MVK Chrudim 18.5.2024 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 18. 7. 2024
Přejít na obsah

MVK Chrudim 18.5.2024

Vystavovatelé > výsledky 2024
MVK Chrudim 18.5.2024

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
NW IC Remu-Martin's Mr. Big JW, PER a 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
IC Issabo Gold Shine Cats*UA, RAG n 03, J. Miciak, PL
  • BIS kočka:
DK Fjordbaekken's Mississipi, RAG a 04, M. Brhelová, CZ
Nominace:
IC IT*Cotton Flowers Lady Cloud Kissed, RAG a, H. Šíchová, CZ
IC Enya of Blue-Surprise*PL, RAG a 03, J. Miciak, PL
  • BIS kocour kastrát + BOB IV:
NW CEW24 SP Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
IP GIC Quetzalcoatl Z Tazu, CZ JW, PER a  03 22, K. Křížková, CZ
NW SP Jonathan Jaimie Tenderpaws, CZ DSM, SBI n, O. Panasyuk, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CEW24 IP GIC Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, PER f 33, K. Křížková, CZ
Nominace:
Sisi Abeaxus, CZ, RAG a 04, M. Miksová, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Téa JF Amelia Gecko, CZ, RAG a 04, H. Šíchová, CZ
Nominace:
Alouette Bohemian Agapé, CZ, PER n 03 24, Z. Novotný, CZ
Jackpot J.S. Abeaxus, CZ, RAG a 03, M. Miksová, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Zenobie Z Tazu, CZ JW, PER a 02 21 62, M. Seidler, CZ
Nominace:
KCH Mama Mia J.J. Abeaxus, CZ, RAG n 04, M. Miksová, CZ
KCH Mikeš J.J. Abeaxus, CZ, RAG a 04, M. Miksová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
JCH CH Escape Mc Maddox, MCO d 02 21, J. Stroba, PL
Nominace:
Adelheids Gamelan, MCO n 22, K. Kašparová, CZ
IC Urfin Jus Katrin Style, MCO ns 09, M. Kurc, CZ
  • BIS kočka:
NW GIC DK Toonscat's Sunshine JW DVM DSM, NFO f 03 22, H. Buusman a P. Borgesen, DKL
Nominace:
IC Helen White Witch, CZ, NEM as 09 21, E. Otavová Jančárková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Emanuel Helen's Garden, CZ, MCO ds 23, H. Paličková, CZ
Nominace:
Jonáš Ex Somnium Cats, CZ, MCO n 23, M. Hartwichová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Queen Edith El Felina mondo, CZ, MCO f 03 22, M. Hartwichová, CZ
Nominace:
Nelyssa Celtic Temple, CZ, MFO f 22, H. Paličková, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců + BOB III:
PL*Nordrasill Umbria, NFO n 22, A. Ionescu, RO
Nominace:
KCH JCH IT*Eryn Galen Laurelin, NFO f 09 22, A. Ionescu, RO
JCH KCH Curl Essence Shane, ACL bs 23, L. Ročková, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Han White Witch, CZ, SIB n 03 24, L. Ilievová, CZ
Nominace:
S*Wonderwoods Undercover Angel, NFO w 62, L. Kyed, DK
KCH Zidan Larenda, CZ, MCO n 22, R. Studničková, CZ


Kategorie 3:

  • BIS kocour:
BW23 CH Pele Belusinka*PL, BUE a, I. Naculak, PL
Nominace:
GIC Chester Materia Cordis, CZ, KBL ns, D. Volfová, CZ
IC Toto Bonibritt*LT, BSH a, J. Dambrauskaite, LT
  • BIS kočka:
GIC Pavetta Belusinka*PL JW, BUR c, I. Naculak, PL
Nominace:
GIC DK KorZhik's Klinger, KBL f 03, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
JCH Alissa Belusinka*PL, BUR n, I. Naculak, PL
  • BIS kocour kastrát:
Cordelio's Collin, BSH ny 11, I. Knudsen, DK
IP Destroy Materia cordis, CZ, KBL a 09 24, I. Knudsen, DK
PR Mikan Sagakuryli*PL, KBL a 22, S. Wargula, PL
  • BIS kočka kastrát:
GIP Marleen Crystal Diamond, BSH ns 11, J. Pešková, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců + BOB I:
KCH DK KorZhik's Vanda, KBL d 03 23, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Nominace:
KCH DK JeaTri's Silverboom, KBS ns 24, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Delia Belusinka*PL, BUR c, I. Naculak, PL
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Leyla Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Usher Klamovka, CZ, CHA, M. Vítková, CZ
Joker Puntonero, CZ, OCI o 24, M. Georgievová, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour + BOB II:
NW MW24 SC Hero-in Naked Legend's, CZ JW DVM DSM, SPH a 32, P. Šafářová, CZ
Nominace:
GIC Ananta Vishnu Syamantaka, CZ JW, SIA a 21, J. Stěničková, CZ
  • BIS kočka:
GIC Anna Purna Syamantaka, CZ JW, OSH a 24, R. Slabey, CZ
Nominace:
JCH Hennessy Fine Devil's Flower, CZ, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP Nuri Fancy Diamonds, CZ, THA b, L. Braunerová, CZ
Nominace:
GIP Limay Berenetto, CZ ,ABY n, R. Záborský, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SP Narnia Alasseon, CZ, ABY a, H. Hollanová, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
KCH JCH Zante Blekitek*PL JW, RUS, L. Ročková, CZ
Nominace:
KCH JCH MW24 Just A Heart of Gold Naked Legend's, CZ JW, SPH f 32, P. Šafářová, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
KCH Stefanek Sundar Sixtyseven, CZ, SIA n, R. Slabey, CZ
Nominace:
Riddick Lochar, CZ, SIA n 21, Z. Lorencová, CZ

Nejlepší kočka domácí:
Nikita, 0.1, HCS, D. Cholevová, CZ
Mikelangello, 1.0, HCS, D. Cholevová, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh M Abeaxus, CZ, RAG, M. Miksová, CZ
vrh Z Larenda, CZ, MCO, R. Studničková, CZ
vrh R Lochar, CZ, SIA, Z. Lorencová, CZ

Nejlepší veterán:
NW SP GIC DK KorZhik's Katie DSM, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
Nominace:
CH Jessica Jackaranda Eden Rose, CZ, SBI f, G. Hejtmánková, CZ
SP CH Bastien Pur D'mour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, K. Křížková, CZ
SC Christian Best of Tigrillo, CZ, OCI n 24, R. Milošovičová, CZ

©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah