MVK Karlovy Vary 15.9.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Karlovy Vary 15.9.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019
MVK Karlovy Vary 15.9.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
IC Zino Magic Princ Taiza, CZ, EXO n 03 22, M. Zachrdlová, CZ
Nominace:
GIC Jarvis Ed Bandini, CZ, RAG n 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
CH Goya Granat, CZ, PER d 03, J. Slabý, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW SP CH Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
Quentin Dais Bandini, CZ, RAG d 04, L. Mikutová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR Majka Cobliky, CZ, RAG n 04 21, Š. Valešková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Babette Silver Point Hokami, CZ, 0.1, EXO fs 03 24, J. Mlezivová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB IV:
Cody Silver Love Hokami, CZ, 1.0, EXO ds 03 24, M. Zachrdlová, CZ
Nominace:
Dorian Fiery Lord Hokami, CZ, 1.0, EXO d 03 22, Y. Studnicová, CZ
Hermes Granát, CZ, 1.0, PER e 02 62, J. Slabý, CZ
Dalton John von Bodenbach, CZ, 1.0, RAG a 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
IC Danko Nevskiy Modern, NEM n 09 21, E. Hlaváčková, CZ
Nominace:
CH Elrond CzechRoyalLynx, CZ, MCO n, M. Kulka, CZ
  • BIS kočka:
GIC IT*Eryn Galen Calion Elenwe JW, NFO n 23, N. Knoblochová, CZ
Nominace:
GIC Abarth vom Reichenberg, MCO f 09 22, P. Fit, PL
GIC Wild Style of Reichenberg, MCO n 22, M. Kierstein, DE
GIC Zygot's Magnolia, NFO f 23, A. Vogel, DE
  • BIS kocour kastrát:
IP Iggi Madox Velvet Duckie, CZ, MCO a, Š. Tomešová, CZ
Nominace:
Azrael De Carvahall, CZ, MCO d 22, L. Hohlbergerová, CZ
CH Hudson vom Mauseturm, NFO n 22, A. Vogel, DE
  • BIS kočka kastrát:
NW SP The Best of Sudden Blazing, CZ DSM, MCO f 22, L. Koblížková, CZ
Nominace:
PR SC Evolet Bellamoondo*PL DVM, MCO fs 22, Z. Lipnická, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Enjoy Perfect Basteta, LT, MCO ds 22, W. Choulíková, CZ
Nominace:
Imac Czech Lions, CZ, 1.0, MCO d 09 22, S. Pelikánová, CZ
Inyk Czech Lions, CZ, 1.0, MCO ds 03 22, M. Kulka, CZ
Fanny Viktoria Pride, CZ, 0.1, MCO n 09 22, R. Dyntrová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:
Richie of Reichenberg*PL, 1.0, MCO d 09 25, P. Fit, PL
Nominace:
Nolla Caramellocoon, CZ, 0.1, MCO w 62, R. Dyntrová, CZ
Gideon Xanti Axis Star, CZ, 1.0, MCO n 09, L. Hohlbergerová, CZ
Safi Yori of Sudden Blazing, CZ, 0.1, MCO d 22, L. Koblížková, CZ


Kategorie 3:

  • BIS kocour:
GIC James Cat's Avenue*PL, BSH a, B. Michalak, PL
Nominace:
Merlin the Majid Dirgha, BEN n 24, R. Uzun, DE
GIC Jang Aksarah Bhutani, CZ, KBL ns 09, N. a P. Pospíšilovi, CZ
GIC Christian Best of Tigrillo, CZ, OCI n 24, R. Milošovičová, CZ
  • BIS kočka + BOB II:
Auragold Heureka, MAN fs 22 52, M. Mattila, FI
Nominace:
IC Jazz Whinecat, CZ, BEN n 24 33, A. Trmalová, CZ
Elenmark Kamilla, BSH ay 11, R. Büttner, CZ
Steluna's Enya, BSH ns 11, K. Hahl, DE
  • BIS kocour kastrát:
IP CH S*Javeliner's Braigh A Roid, BSH d 24, R. Tesařová, CZ
Nominace:
PR Quebe Daemon Locicat, CZ, OCI n 24, P. Barták, CZ
PR Panter Aksarah Bhutani, CZ, KBS ns, N. a P. Pospíšilovi, CZ
GIP Tuareg Aksarah Bhurani, CZ, KBL ns 23, N. a P. Pospíšilovi, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Witch Taranee Crmi, CZ, 0.1, BML fs 11, J. Krmela, CZ
Nominace:
Windsor Cat's Avenue*PL, 1.0, BSH a, B. Michalak, PL
Thorsoak Heimdall of Locicat, 1.0, OCI n 24, K. Lorenc, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Gucci Frostiness, CZ, 1.0, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
Hey Valentino Puntonero, CZ, 1.0, OCI b 24, J. Georgievová, CZ
Evelin Gato Gota, CZ, BSH a, V. Kubík, CZ
Ellie Gato Gota, CZ, 0.1, BSH c, V. Kubík, CZ


Kategorie 4:

  • BIS kocour:
MW NW SC Fei Wu Akira DVM DSM, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
IC Magic Thai Goblin's Kimba, THA n, S. Ullsperger-Ernst, DE
IC HU*Imladris Indil Jethro Tull, SIA n, M. Nowak, CZ
CH Magic Hopfe Cat's Justus, THA c, E. Hopfe, DE
  • BIS kočka + BOB III:
NW GIC Molly De Dragon d'Orient, CZ, PEB f, K. Abraham, CZ
Nominace:
IC Serafina Stradivaripuss, SOM os, E. Wilcox, AT
CH Elisabeth Chats de velours, DRX d 03 24, C. Dalibor, CH
Cherry Gamela keta, CZ, SPH n 03, M. Troníčková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
Nominace:
PR SC Link Mwana Wa Baba Yake, ABY n, E. Lindblom, FI
NW GIP SC Mozart Stradivaripuss JW DVM DSM, SOM os, E. Wilcox, AT
  • BIS kočka kastrát:
IP Emerald Emico Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Xtravaganza Stradivaripuss, 0.1, SOM as, E. Wilcox, AT
Nominace:
Calista by Flash Arian, CZ JW, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Kiss and Love Me Adorea*PL, 0.1, RUS, M. a R. Jedynak, PL
Nominace:
Jack Spearow Lochar, CZ, 1.0, SIA d 03 21, K. Lorenc, CZ
Bellatrix Devil's Flower, CZ, 0.1, THA n, I. Fléglová, CZ
Flér Bella Šejla, CZ, 0.1, SIA a 21, K. Lorenc, CZ


  • BIS kočka domácí:
Fox of Village, 1.0, HCL, S. Pelikánová, CZ
NW Šiminka, 0.1, HCS, M. Zachrdlová, CZ
Nejlepší veterán:
PR SC Evolet Bellamoondo*PL DVM, 0.1, MCO fs 22, Z. Lipnická, CZ
NW SC GIP Mozart Stradivaripuss JW DVM DSM, 1.0, SOM os, E. Wilcox, AT
Nejlepší vrh:
vrh "E" Gato Gota, CZ, BSH, V. Kubík, CZ
vrh "H" Puntonero, CZ, OCI, J. Georgievová, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah