MVK Brno 10.11.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Brno 10.11.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019
MVK Brno 10.11.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
Impero Sweet Luck, EXO n 03 24, A. Schuetzner, AT
Nominace:
Umberto Pretty Princess, CZ, PER ns, I. Bartoňková, CZ
GIC  Ragdoll´s Song Phoenix, RAG a 21, M. Gambová, CZ
  • BIS kočka:
CH Eimy Palatissimo, CZ, EXO as 24 62, I. Palátová, CZ
Nominace:
CH  Mariah Superendi*PL, RAG f 03, L. Hlaváčová, CZ
Ella Fitzgerald Kollis, CZ, RAG n 04, K. Vacková Kollárová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Szatine Blue Fantasy, EXO a 03 24, A. Schuetzner, DE
Nominace:
CH  San-fe Fabio a Starlight, EXO n 03, A. Schuetzner, AT
IP IC Fedor Fabiosson of Black Star, SK JW, EXO d 03, J. Melišová, SK
Al Capone Auterlitz, CZ, RAG e 03, L. Hlaváčová, CZ
IP  Lucian Cobliky, CZ, RAG a 04, L. Mikutová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB IV:
Imagine Dragon of Black Star, SK, 0.1, EXO f 03 22, J. Melišová, SK
Nominace:
Prince Perry Cobliky, CZ, 1.0, RAG a 03, L. Mikutová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
SE*Lil'Magics Walk on Top, 1.0, RAG n 03, M. Novotná, CZ
Nominace:
Ark Star Silver Dust, 1.0, EXO ns 01 21 62, A. Schuetzner, AT
Oderie Svetskaya Zabava, BY, 0.1, EXO a, K. Báliková, SK
Albicocca La Capuccino, CZ, 0.1, PER d 02 62, L. Mikutová, CZ


Kategorie 2:

  • BIS kocour:
IC  A Flashpaw´s I Have a Dream, MCO as 22, C. Haslinger, AT
Nominace:
IC  Frodo Kocia Osada*PL, NEM n 21, K. Hargesheimer, PL
IC  Atlas Charm Point, CZ, NFO d 03 22, D. Zavadilová, CZ
IC  Norbert Magic Fairy, CZ, NFO ds 22, D. Zavadilová, CZ
  • BIS kočka:
Hesperia Regio Boreas, CZ, SIB a 09 24, M. Nováčková, CZ
Nominace:
Zatanna Kocialndia Bis*PL, NEM n, K. Hargesheimer, PL  
Olliva Mae of White Miracle, CZ, NEM d 09 21, M. Svobodová, CZ
Gallifrey´s Agatha King, HU, NFO n 09 23, J. Vachová, CZ
  • BIS kocour kastrát + BOB III:
NW SP SC Caspian Sky Beyrouth, CZ, MCO n 03 22, K. Báliková, SK
Nominace:
IP Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
CH  Yakshas White Witch, CZ, NEM d 09 21, M. Svobodová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR SC Allegra Regio Boreas, CZ, JW, DVM, SIB n 24, A. Třešková, CZ
Nominace:
Eleonore from Tender Lions, CZ, MCO n 09, H. Blahová, CZ
Ruslana Piede Amici, CZ, NFO n 03, H. Mazálková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Nolla Caramellocoon, CZ, JW, 0.1, MCO w 62, R. Dyntrová, CZ
Nominace:
Fafallo Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO a, Z. Labancová, CZ
Quenny Z Chřibských hor, CZ, 0.1, NEM f 09 21, D. Hubáčková, CZ
Maruška of Raccon, CZ, 0.1, MCO f 09, H. Cábová, CZ
Lisa of Racoon, CZ, 0.1, MCO f 23, H. Cábová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Winerau Wendy, 0.1, MCO f 09 23, C. Haslinger, AT
Nominace:
Skyfireway Skyline, 0.1, MCO n 09 25, Z. Labancová, CZ
Midnight A Star Coon, 0.1, MCO f 22, J. a F. Furst, AT
Tinka Larja Fantasia, CZ, 0.1, NEM f 09 21, D. Hubáčková, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB I:
IC Hugo Dandy Club, BSH a, Z. Martincová, CZ
Nominace:
CH  Dan D. Lion Cherry Land*PL, BSH c, M. a M. Wisniewscy, PL
Lucas Bri-Dob, CZ, BSH ns 22 64, J. Jurková, CZ
GIC  Darel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kočka:
NW GIC Ondine Cherry Land*PL, DVM DSM, BSH a, M. a M. Wisniewscy, PL
Nominace:
Queen Rousie Aladar, CZ, BSH c, V. Kubík, CZ
Kimberly Feline Christi, CZ, BSH h 02 62, V. Kolář, CZ
IC  Charming Wings of Kotoffski, BSH o 03, H. Kostelecká Šulcová, CZ
Peggy Květ Vysočiny, CZ, CHA, M. Vítková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Felix Honey Pie, CZ DSM, BSH n, L. Hladišová, CZ
Nominace:
Sebastian Z Klajdovky, CZ, BSH b 03, H. Kostelecká Šulcová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP Quelabelle Cherry Land*PL, DSM, BSH c, M. a M. Wisniewscy, PL
Nominace:
GIC  Sweet Lady Susan Honey Pie, CZ, BSH g, H. Kostelecká Šulcová, CZ
Unity Igmu Sapa, CZ, BSH ns 22 64, A. Šeredová Purschová, CZ
IC IP  Ysabel Channel Charlesbur, CZ, BUR j. E. Boháčová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Amon Re Nile Jewel, CZ, 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
Nominace:
Rosaline Moggie Purr, CZ, 0.1, BSH d 22, A. Svobodová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Viliam Vaine Mary Kay, CZ, 1.0, BSH a, A. Venclová, CZ
Nominace:
Albus Ainu et Tolli, CZ, 1.0, KBL ns, O. Vérostová, CZ
Rose z duhy Perlegrina, CZ, 0.1, Z. Martincová, CZ
Ikigai Delicia Nostrae, NL, 0.1, BSH ns 22 64, J. Jurková, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
SC Uriáš Berenetto, CZ, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
NW SC Escada Sexy Graffitty By Black Star*SK JW, DRX, K. Báliková, CZ
CH  Blackwoods Arakan, CZ, OSH n 25, J. Capáková, CZ
Balthazar Arti Max from Aenigma Arcanum, DSP, J. Polanská, CZ
  • BIS kočka:
Whitney by Flash Arian, CZ, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
SC C´Est Moi Romanka of Black Star*SK JW DSM, DRX, K. Báliková, SK
Ocharovashka Magic Leksy, DSP n 03 33, V. a M. Prokopovi, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Gra To Cat Lenny, DRX a, G. Hoss, AT
  • BIS kočka kastrát:
Winona by Flash Arian, CZ, RUS, A. Korvasová, CZ
Nominace:
Emmi Nannie Stars, CZ, DSP n 03, V. a M. Prokopovi, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Apocalyptica Dancing Queen, 0.1, OSH n, J. Capáková, CZ
Nominace:
Dunia Rayya Berenetto, CZ, 0.1, ABY n, J. Pánik
Umaya Saerba, CZ, 0.1, DRX fs 03, A. Hussein, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
Juno Estrella Polar, CZ, 0.1, SIA n 21, M. Kuncová, CZ
Nominace:
Yana Sunrise, UA, 0.1, ABY o, S. Vacková Veselá, CZ
Greyland Grace*PL, 0.1, RUS, M. Kowalewska, PL


BIS kočka domácí:
WW19 Mr. Pitcheak, 1.0, HCS, R. Štefánik, SK
NW Anouk Choucroute DSM, 0.1, HCL, K. Báliková, SK
MW NW Patch Maga DSM, 0.1, HCS, K. Báliková, SK

Nejlepší vrh:
Vrh "S" Agnus Dei, CZ, BSH, I. Pospíchalová, CZ
vrh "L" Tender Beast, CZ, OSH, T. Janešková, CZ
Nejlepší veterán:
PR SC Allegra Regio Boreas, CZ, JW, DVM, SIB n 24, A. Třešková, CZ
GIC Sweet Lady Susan Honey Pie, CZ, 0.1, BSH g, H. Kostelecká Šulcová, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah