MVK Praha 19.3.2023 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 9.2.2024
Přejít na obsah

MVK Praha 19.3.2023

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Praha 19.3.2023

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
IC Quetzalcoatl z Tazu, CZ JW, PER a 03 22, K. Křížková, CZ
Nominace:
PL*Hello Sweety Barbarian, EXO d 22, Y. Studnicová, CZ
NW GIC Mirumkitty Timian, RAG a, M. Miksová, CZ
  • BIS kočka:
Tamara Granát, CZ, PER f, H. P. Novák, CZ
Nominace:
IC PL*My Butterfly LR Elena JW, RAG n 03, L. Karšay, CZ
GIC Annie Crystal Jewels, CZ, RAG n 04, L. Karšay, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
Chris Jesenia, CZ, PER n 03 22, T. Bludská, CZ
GIP Bastien pur D'Amour pod Bílou věží, CZ, PER d 33, K. Křížková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PL*Milkyland Sheila Rose, RAG n, J. Maděra, CZ
Nominace:
IP GIC X-Tra Vanilka z Thalgau, CZ JW DSM, PER g 01 21 62, P. Seidlerová
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB III:
Gargamelcat Lalola, 0.1, EXO f 22, M. Seidler, CZ/SK
Nominace:
Eulalie Marianne, 00.1, RAG a 03, M. Brhelová, CZ
Butterface Diamond, 1.0, PER a 03 22, K. Jakovcová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Remu-Martin's Mr. Big, 1.0, PER a 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
Gatsby Great Joy, CZ, 1.0, RAG n 04, L. Netrhová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
GIC Ozzy Beast of Liris, CZ, MCO ds 09 22, Z. Lipnická, CZ
Nominace:
IC Simba Kotyani*PL, NFO n 23, M. a P. Šandovi, CZ
Hagrid Freya Felis, CZ, NFO n 09, D. Řepová, CZ
  • BIS kočka:
Charleen el Felina Mondo, CZ, MCO w 64, K. Žižková, CZ
Nominace:
Enigma Hammamet Yasmine, SK JW, MCO a, Z. Lipnická, CZ
A'Red Rose Dabeeco, CZ, NEM d 21, B. Kaňková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW SP Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ DSM, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
Nominace:
GIP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, K. Jakovcová, CZ
IP Cassiel Keanu Jr. From Tender Lion's, CZ, MCO a 02 62, E. Koubíková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CH Dalia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
Nominace:
Hebe Calibra, CZ, NFO w 64, M. a P. Šandovi, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Solomeya Verooka, 0.1, SIB n 22, K. Hridžak, CZ
Nominace:
Q Marry el Sunbrilo, CZ, 0.1, MCO ns 22, A. Ondrová, CZ
Niki Akire Liti, CZ, 1.0, MCO n 03, K. a R. Vařečkovi, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:
Tybalt de la Nuit des Temps, 1.0, TUA a 03 24, L. Knýová, CZ
Nominace:
PL*Tanuki Havana Moon, 0.1, MCO f 22, E. Formánková, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
NW Cirque du Soleil Charlesbur, CZ JW, BUR d, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
Nominace:
IC Zeo Remides, CZ, BSH a, I. Kubiasová, CZ
DK JeaTri's Hugo Boss, KBL ns 09, J. a Knud T. Jensen, DK
  • BIS kočka + BOB II:
Haniel Charlesbur, CZ JW, BUR f, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
Nominace:
Zoggi's Baby Whinecat, CZ, BEN n 24, A. Trmalová, CZ
GIC Baltazaria Christy of Mury, CZ, OCI b 24, R. Milošovičová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Gigli Migli Charlesbur, CZ, BUR b, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
Nominace:
SC DK JeaTri's Happy Dappy, KBL a 22, D. Volfová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW GIP GIC X-Harizma Free Hunter, KBL n 09 22, D. Volfová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Charman Makqueen*UA, 1.0, BUR n, O. Makedon, PL/UA
Nominace:
Pearlyqueen Pixel, 1.0, BEN n 24, A. Trmalová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Karamella Corazon Azul, CZ, 0.1, BSH g 03, D. Kos, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
GIC Osiris (V) Darrell Newkirk, ABY o, T. Andraschko, DE
Nominace:
SC Goliaf Bugatti, SPH b, R. Richter, CZ
CH Marshmellow aus Abusir, ABY p, L. Knýová, CZ
  • BIS kočka:
NSW23 I'am Unstoppable Rosa Glauca, CZ JW, ABY a, L. Knýová, CZ
Nominace:
IC Amilina Royal Winner, THA a 21, V. Bauer st., CZ
CH Majestic Qanay, OSH f, M. Hrabovská, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW GIP Empatico by Flash Arian, CZ JW, RUS, H. Suková, CZ
Nominace:
GIP GIC Edition Limited by Black Star*SK, DRX n, J. Čuprová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR Nia Barbie Lamia Moon, CZ, DRX h, F. Korbel, CZ
Nominace:
PR Narciska Lamia Moon, CZ, DRX f 09, F. Korbel, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB IV:
Omega Alasseon, CZ, 0.1, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
Hell Boy Senedris, CZ, 1.0, SPH n 33, K. Rajnyšová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců :
Kasiopea by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Baltic Elf Vaikiki Elfi, 1.0, DRX n 24, A. Hussein, CZ
Edward Mahra Charm, CZ, 1.0, PEB n, M. Hrabáková, CZ

  • BIS kočka domácí:
Chloé DSM, 0.1, HCS, R. Milošovičová, CZ
Nominace:
Yukki Suk, 1.0, HCS, H. Suková, CZ

  • Nejlepší veterán:
BG*O'K Boss Cibele, 0.1, SIN, T. Oros, CZ
Nominace:
IP Elrond Freya Felis, CZ, 1.0, NFO d 09 24, D. Řepová, CZ
IP Felis Freya Felis, CZ, 0.1, NFO n 09 24, D. řepová, CZ
SP Hero Honzík of Tigrillo, CZ, 1.0, OCI b 24, R. Milošovičová, CZ
  • Nejlepší vrh:
vrh N Akire Liti, CZ, MCO, R. a K. Vařečkovi, CZ

vrh Z Tender Beast, CZ, OSH, T. Janečková, CZ
©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah