MVK Ostrava 6.1.2024 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 20.4.2024
Přejít na obsah

MVK Ostrava 6.1.2024

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Ostrava 6.1.2024


Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB I:
MW23 CH FI*Mimosan Atomic War JW, PER n, K. Báliková, SK
Nominace:
IC Tilou du Clos De Valpierr, PER e, K. Johnston, CZ
IC Oliver Lady Bijou, CZ, PER a 22, D. Soukenková, CZ
IC PL*My Butterfly HB Damon, RAG n 03, M. Tomanek, PL
DK Rags of Silk Floss Frodo, RAG a 03, M. Ševčíková, CZ
  • BIS kočka:
SC Brianna Ha-Pa-Zu*SK JW, RAG n 03 21, Z. Molnárová, SK
Nominace:
IC Butterfly Lady Bijou, CZ, PER ns 02 21 62, D. Soukenková, CZ
GIC PL*My Butterfly LR Elena JW, RAG n 03, L. Karšay, CZ
IC Daisy Polarny Blekit*PL, RAG n 04, D. Wasilewski, PL
GIC Eva Tallulah Belle, SBI b, B. Formaggioni, IT
  • BIS kocour kastrát:
PR GIC Quetzalcoatl z tazu, CZ JW, PER a 03 22, K. Křížková, CZ
Nominace:
Lucius Granát, CZ, PER n 03. J.P. Novák, CZ
SP CH Bastien pur d'mour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, K. Křížková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIC Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, PER f 33, K. Křížková, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Chloe T.E. Abeaxus, CZ, 0.1, RAG a 04, M. Miksová, CZ
Nominace:
Alfa Romeo by Black Star*SK, 1.0, PER n, K. Báliková, SK
Woody Ice Princess*SK, 1.0, RAG n 03, L. Chylová, CZ
Ragville Tabby, 1.0, RAG n 03 21, J. Maděra, CZ
Lady B Tallulah Belle JW, 0.1, SBI n, B. Formaggioni, IT
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
NL*Perfect Change Kate, 0.1, RAG n 03 21, L. Karšay, CZ
Nominace:
Drako Kocie Salony*PL, 1.0, RAG a, J. Latos, PL
Cassidy DY Crystal Jewels, CZ, RAG n 03, L. Karšay, CZ
Coco Chanel by Black Star*SK, 0.1, EXO d, K. Báliková, SK
Yasmin z Tazu, CZ, 0.1, PER g 02 21 62, K. Jakovcová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB IV:
GIC PL*Forest Eyes Zimba, NFO nts 24, D. Biskupska, PL
Nominace:
NW SC Idar Diamond Forest*PL, NFO n 23, A. Ionescu, RO
IC Elite Planet Favorit Best*UA, MCO n 09 24, S. Březinová, CZ
Toffee Snejnaya Zima, NEM a 21, P. Odehnal, SK
IC Uriel Casa Yarinha*PT, NFO n 09 22, E. a D. Sobora, PL
  • BIS kočka:
NW SC RO*Phoenix's Cats A Good Year DSM, NFO, A. Ionescu, RO
Nominace:
IC Demmy Diamond Janette, CZ, MCO w 61, M. Mitter, CZ
GIC RO*Wildforest's Hoope-Dee-Doo, JW, NFO n 09 22, A. Ionescu, RO
CH Vivien Lee Dajatera*PL, NFO fs 24, B. Duda, PL
SC Isadora Vendellek*PL JW DSM, NFO w 64, K. Laskowska, PL
  • BIS kocour kastrát:
PR Kevin Hanako, CZ, NEM ns 21, M. Beranová, CZ
Nominace:
SP Woody Slad Rysia*PL, MCO ds 09 22, Z. Bochenska, PL
PR Betelgeus Dantrix, CZ, NFO n 09 22, O. Páč, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Gizela Werra Pearl, CZ, MCO n 09 23, K. Remarová, CZ
Nominace:
SP CH Delia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Paol Diamond Forest*PL, 1.0, NFO n 03 23, D. Biskupska, PL
Nominace:
Escape Mc Maddox, 1.0, MCO d 02 21 61, J. Stroba, PL
Domingo23 Sabya, CZ, 1.0, MCO ds 03 25, D. Tarabini, CZ
NW Ulf Vendellek*PL JW, 1.0, NFO w 62, K. Laskowska, PL
Beatrix Z Chřibských hor, CZ, NEM a 21, 0.1, S. Malyšková, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
PL*Nordrasill Umbria, 0.1, NFO n 22, A. Ionescu, RO
Nominace:
Kobi Wallander*PL, 1.0, MCO d, Z. Bochenska, PL
PL*Forest Eyes Morris, 1.0, NFO ats 12, D. Biskupska, PL
V-Liv Blekitny Aniol, 0.1, NEM a 09 21, J. Szlachta-Brzezina, PL
Džinni Ewadar's*PL, 0.1, NFO n 03 22, E. a D. Sobora, PL

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
CH Kamapesas O'Connor, BSH b, J. Dziuba, PL
Nominace:
IC Frederick Forsey Mary Kay, CZ JW, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
CH Wall-E Kocia Natura*PL, BSH ns 11, Z. Radkiewicz, PL
  • BIS kočka + BOB III:
IC Tokyo Royal Devils*PL JW, BSH ny 11, I. Bozykowski, PL
Nominace:
IC Czechbengals Baghira, BEN n 24, M. Varha, CZ
SC Anabella Cherry Land*PL DVM DSM, BSH c, A. a K. Czyzkowscy, PL
  • BIS kocour kastrát:
GIP SC FI*Pinkkitassun Yannick JW, EUR a 23, R. Laakso, FI
Nominace:
IP Rio of Black Amazon, CZ, BSH b 03, I. Konečná, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Meowmar's Oh My Gizmo DSM DVM, BUR n, M. Bílková, CZ
Nominace:
PR IC Zolina Kocia Uciecha*PL, BLH a, Z. Radkiewicz, PL
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Marcelle Shareeland, CZ, 0.1, BSH a, Š. Velčovská, CZ
Nominace:
FI*Pinkkitassun Danny, 1.0, EUR as 23, R. Laakso, FI
Dobrusia Sacred Friends*PL, 0.1, BSH g, P. Marszalek, PL
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
S*KungsgardenCats Bonnie Belinda, 0.1, BEN n 24, V. Kabrhel, CZ
Nominace:
Iskra Slodkie Kociaki*PL, 0.1, BLH c, P. Marszalek, PL
Zircconia Cocotello*PL, 0.1, BSH c, E. Sroda, PL

Kategorie 4:

  • BIS kocour + BOB II:
NW SC Hero-on Naked Legend's, CZ JW DVM, SPH, P. Šafářová, CZ
Nominace:
IC Ananta Vishnu Syamantaka, CZ JW, SIA a 21, J. Stěničková, CZ
IC X-Vasilly Perfectac*RU, RUS, A. Kasprzyk, PL
  • BIS kočka:
IC Kasiopea by Flash Arian, CZ JW, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
MW23 NSW21 IC Sunshine Miri Adorea*PL, ABY a, L. Knýová, CZ
CH Vi Vinica Kawalek Nieba*PL, DRX h 09 24, T. a B. Sztyber, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Nuri Fancy Diamonds, CZ, THA b, P. Brauner a A. Kadlecová, CZ
Nominace:
NW SP Simon Le Bon-Bon of Black Star*SK, DRX, A. Mehlyová, SK
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Vendetta Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY n, L. Knýová, CZ
Nominace:
My Toffie Love, 0.1, DRX o 03, T. a B. Sztyber, PL
My Luise KawalekNieba*PL, 0.1, DRX r 09 33, T. a B. Sztyber, PL
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Tsuya by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Just a Heart of Gold Naked Legend's, CZ JW, 0.1, SPH, P. Šafářová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Garry, 1.0, HCS, K. Krejčová, CZ
Mia Wallace, 0.1, HCL, A. Mehlyová, SK

Nejlepší vrh:
vrh A Cocotello*PL, BSH, E. Sroda, PL
vrh Q Fancy Diamonds, CZ, THA, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ

©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah