MVK Ostrava 12.1. 2020 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 10.1.2021
Přejít na obsah

MVK Ostrava 12.1. 2020

Vystavovatelé > výsledky 2020
MVK Ostrava 12.1.2020

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
IC Oliver Lady Bijou, CZ, PER a 22, D. Soukenková, CZ
Nominace:
GIC Ragdoll's Song Phoenix, RAG a 21, M. Gambová, CZ
IC Nobleangeldoll Troy, RAG a 03, G. Barburská, CZ
  • BIS kočka + BOB III:
SC Athena Bijou Sacre, DVM, SBI b 21, B. Formaggioni, IT
Nominace:
CH Blue Lagoon Kandovan*PL, EXO as, I. Bartoňková, CZ
IC Aira Kocieloff*PL, JW, RAG a, A. Polanska, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Jonathan Jaimie Tender1Paws, CZ, SBI n, O. Panasyuk, CZ
Nominace:
GIP PL*Koc-Pol Cat Trombo II, RAG a 04, N. Kurek, PL
  • BIS kočka kastrát:
Yalisse Tallulah Belle, SBI F, B. Formaggioni, IT
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Never Say Ex Boyfriend, 1.0, EXO d 22, A. Bartoli, IT
Nominace:
Elliot Tallulah Belle, 1.0, SBI c 21, B. Formaggioni, IT
Never Say Endless Summer, 0.1, EXO f 03 22, A. Bartoli, IT
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Never Say Extreme Edition, 1.0, PER n, A. Bartoli, IT
Nominace:
Vanilka Abeaxus, CZ, 0.1, RAG n 03 21, M. Miksová, CZ
Evelyn Tallulah Belle, 0.1, SBI f, B. Formaggioni, IT

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
NW GIC HR Ecliptic Rooibos JW DVM, MCO d 22, I. Wojcik, PL
Nominace:
IC Yogi Mefisto's Heart*PL, MCO n 22, M. Majer, PL
IC S*Little L'S Ruff Stuff, NFO n 23, M. Halina, PL
  • BIS kočka:
Maya of Racoon, CZ, MCO f 09 23, M. Böhmová, CZ
Nominace:
Fatima Tzar-Koshka*RU, NEM a 09 21, D. P. Topa, PL
CH Ybra Kočky ze Severu, CZ, NFO n 02 21 64, M. Šustrová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Barnaba Black Lilith*PL, MCO ns 22, N. Kurek, PL
Nominace:
PR Zeerus Atlas*PL, NFO n 03 22, A. Sleczková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
Nominace:
GIP Eleonore from Tender Lion's, CZ, MCO n 09, H. Blahová, CZ
Free Happy of Velvet Racoon, CZ, MCO d 09 22, H. Blahová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Zappa Amber Kočky ze Severu, CZ, 1.0, NFO nt, M. Šustrová, CZ
Nominace:
Albus Kočky ze Severu, CZ, 1.0, NFO n 09 22, M. Šustrová, CZ
Aileen Kočky ze Severu, CZ, 0.1, NFO n 22, M. Šustrová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB IV:
PL*Lillycubs Lennox, 1.0, MCO ns 03 22, I. Wojcik, PL


Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB II:
Perun Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
IC Blaise Diamond Flash*PL, BSH p, A. Napierala, PL
CH LV*Rays of Hope Corleone, BSH a, M. Wojcik, PL
  • BIS kočka:
Zlata Gorgeous Wawes, SRL r 03, M. Kabina, CZ
Nominace:
Samarkanda Hari Maya*PL, BSH p, E. Gulka, PL
CH Jakarta Sideris*PL, BSH a, M. Wojcik, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP Felix Honey Pie, CZ DSM? BSH n, L. Hladišová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Holly Palla di Pelo, CZ, BSH ns 11, J. Rada, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
EE*Uma Louis First volex, 0.1, BSH c, M. Wojcik, PL
Nominace:
Starkatz Tomahawk, 1.0, BUR n, S. Ivanov, HR
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Wiktoria Belusinka*PL, 0.1, BUR h, I. Naculak, PL
Nominace:
Elrond Materia Cordis, CZ, 1.0, KBL as 24, D. Volfová, CZ
Mela Kukot*PL, 0.1, BEN n 24, K. Kraska, PL


Kategorie 4:

  • BIS kocour:
GIC Staber Minora*PL, RUS, A. Polanska, PL
Nominace:
SC Awesome Warrior Tender Beast, CZ, SIA c, T. Janečková, CZ
IC Amaroo Kocinski*PL, SPH n 21 33, B. Kocinska, PL
  • BIS kočka:
GIC Rena Regal Splendor JW, THA c, I. Fleglová, CZ
Nominace:
Golden Elf Viktoria de Lux, DRX a, A. Merdzak-Lempart, PL
Emocja Mantykora*PL, SPH b, B. Kocinska, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP GIC King Berenetto, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
Nominace:
GIP Kody Silky Talisman, CZ, THA n, T. Moravcová, CZ
Bruno Devil's Flower, CZ, THA a, I. Fleglová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR IC Georgina de Leocat, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
Nominace:
GIC Prapolínka Simon, CZ JW, OSH h, Z. Lorencová, CZ
PR Jim Beam Orissimo, CZ, SIA w 67, M. Harníková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Ji'An Noksas*LT, CRX n 02 33, A. Wieclawek, PL
Nominace:
Melody Tulaj*PL, 0.1, DRX d 09, M. Zielinska, PL
PL*Greyland Grace, 0.1, RUS, M. Kowalewska, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:
Endless Love Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, M. a R. Jedynak, PL
Nominace:
Yamamoto Anchie, SK, 1.0, OSH n, Z. Lorencová, CZ
Axel Dark Paws, CZ, 1.0, THA a, T. Moravcová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Lilly, 0.1, HCS, D. Soukenková, CZ

Nejlepší veterán:
IP GIC King Berenetto, CZ, 1.0, ABY o, K. Krejčová, CZ
Nejlepší vrh:
vrh "C" Devil's Flower, CZ, THA, I. Fleglová, CZ
©SCHK 2021
Návrat na obsah