MVK Most 11.5.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Most 11.5.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Most 11.5.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:

IC NO*Whimsical's Jack Skellington, RAG n 03, M. Miksová, CZ
Nominace:
Bastiano Blowitz, CZ, EXO d 22, J. Mlezivová, CZ
IC Zino Magic Princ Taiza, CZ, EXO n 03 22, M. Zachrdlová, CZ
  • BIS kočka:

GIC Fleur II Granát, CZ, PER g 03, J. Slabý, CZ
Nominace:
IC Anabela Princess Blowitz, CZ, EXO f, Š. Karesová, CZ
Sisi Abeaxus, CZ, RAG a 04, M. Miksová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Harry King's Blue Christy&Jolly, CZ, EXO a 22, I. Jirásková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR CH Ragbur Destiny Choice Abeaxus, RAG a 03, M. Miksová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Eulalie Adelaide, 0.1, RAG a 04, M. Brhelová, CZ
Nominace:
Frenk Queen of Król, CZ, 1.0, EXO d 21 33, P. Królová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB IV:
Babette Silver Point Hokami, CZ, 0.1, EXO fs 03 24, J. Mlezivová, CZ

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

Nick Phantom Cats, CZ, SIB n 09 24, M. Bočková, CZ
Nominace:
Greedy Larenda, CZ, MCO n 09 22, R. Studničková, CZ
Pepee Larja Fantasia, CZ, NEM a, M. Bočková, CZ
  • BIS kočka:

IC Abarth von Reichenberg, MCO f 09 22, P. Fit, PL
Nominace:
IT*Eryn Galen Diamond, NFO fs 09 23, A. Amlerová, CZ
  • BIS kocour kastrát:

SP Chipsy Rosso La Mendoza, CZ, MCO e 22, L. Macháčková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP The Best of Sudden Blazing, CZ, MCO f 22, L. Koblížková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB I:

MW New Crazy Tigers Orlando, 1.0, MCO n 09 23, P. Fit, PL
Nominace:
Bellegance Rainbow Forest, CZ, 0.1, NFO f 24, A. Amlerová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Ego Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO ns 22, L. Šula, CZ
Nominace:
FuFu Viktoria Pride, CZ, 0.1, MCO a 02 64, L. Oppitzová, CZ
Kaylee Love Pavitero, CZ, 0.1, MCO f 09, P. Fajfrová, CZ

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

GIC Lao Bao Just Blue*PL, BSH a, J. Kosmala, PL
Nominace:
Benedikt Bruno Marrón, CZ, BSH b, K. Černá, CZ
Baloo Frostiness, CZ, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
  • BIS kočka + BOB III:

GIC Afacat Merida The Brave, BEN n 24, W. Malajowicz, PL
Nominace:
IC Gina Gattesco Mondo, CZ, BSH c 33, R. Křišťanová, CZ
GIC Miley Locicat, CZ, OCI a 24, K. Lorenc, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Quebe Daemon Locicat, CZ, OCI n 24, P. Barták, CZ
Nominace:
PR DK Kordes California Breeze, BSH ns 11, I. Knudsen, DK
GIP Filou Labradorit, KOR, A. Kaiser, DE
  • BIS kočka kastrát:
PR Fayanna Crystal Diamond, CZ, BSH ns 11, D. a K. Kosovi, CZ
Nominace:
IP IC Rony Bohemia Indigo, CZ, CHA, H. Vojtěchová Šimanová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

HU*Alba Regia Ragnar Vellykket, 1.0, BUR b, B. a M. Vodolanovi, CZ
Nominace:
Patricia Wild Victoria, CZ, 0.1, BSH n 03 21 33, I. Bednářová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Ronnon Locicat, CZ, 1.0, OCI as 24, K. Lorenc, CZ
Nominace:
Harmonia Corazon Azul, CZ, 0.1, BSH g, I. Kosová, CZ

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
NW SC Fei Wu Akira, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
SC Uriáš Berenetto, CZ DSM, ABY n, J. Procházková, CZ
GIC Sardoniks Magia Vostoka, THA c, D. Abarinov, RU
  • BIS kočka:
MW GIC Molly de Dragon d'Orient, CZ, PEB f, K. Abrahám, CZ
Nominace:
CH Eris Grey and Green*PL, US, B. Parucka, PL
GIC Ninat Dexter, CZ, SPH f 02 62, M. Richhterová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
Nominace:
GIP Hitch Rexbello, CZ, DRX n 09 21 33, D. Václavík, CZ
MW IP CH La Bell Delicious Dennis DSM, OSH n 02, R. Arndt, DE
  • BIS kočka kastrát:
NW SP Makarerre Kokeshi*PL DSM, DRX hs 09 24, J. Sudíková, CZ
Nominace:
PR Calenacats Viola, OSH a, C. Troeger, DE
Emerald Emiko Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Calenacats TNT, 1.0, SIA n, R. Arndt, DE
Nominace:
Ella Trojan Hill, CZ, 0.1, SPH n 21, M. Kuncová, CZ
Eveleen Trojan Hill, CZ, 0.1, SPH a 21 31, R. Richter, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
Karolinka Ufne Koty*PL, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Calenacats Zero, 1.0, OSH n, C. Troeger, DE
Hawana Amber Rex*PL, 0.1, CRX b 02 62, J. Vávrovský, CZ
  • BIS kočka domácí:
Fox of Village, 1.0, HCL, S. Pelikánová, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "K" Akire Liti, CZ, R. a K. Vařečkovi, CZ
Nominace:
vrh "E" Trojan Hill, CZ, SPH, R. Richter, CZ
Nejlepší veterán:
CH Leela Locicat, CZ, 0.1, OCI b 24, K. Lorenc, CZ
Nominace:
IP Harry King's Blue Christy&Jolly, CZ, EXO a 22, I. Jirásková, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah