MVK Ostrava 12.8.2023 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 12.5.2024
Přejít na obsah

MVK Ostrava 12.8.2023

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Ostrava 12.8.2023


Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB IV:
IC Dakar Nekonomicon*PL, RAG n 03, L. Karšay, CZ
Nominace:
NW IC IT*Aenphasy Ettore, PER n, J. Slabý, CZ
Remu-Martin's Mr. Big JW, PER a 03, L. Zálicha, CZ
  • BIS kočka:
SC Annie Crystal Jewels, CZ, RAG n 04, L. Karšay, CZ
Nominace:
IC Charlotte Valentina Fluffy Honey, CZ, SBI a 21, O. Panasyuk, CZ
Beretta Maneki Neko Kra*PL, RAG f 03, B. Skalmierska Komperda, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP Remu Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
Lucius Granát, CZ, PER n 03. J.P. Novák, CZ
Denis Mery Orchid, CZ, PER n, M. Ráciková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Umbria Dama w Masce*PL, RAG a 03, C. Popa, RO
Nominace:
IP GIC PL*Milkyland Sheila Rose, RAG n, J. Maděra, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Ruby Rose Amelia Gecko, CZ, 0.1, RAG n 03, H. Šíchová, CZ
Nominace:
Amasing Star's Enya of Mister Odin, 0.1, RAG a, O. Bergerová, CZ
ShiningDolls Freydis, 0.1, RAG a 03, J. Maděra, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
RO*Popdolls Nefertiti, 0.1, RAG a 03, C. Popa, RO
Nominace:
Snowflake Jr. Pretty Princess, CZ, 1.0, EXO w 62, I. Bartoňková, CZ
Mia Richenza, CZ, 0.1, RAG n 03, J. Maděra, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB I:
Bakariel Dantrix, CZ, NFO n 09 23, A. Sleczková, CZ
Nominace:
Ben Makarios*PL, MCO d 09 23, G. Herud, PL
NW GIC NO*Alneskatten's Nordic Spirit, NFO w 64, A. E. Porumb, RO
  • BIS kočka:
GIC A Flashpaw's Fifty Shades of Grey JW, MCO as 09, C. Haslinger, AT
Nominace:
CH Aura Makarios*PL, MCO fs 25, G. Herud, PL
SC Isadora Vendellek*PL, JW DSM, NFO w 64, K, Laskowska, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, K. Jakovcová, CZ
Nominace:
Kevin Hanako, CZ, NEM ns 21, S. Malyšková, CZ
Betelgeus Dantrix, CZ, NFO n 09 22, A. Sleczková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CH Jiskřička Z Aleje, CZ, MCO f, R. Čachotská, CZ
Nominace:
GIP CH Delia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
IP SC PL*Forest Eyes Diabolina, NFO nt 09 25, D. Biskupska, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Tybalt de la Nuit des Temps JW, 1.0, TUA a 03 24, L. Knýová, CZ
Nominace:
Eliot Silk Paws, CZ, 1.0, MCO a 02 21 62, C. Haslinger, AT
Bonifac Big Gentle Lynx, CZ, 1.0, MCO e 22, M. Fajčák, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Beyba of Reichenberg*PL, 0.1, MCO f 09 24, P. Fit, PL
Nominace:
DK Kastbjerg Bjorck, 1.0, NFO ns 22, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
Waka Jr. Rosa Glauka, CZ, 0.1, TUA f 02 63, L. Knýová, CZ


Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB II:
CH Jumper Belusinka*PL, BUR n, I. Naculak, PL
Nominace:
Frederick Forsey Mary Kay, CZ, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
IC Evdokim Lovely Dream, BUR c, E. Praskiewicz, PL
  • BIS kočka:
SC Miya of Czankra*PL, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
CH Woola Belusinka*PL, BUR n, I. Naculak, PL
IC Haniel Charlesbur, CZ JW, BUR f, L. Bartošová a R. Matoušová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Felix Honey Pie, CZ, DSM, BSH n, L. Hladišová, CZ
Nominace:
IP Rio of Black Amazon, CZ, BSH b 03, I. Konečná, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Rocco Belusinka*PL, 1.0, BUR n, I. Naculak, PL
Nominace:
Zaphyra of Black Amazon, CZ, 0.1, BSH c 03, I. Konečná, CZ
Pavetta Belusinka*PL, 0.1, BUR c, I. Naculak, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Yahto Ocean Eyes*UA, 1.0, BUR n, L. Bartošová a R. Matoušová, CZ


Kategorie 4:

  • BIS kocour BOB III:
SC Lucifer Alasseon, CZ JW, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
DK Malevitch Beautiful Mind Sunny Simon JW, RUS, A. Poliszuk, PL
GIC Chester Amazing Lotus, THA n, T. Moravcová, CZ
  • BIS kočka:
NSW23 GIC I'm Unstoppable Rosa Glauca, CZ JW, ABY a, L. Knýová, CZ
Nominace:
Savage*RU Shangri-La, ABY n, L. Knýová, CZ
SC Rena Regal Splendor JW, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Villy z Bílého lomu, CZ, RUS, I. Galová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Narnia Alasseon, CZ, ABY a, H. Hollanová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Ananta Vishnu Syamantaka, CZ, 1.0, SIA a 21, J. Stěničková, CZ
Nominace:
LT*Monoceros Jolly Joshep, OSH n, A. E. Porumb, RO
Boyard Kya, 0.1, RUS, C. Haslinger, AT
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Uriyah Rosa Glauca, CZ, 1.0, ABY n, R. Stodůlka, CZ
Nominace:
Toskania Blekitek*PL, 0.1, RUS, A. Poliszuk, PL
Ichibi no Shukaku Senedris, CZ, 0.1, SPH n 33, K. Rajnyšová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Garry, 1.0, HCS K. Krejčová, CZ
Annie, 0.1, HCS, J. Cholevová, CZ

Nejlepší vrh:
vrh M Richenza, CZ, RAG, O. Bergerová, CZ
vrh N RO*Wild Forest's, NFO, A. Ionescu, RO

Nejlepší veterán:
CH Jiskřička Z Aleje, CZ, 0.1, MCO f, R. Čachotská, CZ
SP Felix Honey Pie, CZ, DSM, BSH n, L. Hladišová, CZ

©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah