MVK Ostrava 11.1.2020 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Ostrava 11.1.2020

Vystavovatelé > výsledky 2020
MVK Ostrava 11.1.2020

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
IC Oliver Lady Bijou, CZ, PER a 22, D. Soukenková, CZ
Nominace:
IC Nobleangeldoll Troy, RAG a 03, G. Barburská, CZ
SC Jarvis Ed Bandini, CZ, RAG n 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
  • BIS kočka + BOB II:
SC Athena Bijou Sacre, DVM, SBI b 21, B. Formaggioni, IT
Nominace:
SC Zelda del Plumbago, JW, EXO n, A. Bartoli, IT
IC Aira Kocieloff*PL, JW, RAG a, A. Polanska, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Jonathan Jaimie Tender1Paws, CZ, SBI n, O. Panasyuk, CZ
Nominace:
Kimmi Erijadolls, CZ, RAG n 03, K. Čechová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Yalisse Tallulah Belle, SBI F, B. Formaggioni, IT
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Never Say Ex Boyfriend, 1.0, EXO d, A. Bartoli, IT
Nominace:
Elliot Tallulah Belle, 1.0, SBI c 21, B. Formaggioni, IT
CN*Xuemm Evelynn, 0.1, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Vanilka Abeaxus, CZ, 0.1, RAG n 03 21, M. Miksová, CZ
Nominace:
ES*Cappricio Dolls Barcarolle, 0.1, RAG n 03, M. Skrzypczak, PL
Evelyn Tallulah Belle, 0.1, SBI f, B. Formaggioni, IT

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB III:
NW GIC HR Ecliptic Rooibos JW DVM, MCO d 22, I. Wojcik, PL
Nominace:
GIC Federico Moniando*PL, MCO e 09 22, W. Kwietniak, PL
IC S*Little L'S Ruff Stuff, NFO n 23, M. Halina, PL
  • BIS kočka:
CH Diana Cztery Koty*PL, MCO a 09 22, M. Wojewoda, PL
Nominace:
IC Ella Kotoszop*PL, MCO n 09, W. Kwietniak, PL
CH Lisa of Raccoon, CZ, MCO f 23, H. Cábová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Eliáš Marsy Eyes like Stars, CZ, MCO a 09 22, E. Hašlarová, CZ
Nominace:
PR Zeerus Atlas*PL, NFO n 03 22, A. Sleczková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
Nominace:
GIP Eleonore from Tender Lion's, CZ, MCO n 09, H. Blahová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Zappa Amber Kočky ze Severu, CZ, 1.0, NFO nt, M. Šustrová, CZ
Nominace:
Albus Kočky ze Severu, CZ, 1.0, NFO n 09 22, M. Šustrová, CZ
Aileen Kočky ze Severu, CZ, 0.1, NFO n 22, M. Šustrová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
PL*Lillycubs Lennox, 1.0, MCO ns 03 22, I. Wojcik, PL
Nominace:
Lenox Larenda, CZ, 1.0, MCO d 09 22, E. Hašlarová, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB I:
Perun Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
IC Blaise Diamond Flash*PL, BSH p, A. Napierala, PL
  • BIS kočka:
Samarkanda Hari Maya*PL, BSH p, E. Gulka, PL
Nominace:
Evelyn Tabea, CZ, BSH g, B. Poláková, CZ
CH Yorika Moon Sissi, BSH ny 11, B. Poláková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Holly Palla di Pelo, CZ, BSH ns 11, J. Rada, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
EE*Uma Louis First volex, 0.1, BSH c, M. Wojcik, PL
Nominace:
Starkatz Tomahawk, 1.0, BUR n, S. Ivanov, HR
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Amálie Julienge, CZ, 0.1, BSH c, E. Vágnerová, CZ
Nominace:
Elrond Materia Cordis, CZ, 1.0, KBL as 24, D. Volfová, CZ
Mela Kukot*PL, 0.1, BEN n 24, K. Kraska, PL


Kategorie 4:

  • BIS kocour:
GIC Staber Minora*PL, RUS, A. Polanska, PL
Nominace:
GIC Tyson Global Cat HR, JW, SIA b 21, A. Boušková, CZ
IC Amaroo Kocinski*PL, SPH n 21 33, B. Kocinska, PL
  • BIS kočka + BOB IV:
GIC Rena Regal Splendor JW, THA c, I. Fleglová, CZ
Nominace:
Golden Elf Viktoria de Lux, DRX a, A. Merdzak-Lempart, PL
CH Fiona Kari Blue, CZ, THA a, T. Moravcová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP Kody Silky Talisman, CZ, THA n, T. Moravcová, CZ
Nominace:
IP GIC King Berenetto, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
WW BW NW SP Paloma Mon Sasti*PL JW, CRX n 03, A. Swiechowska, PL
Nominace:
PR IC Georgina de Leocat, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
GIC Prapolínka Simon, CZ JW, OSH h, Z. Lorencová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Juno Estrella Polar, CZ, 0.1, SIA n 21, M. Kuncová, CZ
Nominace:
Mississippi aus Abusir, 1.0, ABY a, L. Knýová, CZ
PL*Greyland Grace, 0.1, RUS, M. Kowalewska, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Endless Love Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, M. a R. Jedynak, PL
Nominace:
Yamamoto Anchie, SK, 1.0, OSH n, Z. Lorencová, CZ
Axel Dark Paws, CZ, 1.0, THA a, T. Moravcová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Lilly, 0.1, HCS, D. Soukenková, CZ

Nejlepší veterán:
SC Heliot z Zielonej Laki,*PL, 1.0, NEM ns 21, Z. Straňáková, CZ
IP GIC King Berenetto, CZ, 1.0, ABY o, K. Krejčová, CZ
Nejlepší vrh:
vrh "C" Devil's Flower, CZ, THA, I. Fleglová, CZ
©SCHK 2021
Návrat na obsah