MVK Beroun 16.2.2020 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 16.3.2021
Přejít na obsah

MVK Beroun 16.2.2020

Vystavovatelé > výsledky 2020
MVK Beroun 16.2.2020

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB II:
IC Goya Granát, CZ, PER d 03, J. Slabý, CZ
Nominace:
SC Jarvis Ed Bandini, CZ, RAG n 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
CH Chatil de Rex's Uno, PER b 02 62, A. Groll, DK
  • BIS kočka:
Ysenia von Dinau, SBI g 21, W. a B. Dechant, DE
Nominace:
CH Dajana Granát, CZ, PER e 02 62, J. Slabý, CZ
GIC Fleur II. Granát, CZ, PER g 03, J. Slabý, CZ
IC Coraline Cofee Rose Pod Bílou věží, CZ, PER f 33, H. Křížková, CZ
Waltraud von Dinau, SBI n 21, W. a B. Dechant, DE
  • BIS kocour kastrát:
PR CH Bastien pur d'Amour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, H. Křížková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
NW Oderie Svetskaya Zabava*BY, 0.1, EXO a, K. Báliková, SK
Nominace:
Gandalf Queen of Król, CZ, 1.0, EXO d 21 33, P. Królová, CZ
Gweeneten Queen of Król, CZ, 0.1, EXO d 21 33, P. Królová, CZ
Dalton John von Bodenbach, CZ, 1.0, RAG a 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
Happy von Dinau, 0.1, SBI F 21, W. a B. Dechant, DE
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Myrina Aravis, CZ, 0.1, PER as, I. Cinková, CZ
Nominace:
Ninja vom Nordexpress, 0.1, EXO c, A. Groll, DE
Hermés Richenza, CZ, 1.0, RAG a 03, O. Bergerová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
NW Racoones Resort Skywalker JW, MCO ds 09 23, D. Tarabini, CZ
Nominace:
DK Vorbeck's Kanem, NFO n 09, V. Hofmann, DE
CH DK Vingaard's Black Dragon, NFO ns 03 22, D. Kristensen, DK
GIC Zador Verooka, SIB d 22, A. Immler, DE
  • BIS kočka + BOB IV:
DK Guldal's Cocio Dark, NFO f, L. Guldal Hansen, DK
Nominace:
Mezoti of Raccoon, CZ, MCO f 22, M. Račická, CZ
CH DK Smedegaard's Froken To, NFO w 62, L. Guldal Hansesn, DK
Yeah, I'm Princess! Rosa Glauca, CZ, TUA w 61, L. Knýová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Cassiel Keanu Jr. Tender Lion's, CZ, MCO a 02 62, E. Koubíková, CZ
Nominace:
IP Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
Palmer Yori of Sudden Blazing, CZ, MCO n 22, L. Koblížková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Vanavara Yorie of Sudden Blazing, CZ, MCO n 09, L. Koblížková, CZ
Nominace:
PR Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, N. Langpaulová, CZ
SP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
SE*Coltish Millie Vanillie, 1.0, MCO d 03 22, Ch. Pedersen, NO
Nominace:
NO*Lady Sansa's Jamie Outlander, 1.0, MCO ds 11, Ch. Pedersen, DK
Hessy from Aurum Bohemica, CZ, 0.1, MCO a 02 21 61, K. Dufková, CZ
Baloo Kyréné, CZ, 0.1, SIB n 09 24, Š. Sankotová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Kira Larenda, CZ, 0.1, MCO n 03, R. Studničková, CZ
Nominace:
Hermiona Gentle Peggy, CZ, 0.1, MCO gs, K. Kulková, CZ
Hank Schrader Santanella, ES, 1.0, NFO d 09 23, M. Šimonková, CZ
Diva IT*Silkasib, 0.1, SIB n 09 24, A. Slodkowska-Kilianowska, PL

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
Vincent Prosper Dream's, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
IC Yaron Serenity*UA, BSH d 22, R. Tesařová, CZ
SC Valentino van Sonswijck DVM, BSH ns 22 64, D. Mrowczynski, PL
NW GIC Darel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kočka + BOB III:
NW GIC Love Me Silver Sun*PL JW, BSH ns 22 64, D. mrowczynski, PL
Nominace:
Kyou British Red, CZ, BSH d 22, R. Tesařová, CZ
SE*Farm Moggie's Evelin, KBL g 03 23, J. Trillinsgaard, DK
  • BIS kocour kastrát:
IP Quebe Daemon Locicat, CZ, OCI n 24, P. Barták, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP SC DK KorZhik's Agatha Christie, KBS fs 24, J. Trillingsgaard, DK
Nominace:
Zoe Sibornal, CZ, BSH c 25, V. Bauer, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Gucci Frostiness, CZ, 1.0, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
Queene Silver Sun*PL, 0.1, BSH ns 22 64, D. Mrowczynski, PL
Pirouette de Juma, 0.1, CHA, V. a D. Míškovi, CZ
Diaquiri Materia Cordis, CZ, 0.1, KBL n 09 24, D. Volfová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Wikki Remides, CZ, 1.0, BSH a, I. Kubiasová, CZ
Nominace:
Amadeo Happycat, CZ, 1.0, BLH b 03 33, I. Svobodová, CZ
Boreas Nile Jewel, CZ, 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
Eleanor Materia Cordis, CZ, 0.1, KBL as 24, D. Volfová, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
Irvin Enisei Only My, PEB n, K. Abraham, CZ
Nominace:
Zanzibar Rosa Glauca, CZ, RUS, M. a R. Jedynak, PL
Latency Gamela Keta, CZ, SPH n 02 62, M. Troníčková, CZ
  • BIS kočka:
UA*Patriknissa Sarbonna, DRX n, S. Chumakova, UA
Nominace:
Kiss and Love Me Adorea*PL JW, RUS, M. a R. Jedynak, PL
GIC Aster von Schelemant, ABY o, N. Bigler, DE
  • BIS kocour kastrát:
PR Mubarak Rubelit, CZ, OSH b 02, D. Hrušová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Deauville von Schelemant, ABY o, N. Bigler, DE
Nominace:
Bellatrix Devil's Flower, CZ, THA n, I. Fleglová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB I:
Endless Love Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, M. a R. Jedynak, PL
Nominace:
UA*Harmony Team Nicky-Sun, 1.0, DRX d 24, S. Chumakova, UA
Gspot The Oneness, CZ, 0.1, CRX f 03, P. Grusová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Avatar Savara, CZ, 1.0, CRX a, P. Grusová, CZ
Nominace:
UA*Patriknissa Yamamoto, DRX n, R. Hussein, CZ
Cinderella's Dance Devil's Flower, CZ, 0.1, THA c, I. Fleglová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Molly, 0.1, HCL, S. Holleinová, CZ
Vrtulka Tmanská, 0.1, HCS, S. Gnojková, CZ

Nejlepší veterán:
PR Monthy Air Force Cat, CZ, 1.0, BSH b 03, E. Koubíková, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah