MVK Ostrava 8.10.2023 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 9.2.2024
Přejít na obsah

MVK Ostrava 8.10.2023

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Ostrava 8.10.2023


Kategorie 1:

  • BIS kocour:
NW GIC IT*Aenphasy Ettore, PER n, J. Slabý, CZ
Nominace:
CH Hagrid Koci Stryszek*PL, RAG a 03, J. Kasprzak, PL
  • BIS kočka + BOB I:
CH Butterfly Lady Bijou, CZ, PER ns 02 21 62, D. Soukenková, CZ
Nominace:
Beatrice Hillis, CZ, PER f, M. Kaválková, CZ
Ruby Rose Amelia Gecko, CZ, JW, RAG n 03, H. Šíchová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP GIC PL*Milkyland Sheila Rose, RAG n, J. Maděra, CZ
Nominace:
CH Sidney Pretty Princess, CZ, EXO g, I. Bartoňková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Sisudatu Amelia Gecko, CZ, 0.1, RAG a 04, H. Šíchová, CZ
Nominace:
IT*Cotton Flowers Lady Cloud Kissed by Sunset, 0.1, RAG a, H. Šíchová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Chloe T. E. Abeaxus, CZ, 0.1, RAG a 04, M. Miksová, CZ
Nominace:
Blue Crystal Jewels, CZ, 0.1, RAG a 03, L. Karšay, CZ
PL*Milkyland Summer of Love, 0.1, RAG f 04 21, K. Zasepa, PL

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
CH Barakiel Dantrix, CZ, NFO n 09 23, A. Sleczková, CZ
Nominace:
CH Kodiak of Alisaria*PL, MCO n, A.a P. Szewczyk, PL
GIC S*Hemligheten´s Elliot, DM, NFO d 09 24, K. Laskowska, PL
  • BIS kočka + BOB III:
Vivien Lee Dajatera*PL, NFO fs 24, B. Duda, PL
Nominace:
CH Tiffany of Alisaria*PL, MCO n 03 22, A. a P. Szewczyk, PL
IC Aura Makarios*PL, MCO f 24, G. Herud, PL
IC Samantha Vendellek*PL, JW, NFO f 09 24, K. Laskowska, PL
  • BIS kocour kastrát :
Kevin Hanako, CZ, NEM ns 21, M. Beranová, CZ
Nominace:
SP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, K. Jakovcová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
WW SW BW MW NW SP Ingrid Vendellek*PL, DSM, NFO w 64, K. Laskowska, PL
Nominace:
IP Gizela Werra Pearl, CZ, MCO n 09 23, K. Remarová, CZ
SP CH Delia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Ulf Vendellek*PL, JW, NFO w 62, K. Laskowska, PL
Nominace:
Cassiopeia23 Sabya, CZ, 0.1, MCO f 09, D. Tarabini, CZ
Elsa Severní hvězda, CZ, 0.1, MCO ns, V. Špička, CZ
Domingo23 Sabya, CZ, 1.0, MCO ds 03 25, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Waka Jr. Rosa Glauca, CZ, 0.1, TUA f 02 63, L. Knýová
Nominace:
Yasminne Raccoon, CZ, 0.1, MCO es, S. Březinová, CZ
Ushi Apple Valley, CZ, 0.1, MCO fs 03, M. Böhmová, CZ
Vasal Vendellek*PL, 1.0, NFO n 09 24, K. Laskowska, PL

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
Sailor Demikát, CZ, JW, SRS c 02 62, M. Kabina, CZ
Nominace:
IC Eddie Plush Diamonds, BSH b 03, E. Środa, PL
SC IT*John Lacay Bleu, JW, CHA, D. a V. Míškovi, CZ
  • BIS kočka + BOB IV:
NW CH Julia Momoiro, CZ, JW, BML ns 11, M. Navrátilová, CZ
Nominace:
IC Cynthia Alpamayo*PL, BEN n 24, A. Klek, PL
CH Ismena Koci Calus*PL, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
SC Amonet Blue Alchemist, CZ, DVM, CHA, D. a V. Míškovi, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Yoggi of Black Amazon, CZ, BSH b 02 62, I. Konečná, CZ
Nominace:
SP Felix Honey Pie, CZ, DSM, BSH n, L. Hladišová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP SC Meowmar´s Oh My Gizmo, DSM, BUR n, M. Bílková, CZ/HU
Nominace:
SC PR Arwena Koci Calus*PL, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
PR HU*Blue Melody Jenette, CHA, M. Brand-Zawadzilo, PL
IC Zlata Gorgeous Waves, SRL rs 03, M. Kabina, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
MW23 Yahto Ocean Eyes*UA, 1.0, BUR n, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
Nominace:
Herdis Sideris*PL, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
Bella Angata*PL, 0.1, CHA, M. Brand-Zawadzilo, PL
Cesar Royal Devils*PL, 1.0, BSH ny 11, I. Bozykowski, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Marcelle Shareeland, CZ, 0.1, BSH a, Š. Velčovská, CZ
Nominace:
Cora of Black Amazon, CZ, 0.1, BLH g 03, I. Konečná, CZ
Deianeira Blue Alchemist, CZ, 0.1, CHA, D. a V. Míškovi, CZ
Ucooloala Cocotello*PL, 0.1, BSH b, E. Środa, PL

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
SC Lucifer Alasseon, CZ, ABY n, JW, J. Procházková, CZ
Nominace:
    GIC Gaspar Gang Futrzaka*PL, DRX ns 24, M. Veselá, CZ
    CH Gambit Grape Hill*PL, DRX e 09 21 32, I. Gościcka, PL
  • BIS kočka + BOB II:
NSW23 GIC I'm Unstoppable Rosa Glauca, CZ JW, ABY a, L. Knýová, CZ
Nominace:
CH Dajna Tish&Co, DRX b, P. Prymak, PL
IC Sawa Kociakowe Love*PL, DRX f 09, P. Prymak, PL
IC Hedvička Simon, CZ, SIA d, J. Stěničková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Nuri Fancy Diamonds, CZ, THA b, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
Nominace:
Villy z Bílého Lomu, CZ, RUS, I. Galová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
WW22 IP Yala by Flash Arian, CZ, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
GIP Helenka Queen Chanel*PL, DRX g, M. Veselá, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Vendetta Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY n, L. Knýová, CZ
Nominace:
LV*Alario Fahriye, 0.1, SIA j 21, L. Ehsmann, AT
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Freesoul´s Golfin, 1.0, ABY n, L. Knýová, CZ
Nominace:
Mai Sentický Sen, CZ, 0.1, SPH n 09 33,  L. Hrůzová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Yukki Suk, 1.0, HCS, H. Suková, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh B Crystal Jewels, CZ, RAG, L. Karšay, CZ
vrh S Diamond Wings, CZ, SRL, P. Parkanová, CZ
vrh M Sentický sen, CZ, SPH, L. Hrůzová, CZ

Nejlepší veterán:
WW SW BW MW NW SP Ingrid Vendellek*PL, DSM, 0.1, NFO w 64, K. Laskowska, PL
IP SC Meowmar´s Oh My Gizmo, DSM, 1.0, BUR n, M. Bílková, CZ/HU
GIC UA*Royal Elf Xenophonty, 1.0, DRX b 09 23, E. Waligorová, CZ
Nominace:
SC PR Arwena Koci Calus*PL, 0.1, BSH a, A. Rybeczka-Calus, PL
SP Felix Honey Pie, CZ, DSM, 1.0, BSH n, L. Hladišová, CZ
©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah