MVK Ústí nad Labem 17.9.2023 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 9.2.2024
Přejít na obsah

MVK Ústí nad Labem 17.9.2023

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Ústí nad Labem 17.9.2023
Výstava A

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
GIC Odin Wet Paw, CZ, MCO a 22, N. Langpaulová, CZ
Nominace:
Mig Akire Liti, CZ, MCO n 03, R. a K. Vařečkovi, CZ
Merry Pride Dzhek, MCO d 22, L. Zhigunova, CZ
  • BIS kočka:
Leila  el Felina Mondo, CZ, MCO f 09 22, M. Zajíčková, CZ
Nominace:
MyCat Pine Apple, MCO ns 22, M. Kurc, CZ
CH Ofelie Beast of Liris, CZ, MCO fs 09, Z. Lipnická, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, K. Jakovcová, CZ
Nominace:
Emanuel Helen's Garden, CZ, MCO ds 23, H. Paličková, CZ  
  • BIS kočka kastrát:
CH Lyngkatten's Montana, MCO f 22, S. Soderberg, DK
Nominace:
Safari Wet Paw, CZ, MCO ns 24, N. Langpaulová, CZ
GIP CH Delia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Umpalump Beast of Liris, CZ, 1.0, MCO e 03, K. Lisa, CZ
Nominace:
Ubi Beast of Liris, CZ, 0.1, MCO gs 03 22, Z. Lipnická, CZ
Muffin's Rosiepuff, 0.1, MCO f 22, M. Fricke, DE
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
DK Kastbjerg Bjork, 0.1, NFO ns 22, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
Nominace:
Domingo23 Sabya, CZ, 1.0, MCO ds 03 25, D. Tarabini, CZ
Big Giants Resort's Olivia, 0.1, MCO n 09 22, E. Formánková, CZ

Nejlepší vrh:
vrh U Beast of Liris, CZ, MCO, Z. Lipnická, CZ


Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB I:
IC The King de la Chabanade, CHA, J. Beyer, DE
Nominace:
Merlin Rascalbengal, BEN ns 24, V. Pipková, CZ
GIC Alfi Leonardo von Tischlietz, CZ, BSH n 21 33, B. Kalinová Kolářová, CZ
  • BIS kočka:
CH Nanny Crystal Diamond, CZ, BSH ns 11, G. Poláčková, CZ
Nominace:
IC Xsara Remides, CZ, BSH c, I. Kubiasová, CZ
NW IC Isabell vom Bernsteinfeuer, CHA, J. Beyer, DE
  • BIS kocour kastrát:
PR Filip Hanah Bohemia, CZ, BSH d 03 22, P. Winkler, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR Marleen Crystal Diamonds, CZ, BSH ns 11, J. Bártová, CZ
Nominace:
Finezja Gisza*PL, BEN n 24, I. Dziwenko, PL
NW SP GIC X-Harizma Free Hunter DSM, KBL, D. Volfová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Unika Be La Forge Vifargent, 0.1, CHA, I. Dallora
Nominace:
Czechbengals Baghira, 0.1, BEN n 24, M. Varha
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Adele Panther Pet, 0.1, BEN n 24, I. Vintrová, CZ
Nominace:
Zeus von Schmetterling's, 1.0, BSH b 03, V. Rozenbergová, VZ
Oliver Cvirn, CZ, 1.0, CHA, H. Vojtěchová Šimanová, CZ
Nejlepší veterán:
NW SP GIC DK KorZhik's Katie DSM, 0.1, KBL ns 24, D. Volfová, CZ

Výstava B

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
GIC IT*Eryn Galen Dain Ironfoot, NFO ds 24, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
Nominace:
SC Ozzy Beast of Liris, CZ, MCO ds 09, Z. Lipnická, CZ
CH Inner Duszek Lasu*PL JW, NFO n 09 22, A. Vogel, DE
  • BIS kočka:
Coco Rubinka, CZ, SIB n 24, P. Drbalová, CZ
Nominace:
MyCat Pine Apple, MCO ns 22, M. Kurc, CZ
PL*Tanuki Havana Moon, MCO f 22, E. Formánková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, K. Jakovcová, CZ
Nominace:
Emanuel Helen's Garden, CZ, MCO ds 23, H. Paličková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CH Lyngkatten's Montana, MCO f 22, S. Soderberg, DK
Nominace:
GIP CH Delia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Umpalump Beast of Liris, CZ, 1.0, MCO e 03, K. Lisa, CZ
Nominace:
Camelot Orloffa de Kaaba*PL, 1.0, NFO n 09 24, M. Fricke, DE
Adina Pavitero, CZ, 0.1, MCO n 03 22, V. Fajfrová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:
DK Kastbjerg Bjork, 0.1, NFO ns 22, A. Amlerová a J. Kostka, CZ
Nominace:
Lyngkatten's Pascal, 1.0, MCO n 22, S. Soderberg, DK
Cassiopeia23 Sabya, CZ, 0.1, MCO f 09, D. Tarabini, CZ

Nejlepší vrh:
vrh U Beast of Liris, CZ, MCO, Z. Lipnická, CZ


Kategorie 3:

  • BIS kocour:
Merlin Rascalbengals, BEN ns 24, L. Pipková
Nominace:
IC DK Fulla's David Silver, EUR ns 22, H. Mikulenková, CZ
GIC IT*John Lacay Bleu JW, CHA, D. a V. Míškovi, CZ
  • BIS kočka:
IC Xsara Remides, CZ, BSH c, I. Kubiasová, CZ
Nominace:
CH Nanny Crystal Diamond, CZ, BSH ns 11, G. Poláčková, CZ
Tinkerbell Du Coeur Royal, 0.1, CHA, J. Beyer, DE
  • BIS kocour kastrát:
PR Filip Hanah Bohemia, CZ, BSH d 03 22, P. Winkler, CZ
Nominace:
Fin Gloriosa, CZ, EUR n 22, L. Svobodová, CZ
  • BIS kočka kastrát + BOB II:
PR Marleen Crystal Diamonds, CZ, BSH ns 11, J. Bártová, CZ
Nominace:
NW SP GIC X-Harizma Free Hunter DSM, KBL, D. Volfová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Cindy ML, 0.1, BSH g 03, V. Rozenbergová, CZ
Nominace:
Czechbengals Baghira, 0.1, BEN n 24, M. Varha
Elizabeth Angel Magic Cats, 0.1, BEN n 24 32, I. Vintrová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Adele Panther Pet, 0.1, BEN n 24, I. Vintrová, CZ
Nominace:
Optima vom Bernsteinfeuer, 0.1, CHA, J. Beyer, DE

Nejlepší veterán:
NW SP GIC DK KorZhik's Katie DSM, 0.1, KBL ns 24, D. Volfová, CZ

©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah