MVK Chomutov 11.5.2024 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 18. 7. 2024
Přejít na obsah

MVK Chomutov 11.5.2024

Vystavovatelé > výsledky 2024
MVK Chomutov 11.5.2024

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
NW IC Remu-Martin's Mr. Big JW, PER a 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
IC Ravimon Illion, EXO a 03, M. Zachrdlová, CZ
  • BIS kočka:
Odeta Granát, CZ, PER e 01 62, R. Juřicová, CZ
Nominace:
Xaimé Sweet Hokami, CZ, EXO f 24, K. Kaválková, CZ
DK Fjordbaekken's Mississipi, RAG a 04, M. Brhelová, CZ
  • BIS kocour kastrát + BOB IV:
NW CEW24 SP Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
CEW24 JCH Blue Crystal jewels, CZ JW, RAG a 03, L. Karšay, CZ
Nominace:
JCH Sarthilda Snow of Remu-Martin, PER w 62, L. Zálicha, CZ
Téa JF Amelia Gecko, CZ, RAG a 04, H. Šíchová, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
KCH Zenobie z Tazu, CZ, PER a 02 21 62, M. Seidler, CZ
Nominace:
KCH My Epic Chacra Khan, RAG n 03, M. Brhelová, CZ
KCH Mama Mia J.J. Abeaxus, CZ, RAG n 04, M. Miksová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
NW IC JCH Ulf Vendelek*PL JW, NFO w 62, K. Laskowska, PL
Nominace:
CH Quentin White Witch, CZ, NEM ns 09 21, K. Vagnerová, CZ
IC Inner Duszek Lasu*PL JW, NFO n 09 22, A. Vogel, DE
JCH DK Kastbjerg Bjork JW, NFO ns 22, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
  • BIS kočka:
IC Peppilotta Velikii Ohotnik, NEM d, E. Hlaváčková, CZ
Nominace:
GIC Enigma Hammamet Yasmine, SK JW, MCO a, Z. Lipnická, CZ
IC Ofelie Beast of Liris, CZ, MCO fs 09, Z. Lipnická, CZ
CH NO*Loza's Garcia, NFO fs 09, M. Thomas, DE
  • BIS kocour kastrát:
NW CEW24 SP Thor Vendelek*PL, NFO w, K. Laskowska, PL
Nominace:
Umpalump Beast of Liris, CZ, MCO e 03, K. Lisa, CZ
Chip ex Somnium Cats, CZ, MCO ns 22, M. Hatrwichová, CZ
Kevin von Morchenstern, CZ, NEM es 21, M. Bočková, CZ
  • BIS kočka kastrát + BOB II:
NW WW18 SP Ingrid Vendelek*PL, NFO w, K. Laskowska, PL
Nominace:
IC U'lia of White Miracle, CZ, NEM f 21, B. Kaňková, CZ
GIP Queen Edith el Felina Mondo, CZ, MCO f 03 22, M. Hartwichová, CZ
Cindarella White Witch, CZ, NEM as 03 21, K. Vagnerová, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Grace North Paradise, CZ, SIB f 24, M. Bočková, CZ
Nominace:
KCH Kréon Natalis Spring, CZ, NEM d 21, E. Hlaváčková, CZ
Calissa White Witch, CZ, NEM n 09 21, K. Vagnerová, CZ
Caira Phantom Cats, CZ, SIB e 09 24, M. Bočková, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Gloria White Witch, CZ, SIB n 09 24, M. Bočková, CZ
Nominace:
Zefira Larenda, CZ, MCO n 22, R. Studničková, CZ
S*Pysida's Dolly, NFO f 22, A. Vogel,
Hope Phantom Cats, CZ, SIB g, M. Bočková, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
GIC Chester Materia Cordis, CZ, KBL ns, D. Volfová, CZ
Nominace:
Leonardo Shareeland, CZ, BSH a, I. Kosová, CZ
IC DK JeaTri's Hugo Boss, KBL ns 09, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
  • BIS kočka:
GIC DK KorZhik's Klinger, KBL f 03, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Nominace:
CH Naomi von Erbhaus, BSH a 03, R. Polley, DE
IC ZuMa BurMa's Velvet Skye, BUR g, A. Zugehoer, DE
  • BIS kocour kastrát:
IP ZuMa BurMa's Tiepolo, BUR b, B. Mann, DE
Nominace:
Wafi Gattesco Mondo, CZ, BSH a 33, R. Křišťanová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP GIC X-Harizma Free Hunter, RU DSM, KBL n 03 24, D. Volfová, CZ
Nominace:
NW SP GIC KorZhik's Katie DSM, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
GIP Cassiela Scarab Maus, CZ, MAU ns, D. Kos, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců + BOB III:
KCH DK KorZhik's Vanda, KBL d 03 23, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Nominace:
KCH DK JeaTri's Silverboom, KBS ns 24, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
ZuMa BurMa's Winnifred Waffel, BUR b, B. Mann, DE

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
MW23 IC Picasso Lochar, CZ JW, SIA n 21, Z. Lorencová, CZ
  • BIS kočka:
IC Eleanor's Diary Devil's Flower, CZ, THA c, I. Fleglová, CZ
Nominace:
NSW24 CH Viva la Vita Rosa Glauca, CZ JW, ABY n, L. Knýová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
CEW24 IP Uriyah Rosa Glauca, CZ JW, ABY n, I. Stodůlková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SC Arwen Gamela keta, CZ, SPH f 09 33, M. Troníčková, CZ
Nominace:
SP Helenka Queen Chanel*PL, DRX g, M. Veselá, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců + BOB I:
KCH JCH Zante Blekitek*PL JW, RUS, L. Ročková, CZ
Nominace:
KCH FI*Lovedevotion Sunshine Dream, ABY n, J. Procházková, CZ
Alizée Beris Bohemia, CZ, DRX ns 24, M. Veselá, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
River Song Lochar, CZ, SIA n 21, Z. Lorencová, CZ
Nominace:
Rebecca Lochar, CZ, SIA b 21, Z. Lorencová, CZ

Nejlepší kočka domácí:
Nikita, 0.1, HCS, D. Cholevová, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh M Abeaxus, CZ, RAG, M. Miksová, CZ
vrh Z Larenda, CZ, MCO, R. Studničková, CZ
vrh R Lochar, CZ, SIA, Z. Lorencová, CZ

Nejlepší veterán:
WW18 NW SP Ingrid Vendelek*PL, NFO w, K. Laskowska, PL
Nominace:
NW SP GIC DK KorZhik's Katie DSM, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
GIP Cassiela Scarab Maus, CZ, MAU ns, D. Kos, CZ
©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah