MVK Beroun 15.2.2020 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Beroun 15.2.2020

Vystavovatelé > výsledky 2020
MVK Beroun 15.2.2020

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
S*Raggababa MC Ducati Diavel, RAG n 03, M. Orvoš, CZ
Nominace:
SC Jarvis Ed Bandini, CZ, RAG n 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
IC Umberto of Merity cats, CZ, RAG n 04, M. Holleinová, CZ
  • BIS kočka:
Ysenia von Dinau, SBI g 21, W. a B. Dechant, DE
Nominace:
CH Dajana Granát, CZ, PER e 02 62, J. Slabý, CZ
Waltraud von Dinau, SBI n 21, W. a B. Dechant, DE
  • BIS kocour kastrát:
PR CH Bastien pur d'Amour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, H. Křížková, CZ
Nominace:
Ampaire Korag, CZ, RAG n, A. Kuchařová, CZ
Prince Perry Cobliky, CZ, RAG a 03, L. Mikutová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB IV:
Happy von Dinau, 0.1, SBI F 21, W. a B. Dechant, DE
Nominace:
NW Oderie Svetskaya Zabava*BY, 0.1, EXO a, K. Báliková, SK
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Myrina Aravis, CZ, 0.1, PER as, I. Cinková, CZ
Nominace:
Ninja vom Nordexpress, 0.1, EXO c, A. Groll, DE

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
NW Racoones Resort Skywalker JW, MCO ds 09 23, D. Tarabini, CZ
Nominace:
Ernest Wild Charm, CZ, MCO n 09, J. Kočer, CZ
GIC Xerxes Leo borealis, CZ, NFO n, N. Kubačková, CZ
CH DK Trumling's Blade, NFO ns 23, D. Kristensen, DK
  • BIS kočka + BOB III:
DK Guldal's Cocio Dark, NFO f, L. Guldal Hansen, DK
Nominace:
IC Ginger Larenda, CZ, MCO f 09 22, R. Studničková, CZ
CH Wanessa Blue Chelsea*PL, NEM f 21, A. Slodkowska-Kilanowska, PL
Yeah, I'm Princess! Rosa Glauca, CZ, TUA w 61, L. Knýová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Cassiel Keanu Jr. Tender Lion's, CZ, MCO a 02 62, E. Koubíková, CZ
Nominace:
IP Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Chardonnay Wet Paw, CZ, MCO w 62, Z. Labancová, CZ
Nominace:
PR Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, N. Langpaulová, CZ
PR Esmé from Tender Lion's, CZ, MCO f 02 62, P. Krátká, CZ
SP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
SE*Coltish Millie Vanillie, 1.0, MCO d 03 22, Ch. Pedersen, NO
Nominace:
NO*Lady Sansa's Jamie Outlander, 1.0, MCO ds 11, Ch. Pedersen, DK
NO*Kerrs Pink's Flavor King, 1.0, NFO d 09, M. Kratochvíl, CZ
Jonas Phantom Cats, CZ, 1.0, SIB d 24, M. Bočková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
NO*Nordic Leon's Jessie, 0.1, MCO f, B. Bachmann, NO
Nominace:
Kira Larenda, CZ, 0.1, MCO n 03, R. Studničková, CZ
Hermiona Gentle Peggy, CZ, 0.1, MCO gs, K. Kulková, CZ
Marina Siberian Spirit, CZ, 0.1, SIB f 24, R. Havlenová, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
Vincent Prosper Dream's, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
IC Yaron Serenity*UA, BSH d 22, R. Tesařová, CZ
SC Valentino van Sonswijck DVM, BSH ns 22 64, D. Mrowczynski, PL
IC Illaria Blue Bear Grand Pompon, KBL a 03 22, J. Trillinsgaard, DK
  • BIS kočka + BOB II:
NW GIC Love Me Silver Sun*PL JW, BSH ns 22 64, D. mrowczynski, PL
Nominace:
Olympia from Albilea, CZ, 0.1, BSH a, M. Urban, CZ
Melissa Entalen, BSH ns 11, G. Poláčková, CZ
SE*Farm Moggie's Evelin, KBL g 03 23, J. Trillinsgaard, DK
  • BIS kocour kastrát:
GIC Jang Aksarah Bhutani, CZ, KBL ns 22, N. a P. Pospíšilovi, CZ
Nominace:
IP Quebe Daemon Locicat, CZ, OCI n 24, P. Barták, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP SC DK KorZhik's Agatha Christie, KBS fs 24, J. Trillingsgaard, DK
Nominace:
Zoe Sibornal, CZ, BSH c 25, V. Bauer, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Gucci Frostiness, CZ, 1.0, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
Queene Silver Sun*PL, 0.1, BSH ns 22 64, D. Mrowczynski, PL
Pirouette de Juma, 0.1, CHA, V. a D. Míškovi, CZ
Diaquiri Materia Cordis, CZ, 0.1, KBL n 09 24, D. Volfová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Ninuschka Viridian, CZ, 0.1, BSH f 03 24, M. Urban, CZ
Nominace:
Wikki Remides, CZ, 1.0, BSH a, I. Kubiasová, CZ
Boreas Nile Jewel, CZ, 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
Eleanor Materia Cordis, CZ, 0.1, KBL as 24, D. Volfová, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
Irvin Enisei Only My, PEB n, K. Abraham, CZ
Nominace:
SC Eliot Hamby Cattus, CZ, DVM, SPH a, M. Troníčková, CZ
Latency Gamela Keta, CZ, SPH n 02 62, M. Troníčková, CZ
  • BIS kočka:
Kiss and Love Me Adorea*PL JW, RUS, M. a R. Jedynak, PL
Nominace:
UA*Patriknissa Sarbonna, DRX n, S. Chumakova, UA
GIC Rena Regal Splendor JW, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Darling The Oneness, CZ, CRX d, V. M. Žižková, CZ
Nominace:
Beefeater Arakan, CZ, OSH w 64, T. Bludská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Deauville von Schelemant, ABY o, N. Bigler, DE
Nominace:
Bellatrix Devil's Flower, CZ, THA n, I. Fleglová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB I:
Endless Love Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, M. a R. Jedynak, PL
Nominace:
UA*Harmony Team Nicky-Sun, 1.0, DRX d 24, S. Chumakova, UA
Gspot The Oneness, CZ, 0.1, CRX f 03, P. Grusová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
UA*Patriknissa Yamamoto, DRX n, R. Hussein, CZ
Nominace:
Ares Pretty Pixie, CZ, 1.0, THA a, V. Bauer, CZ
Cinderella's Dance Devil's Flower, CZ, 0.1, THA c, I. Fleglová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Molly, 0.1, HCL, S. Holleinová, CZ
Vrtulka Tmanská, 0.1, HCS, S. Gnojková, CZ

Nejlepší veterán:
PR Monthy Air Force Cat, CZ, 1.0, BSH b 03, E. Koubíková, CZ
Nejlepší vrh:
vrh "H" The Oneness, CZ, CRX, P. Grusová, CZ
©SCHK 2021
Návrat na obsah