastian el Felina Mondo, CZ, MCO n 03 22, K. Žižková, CZ
IP Danny el Felina Mondo, CZ, MCO d 03 22, K. Žižková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP IT*Nimue Bjork, NFO ns 03, M. Berlot, IT
Nominace:
PR Amanda Woodward by Sicario, CZ, MCO n 09 22, H. Kostelecká Šulcová, CZ
GIP Valentina Hammamet Yasmine, SK, MCO g 09 22, H. Zemanová, CZ
GIP IC Angela Aki of Tender Lions, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
SP IC Amy Aksarah Bhutani, CZ, 0.1, NFO n 09 23, N. Kubačková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

NSW Unique Beauty Rosa Glauca, CZ JW, 1.0, TUA w 61, L. Knýová, CZ
Nominace:
Rhonda Moravia de Baracoa*ES, 0.1, MCO f 22, L. Šula, CZ
Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, 1.0, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
Gallifrey's Agatha King, 0.1, NFO n 09 23, J. Vachová, CZ
IT*Nimue Dominykas, 1.0, NFO d 02 21 62, M. Berlot, IT
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Ego Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO ns 22, L. Šula, CZ
Nominace:
Chocolatebears Eskymo, 1.0, MCO a 09 22, E. Martinková, CZ
IT*Hic Sunt Leones Dexter, 1.0, MCO d, G. di Maio, IT
Kaylee Love Pavitero, CZ, 0.1, MCO f 09, P. Fajfrová, CZ

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

IC Sunnyboy de Broeckloni, BSH ns 03 22 64, K. Papp, AT
Nominace:
CH Prinz New Montemi, CZ, BSH n, J. Kosňovská, CZ
Vincent Prosper Dream's, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
GIC Valentino van Sonswijck, BSH ns 22 64, D. Mrówczynski, PL
IC Darel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kočka:

NW IC Love Me Silver Sun*PL JW, BSH ns 22 64, D. Mrówczynski, PL
Nominace:
Oktoria Agnus Dei, CZ, BSH a, I. Pospíchalová, CZ
Emily Joy of Life, SK, BSH n 03 33, A. Naležinská, CZ
Noriko Charming Blue Fortune, CZ, CHA, T. Novák, CZ
Fifi Snowshoe-Pearls*PL, SNO n 05, Z. Pištěková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Umberto Honey Grey, CZ, CHA A. Adamcová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SP Future Diamond of Bohemia Minstrel, CZ, BSH j, A. Podzemská, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB III:

HU*Alba Regia Ragnar Vellykket, 1.0, BUR b, B. a M. Vodolanovi, CZ
Nominace:
Pyramus Agnus Dei, CZ, 1.0, BSH a, I. Pospíchalová, CZ
Baloo Frostiness, CZ, 1.0, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Lucas Bri-Dob, CZ, 1.0, BSH ns 22 64, J. Jurková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Ronnon Locicat, CZ, 1.0, OCI as 24, K. Lorenc, CZ
Nominace:
Magic Smile Phoebe, 0.1, BSH c, A. Venclová, CZ
Heaven New Montemi, CZ, 1.0, BSH a, L. Šedová, CZ

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
IC Tyson Cat Global*HR JW, SIA b 21, A. Boušková, CZ
Nominace:
CH HU*Okonor Fantom, CRX n 03, L. Angyal, HU
IC Unity Arakan, CZ, SIA b 03 21, K. Lorenc, CZ
Yen Cherry Lau, CZ, SPH n 32, L. Hrůzová, CZ
  • BIS kočka + BOB I:
CH Kiss Me Housetiger*PL, ABY a, R. Nowak, PL
Nominace:
Rex Angels Lexy Lou, CRX f 09, K. Zitterbart, CZ
Vera Bardo by Flash Arian, CZ, RUS, J. Kučera, CZ
CH Felicity Fantagiro Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW GIC FI*LoveOriental Otello JW DSM, OSH b 03, J. Capáková, CZ
Nominace:
IP SC Amatiel Malý cherubín, CZ JW DSM, SIA n 21, A. Boušková, CZ
PR Barbados Gatos Nobles, CZ, SPH a 33, S. Hunkesová, CZ
PR Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Winona by Flash Arian, CZ, RUS, A. Korvasová, CZ
Nominace:
CH Adore Gatos Nobles, CZ, SPH a 33, S. Hunkesová, CZ
Emerald Emiko Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Eveleen Trojan Hill, CZ, 0.1, SPH a 21 33, R. Richter, CZ
Nominace:
Blackwoods Arakan, CZ,  OSH n 25, J. Capáková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Just My Heaven Adorea*PL, RUS, M. a R. Jedynak, PL

  • BIS kočka domácí:
Bubiš, DSM, 0.1, HCL, H. Zemanová, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "S" Mydoll, HR, RAG, Ž. Mandič Brenner, HR
Nominace:
vrh "V" Z Klajdovky, CZ, BSH, H. Kostelecká Šulcová, CZ
Nejlepší veterán:
SP Neville of Mainecoonhill, CZ, MCO n 22, R. Čachotská, CZ
SP Future Diamond of Bohemia Minstrel, CZ, BSH j, A. Podzemská, CZ
Nominace:
SP IC Amy Aksarah Bhutani, CZ, 0.1, NFO n 09 23, N. Kubačková, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah