MVK Ostrava 7.1.2023 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 11.1.2023
Přejít na obsah

MVK Ostrava 7.1.2023

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Ostrava 7.1.2023

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
NW GIC Mirumkitty Timian, RAG a, M. Miksová, CZ
Nominace:
IC Quetzalcoatl z Tazu, CZ JW, PER a 03 22, K. Křížková, CZ
GIC NO*Whimsical's Jack Skellington, RAG n 03, M. Miksová, CZ
  • BIS kočka + BOB I:
IC Brianna Ha-Pa-Zu*SK JW, RAG n 03 21, Z. Molnárová, SK
Nominace:
PL*My Butterfly LR Elena, RAG n 03, L. Karšay, CZ
GIC Mercedes II Koci Eden*PL, RAG a 03, J. Maděra, CZ
NW It of Villa Desire Ginevra JW, RAG f 04, Z. Molnárová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
PR Quentin Pretty Princess, CZ, PER n 22, D. Skokanová, CZ
GIP CH Bastien pur d'mour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, K. Křížková, CZ
IP Bobby Ha-Pa-Zu*SK JW, RAG n 03, Z. Molnárová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIC X-Tra Vanilka z Thalgau, CZ JW, PER g 01 21 62, P. Seidlerová
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Tamara Granát, CZ, 0.1, PER f, J. P. Novák, CZ
Nominace:
Gargamelcat Lalola, 0.1, EXO f 24, M. Seidler, SK
Zoe Persy of Velvet, CZ, 0.1, PER n 03 22, D. Skokanová, CZ
Romie JJ Eminus, CZ, 0.1, RAG a 03 21, V. Reinhartová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
DK Rags Silk Floss Frodo, 1.0, RAG a 03, M. Ševčíková, CZ
Nominace:
CN*Xuemm Ella, 0.1, RAG n 03, L. Karšay, CZ
PL*Ragben Land Winslow, 1.0, RAG a 03 21, M. Grzejdziak, PL

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB II:
NW CH DK Vorbeck's Quaffle JW, NFO a 24, A. Stawicka, PL
Nominace:
GIC X-Ellent Onix Gloria, SIB n 09 24, M. Poznanska, PL
GIC Siberikos Balder, SIB d 09 22, R. Havlenová, CZ
  • BIS kočka:
CH Aurora Onix Gloria, SIB ny 09 22, M. Poznanska, PL
Nominace:
IC Gina White Comfort, CZ, NEM n 09, E. Otavová Jančárková, CZ
CH Samantha Vendelek*PL JW, NFO f 09 24, K. Laskowska, PL
  • BIS kocour kastrát:
PR Thor Vendelek*PL, NFO w 62, K. Laskowska, PL
Nominace:
IP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, Z. Labancová, CZ
SP Bert Hanako, CZ, NFO n, S. Malyšková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CH Delia Dabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Q Marry el Sunbrilo, CZ, 0.1, MCO ns 22, A. Ondrová, CZ
Nominace:
Xili Siberian Spirit, CZ, 0.1, SIB f 09 24, R. Havlenová, CZ
Yasmine Z Chřibských hor, CZ, 0.1, SIB fs 24, D. Hubáčková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Barakiel Dantrix, CZ, 1.0, NFO n 09 23, A. Sleczková, CZ
Nominace:
Wiedzmin Mizar Land*PL, 1.0, NEM ns 03 21, Z. Vargová, SK
Solomeya Verooka, 0.1, SIB n 22, K. Hridžak, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
IC Evdokim Lovely Dream, BUR c, E. Praskiewicz, PL
Nominace:
Cesarion Mracek Titania, BLH c, S. Kubynets, CZ
  • BIS kočka + BOB I:
SC Inner Grace Cherry Land*PL JW DVM, BSH g, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
CH Miya of Czankra*PL, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
IC IT*Aspera Basia Gamora JW, SRL n 02 21 62, P. Parkanová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Verdi Incredible*LT, 1.0, BLH c 01 62, R. Marešová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
NO*Chibinichi Mia Wallace, SRL ds 03 24, P. Parkanová, CZ
Nominace:
Hades Nechama*PL, 1.0, BSH ns 22 64, M. Warmijak, PL
Bobs Famylly Merkur, CZ, 1.0, SRS as 09 24, S. Kubynets, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour + BOB II:
GIC Lucifer Alasseon, CZ JW, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
IC IT*Kind of Blue Firmamento JW, RUS? K. Was, PL
Stefan Junior Czekolada*PL, SPH n, J. Sliwka, PL
  • BIS kočka:
CH Cassadia Lavender Paw*PL, RUS, K. Was, PL
Nominace:
BG*Aradhel Celeborn Caroline, DRX n 23, J. Wija, SK
Zalja Czekolada*PL, DRX f 32, J. Sliwka, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Omega Alasseon, CZ, 0.1, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
Shadow Ufne koty*PL, 1.0, RUS, J. Kučera, CZ
NW Ice Tea Naked Legend's, CZ, 1.0, SPH n 33, P. Šafářová, HU
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Kasiopea by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Ikati Leeto, 1.0, SOM n, J. Pánik, CZ
Elvine Dark Paws, CZ, 0.1, THA n, T. Moravcová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Tiger, 1.0, HCS, D. Frydrychová, CZ

  • Nejlepší veterán:
SP Bert Hanako, CZ, 1.0, NFO n, S. Malyšková, CZ
SC Abigail Fancy Thai, 0.1, THA n, J. Kadlecová a P. Brauner, CZ
  • Nejlepší vrh:
vrh K Hanako, CZ, NEM, S. Malyšková, CZ
vrh N Royal Symphony*UA, THA, J. Kadlecová a P. Brauner, CZ


vrh E Felpati Gatti, CZ, BSH, L. Lonchshakova, CZ
Nominace:
vrh Z Tender Beast, CZ, OSH, T. Janečková, CZ
©SCHK 2022
Návrat na obsah