MVK Ostrava 7.10.2023 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 9.2.2024
Přejít na obsah

MVK Ostrava 7.10.2023

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Ostrava 7.10.2023


Kategorie 1:

  • BIS kocour:
NW GIC IT*Aenphasy Ettore, PER n, Jiří Slabý, CZ
Nominace:
GIC Dakar Nekonomicom*PL, RAG n 03, L. Karšay, CZ
CH Hagrid Koci Stryszek*PL, RAG a 03, J. Kasprzak, PL
  • BIS kočka + BOB IV:
CH Butterfly Lady Bijou, CZ, PER ns 02 21 62, Dagmar Soukenková, CZ
Nominace:
Ruby Rose Amelia Gecko, CZ, JW, RAG n 03, H. Šíchová, CZ
GIC Charlotte Valentina Fluffy Honey, CZ, SBI a 21, O. Panasyuk, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Chris Jesenia*CZ, PER n 03 22, T. Bludská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP GIC PL*Milkyland Sheila Rose, RAG n, J. Maděra, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
ShiningDolls Freydis, 0.1, RAG a 03, J. Maděra, CZ
Nominace:
IT*Cotton Flowers Lady Cloud Kissed by Sunset, 0.1, RAG a, H. Šíchová, CZ
Sisudatu Amelia Gecko, CZ, 0.1, RAG a 04, H. Šíchová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Blue Crystal Jewels, CZ, 0.1, RAG a 03, L. Karšay, CZ
Nominace:
Woody Ice Princess*SK, 1.0, RAG n 03, L. Chylová, CZ
PL*Milkyland Summer of Love, 0.1, RAG f 04 21, K. Zasepa, PL

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
CH Barakiel Dantrix, CZ, NFO n 09 23, A. Sleczková, CZ
Nominace:
CH Kodiak of Alisaria*PL, MCO n, A.a P. Szewczyk, PL
CH Wotan von Palut, MCO ns 09 11, A.a P. Szewczyk, PL
CH Cruz Bellaneva*PL, NEM a 21, D. Hubáčková, CZ
  • BIS kočka:
Tara Taiga Rose, CZ, SIB n 22, A. Suská, CZ
Nominace:
Francesca Noblesse A Lynx Star, CZ, MCO n 22, S. Macášková, CZ
Viki Raccoon, CZ, MCO gs 09, M. Böhmová, CZ
IC Demmy Diamond Janette, CZ, MCO w 61, M. Mitter, CZ
  • BIS kocour kastrát :
Kevin Hanako, CZ, NEM ns 21, M. Beranová, CZ
Nominace:
SP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, K. Jakovcová, CZ
Betelgeus Dantrix, CZ, NFO n 09 22, O. Páč, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Gizela Werra Pearl, CZ, MCO n 09 23, K. Remarová, CZ
Nominace:
SP CH Delia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
Ella od Vajgaru, CZ, MCO a 09, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Domingo23 Sabya, CZ, 1.0, MCO ds 03 25, D. Tarabini, CZ
Nominace:
Cassiopeia23 Sabya, CZ, 0.1, MCO f 09, D. Tarabini, CZ
Elsa Severní hvězda, CZ, 0.1, MCO ns, V. Špička, CZ
Beatrix Z Chřibských hor, CZ, 0.1, NEM as 21, S. Malyšková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:
Waka Jr. Rosa Glauca, CZ, 0.1, TUA f 02 63, L. Knýová
Nominace:
Zinedine Baccaracoon, CZ, 1.0, MCO a, V. Kainerová, CZ
Lilith Sky Maine Treasures, CZ, 0.1, MCO fs 09 22, V. Kainerová, CZ
Chrudoš ze Sovína, CZ, 1.0, SIB n 02, A. Suská, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
Sailor Demikát, CZ, JW, SRS c 02 62, M. Kabina, CZ
Nominace:
CH Sundatia Richie, BEN n 24, A. Klek, PL
Kamapesas O´Connor, BSH b, J. Dziuba, PL
SC IT*John Lacay Bleu, JW, CHA, D. a V. Míškovi, CZ
  • BIS kočka:
Czechbengals Baghira, BEN n 22, M. Varha, CZ
Nominace:
NW CH Julia Momoiro, CZ, JW, BML, M. Navrátilová, CZ
CH Ismena Koci Calus*PL, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
SC Amonet Blue Alchemist, CZ, DVM, CHA, D. a V. Míškovi, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Yoggi of Black Amazon, CZ, BSH b 02 62, I. Konečná, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP SC Meowmar´s Oh My Gizmo, DSM, BUR n, M. Bílková, CZ/HU
Nominace:
SC PR Arwena Koci Calus*PL, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
PR HU*Blue Melody Jenette, CHA, M. Brand-Zawadzilo, PL
IC Zlata Gorgeous Waves, SRL rs 03, M. Kabina, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
MW23 Yahto Ocean Eyes*UA, 1.0, BUR n, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
Nominace:
Herdis Sideris*PL, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
Bella Angata*PL, 0.1, CHA, M. Brand-Zawadzilo, PL
Baheras Fritiof, 1.0, BML ns 11 31, M. Navrátilová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB III:
Marcelle Shareeland, CZ, 0.1, BSH a, Š. Velčovská, CZ
Nominace:
Cora of Black Amazon, CZ, 0.1, BLH g 03, I. Konečná, CZ
Joaquin Phoenix Charlesbur, CZ, 1.0, BUR n, L. Bartošová a R. Matoušová, CZ
Deianeira Blue Alchemist, CZ, 0.1, CHA, D. a V. Míškovi, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
SC Lucifer Alasseon, CZ, ABY n, JW, J. Procházková, CZ
Nominace:
    GIC Gaspar Gang Futrzaka*PL, DRX ns 24, M. Veselá, CZ
    IT*Iago Delle Ombre Blu, RUS, J. Dziadurová, CZ
    Cyrilus Regnum Amoris, CZ, DRX, E. Waligorová, CZ
  • BIS kočka:
NSW23 GIC I'm Unstoppable Rosa Glauca, CZ JW, ABY a, L. Knýová, CZ
Nominace:
CH Dajna Tish&Co, DRX b, P. Prymak, PL
Genewa Tamunki*PL, DRX b 09, I. Gościcka, PL
  • BIS kocour kastrát:
Nuri Fancy Diamonds, CZ, THA b, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
Nominace:
Villy z Bílého Lomu, CZ, RUS, I. Galová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
WW22 IP Yala by Flash Arian, CZ, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
IP Narnia Alasseon, CZ, ABY a, H. Hollanová, CZ
GIP Helenka Queen Chanel*PL, DRX g, M. Veselá, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Pavarotti Lochar, CZ, 1.0, SIA c 21, A. Korvasová, CZ
Nominace:
Uriyah Rosa Glauca, CZ, 1.0, ABY n, R. Stodůlka, CZ
LV*Alario Fahriye, 0.1, SIA j 21, L. Ehsmann, AT
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
Vendetta Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY n, L. Knýová, CZ
Nominace:
Xixi Blue Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, R. Stodůlka, CZ
Mimi Czekolada*PL, 0.1, DRX b 33, J. Śliwka, PL
Gerarda ze Suché, CZ, 0.1, RUS, D. Révayová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Yukki Suk, 1.0, HCS, H. Suková, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh B Crystal Jewels, CZ, RAG, L. Karšay, CZ
vrh C Sabya, CZ, MCO, D. Tarabini, CZ
Nominace:
vrh H ze Sovína, CZ, SIB, A. Suská, CZ

Nejlepší veterán:
IP SC Meowmar´s Oh My Gizmo, DSM, 1.0, BUR n, M. Bílková, CZ/HU
Nominace:
SC PR Arwena Koci Calus*PL, 0.1, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah