MVK Chomutov 12.5.2024 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 18. 7. 2024
Přejít na obsah

MVK Chomutov 12.5.2024

Vystavovatelé > výsledky 2024
MVK Chomutov 12.5.2024

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB IV:
NW IC Remu-Martin's Mr. Big JW, PER a 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
Honzík T.J. Abeaxus, CZ, RAG a, M. Miksová, CZ
  • BIS kočka:
DK Fjordbaekken's Mississipi, RAG a 04, M. Brhelová, CZ
Nominace:
IC IT*Cotton Flowers Lady Cloud Kissed, RAG a, H. Šíchová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW CEW24 SP Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Sisi Abeaxus, CZ, RAG a 04, M. Miksová, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
KCH Indian y.U. Abeaxus, CZ, RAG a 03, J. Maděra, CZ
Nominace:
JCH Sarthilda Snow of Remu-Martin, PER w 62, L. Zálicha, CZ
Valentina BL Amelia Gecko, CZ, RAG n 03, H. Šíchová
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
KCH My Epic Chacra Khan, RAG n 03, M. Brhelová, CZ
Nominace:
KCH Zenobie z Tazu, CZ, PER a 02 21 62, M. Seidler, CZ
KCH Mama Mia J.J. Abeaxus, CZ, RAG n 04, M. Miksová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
NW IC JCH Ulf Vendelek*PL JW, NFO w 62, K. Laskowska, PL
Nominace:
CH Quentin White Witch, CZ, NEM ns 09 21, K. Vagnerová, CZ
IC Yianni Phantom Cats, SIB e 24, M. Bočková, CZ
JCH DK Kastbjerg Bjork JW, NFO ns 22, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
  • BIS kočka:
NW SC Cassiopeia Rainbow Forest, CZ JW DSM, NFO w, K. Laskowska, PL
Nominace:
IC Peppilotta Velikii Ohotnik, NEM d, E. Hlaváčková, CZ
GIC Enigma Hammamet Yasmine, SK JW, MCO a, Z. Lipnická, CZ
IC Ofelie Beast of Liris, CZ, MCO fs 09, Z. Lipnická, CZ
  • BIS kocour kastrát + BOB I:
NW CEW24 SP Thor Vendelek*PL, NFO w, K. Laskowska, PL
Nominace:
Enrico of Apofis, CZ, MCO d 03 22, K. Waicenbauerová, CZ
Chip ex Somnium Cats, CZ, MCO ns 22, M. Hatrwichová, CZ
Kevin von Morchenstern, CZ, NEM es 21, M. Bočková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW WW18 SP Ingrid Vendelek*PL, NFO w, K. Laskowska, PL
Nominace:
IC U'lia of White Miracle, CZ, NEM f 21, B. Kaňková, CZ
Gloria of Apofis, CZ, MCO f 09, K. Waicenbauerová, CZ
Cindarella White Witch, CZ, NEM as 03 21, K. Vagnerová, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Jáala Natalis Spring, CZ, SIB n 09 24, E. Hlaváčková, CZ
Nominace:
KCH Kréon Natalis Spring, CZ, NEM d 21, E. Hlaváčková, CZ
JCH KCH Curl Essence Shane, ACL bs 23, L. Ročková, CZ
JCH KCH Curl Essence Kathrina, ACL fs 09 21 33, L. Ročková, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Gloria White Witch, CZ, SIB n 09 24, M. Bočková, CZ
Nominace:
Zidan Larenda, CZ, MCO n 22, R. Studničková, CZ
Hope Phantom Cats, CZ, SIB g, M. Bočková, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
Leonardo shareeland, CZ, BSH a, I. Kosová, CZ
Nominace:
GIC Chester Materia Cordis, CZ, KBL ns, D. Volfová, CZ
IC DK JeaTri's Hugo Boss, KBL ns 09, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
  • BIS kočka:
GIC DK KorZhik's Klinger, KBL f 03, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Nominace:
CH Naomi von Erbhaus, BSH a 03, R. Polley, DE
IC ZuMa BurMa's Velvet Skye, BUR g, A. Zugehoer, DE
  • BIS kocour kastrát:
IP ZuMa BurMa's Tiepolo, BUR b, B. Mann, DE
  • BIS kočka kastrát:
GIP Cassiela Scarab Maus, CZ, MAU ns, D. Kos, CZ
Nominace:
NW SP GIC X-Harizma Free Hunter, RU DSM, KBL n 03 24, D. Volfová, CZ
NW SP GIC KorZhik's Katie DSM, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
KCH DK KorZhik's Vanda, KBL d 03 23, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Nominace:
KCH DK JeaTri's Silverboom, KBS ns 24, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Dahlia Diamond Wing's, CZ, SRL h 02 62, P. Parkanová, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců + BOB III:
ZuMa BurMa's Xingren Orange Beau, BUR d, A. Zugehoer, DE


Kategorie 4:

  • BIS kocour:
MW23 IC Picasso Lochar, CZ JW, SIA n 21, Z. Lorencová, CZ
Nominace:
IC Dittany LooLoo Zen*PL, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kočka:
GIC Omega Alasseon, CZ, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
IC Eleanor's Diary Devil's Flower, CZ, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP Limay Berenetto, CZ, ABY n, R. Záborský, CZ
Nominace:
Idalgo Vats from Castle, CZ, DRX n 33, M. Veselá, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SC Arwen Gamela keta, CZ, SPH f 09 33, M. Troníčková, CZ
Nominace:
SP Helenka Queen Chanel*PL, DRX g, M. Veselá, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců + BOB II:
KCH JCH Zante Blekitek*PL JW, RUS, L. Ročková, CZ
Nominace:
KCH FI*Lovedevotion Sunshine Dream, ABY n, J. Procházková, CZ
Alizée Beris Bohemia, CZ, DRX ns 24, M. Veselá, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Riddick Lochar, CZ, SIA n 21, Z. Lorencová, CZ
Nominace:
Rebecca Lochar, CZ, SIA b 21, Z. Lorencová, CZ

Nejlepší kočka domácí:
Bella, HCL, M. Kuncová, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh M Abeaxus, CZ, RAG, M. Miksová, CZ
vrh Z Larenda, CZ, MCO, R. Studničková, CZ
vrh R Lochar, CZ, SIA, Z. Lorencová, CZ

Nejlepší veterán:
NW SP GIC DK KorZhik's Katie DSM, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
Nominace:
WW18 NW SP Ingrid Vendelek*PL, NFO w, K. Laskowska, PL
GIP Cassiela Scarab Maus, CZ, MAU ns, D. Kos, CZ
SC Carmen Lav Rore, UA, SPH b 33, M. Troníčková, CZ
©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah