MVK Chrudim 19.5.2024 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 18. 7. 2024
Přejít na obsah

MVK Chrudim 19.5.2024

Vystavovatelé > výsledky 2024
MVK Chrudim 19.5.2024

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
NW IC Remu-Martin's Mr. Big JW, PER a 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
IC Issabo Gold Shine Cats*UA, RAG n 03, J. Miciak, PL
  • BIS kočka:
IC Enya of Blue-Surprise*PL, RAG a 03, J. Miciak, PL
Nominace:
IC IT*Cotton Flowers Lady Cloud Kissed, RAG a, H. Šíchová, CZ
DK Fjordbaekken's Mississipi, RAG a 04, M. Brhelová, CZ
  • BIS kocour kastrát + BOB III:
IP GIC Quetzalcoatl Z Tazu, CZ JW, PER a  03 22, K. Křížková, CZ
Nominace:
NW CEW24 SP Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
NW SC Remu-Martin's Candyfloss, PER e 01 21 62, L. Zálicha, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CEW24 IP GIC Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, PER f 33, K. Křížková, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
Téa JF Amelia Gecko, CZ, RAG a 04, H. Šíchová, CZ
Nominace:
KCH My Epic Chacra Khan, RAG n 03, M. Brhelová, CZ
CEW24 JCH Blue Crystal Jewels, CZ JW, RAG a 03, L. Karšay, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Zenobie Z Tazu, CZ JW, PER a 02 21 62, M. Seidler, CZ
Nominace:
KCH Mama Mia J.J. Abeaxus, CZ, RAG n 04, M. Miksová, CZ
KCH Mikeš J.J. Abeaxus, CZ, RAG a 04, M. Miksová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB IV:
CEW24 JCH IC RO*Wild Forest's Nordri JW, NFO w 63, A. Ionescu, RO
Nominace:
NSW24 CEW24 NW IC Tybalt de la Nuit des Temps JW, TUA a 03 24, L. Knýová, CZ
  • BIS kočka:
NW GIC DK Toonscat's Sunshine JW DVM DSM, NFO f 03 22, H. Buusman a P. Borgesen, DKL
Nominace:
GIC Laura Z Krainy Asgardu*PL, NFO n 03 22, A. Ionescu, RO
IC Helen White Witch, CZ, NEM as 09 21, E. Otavová Jančárková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Emanuel Helen's Garden, CZ, MCO ds 23, H. Paličková, CZ
Nominace:
PR Cecil from Aurum Bohemica, CZ, MCO n 09, K. Dufková, CZ
Jonáš Ex Somnium, CZ, MCO n 23, M. Hartwichová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Queen Edith El Felina mondo, CZ, MCO f 03 22, M. Hartwichová, CZ
Nominace:
Nelyssa Celtic Temple, CZ, MFO f 22, H. Paličková, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
KCH JCH IT*Eryn Galen Laurelin, NFO f 09 22, A. Ionescu, RO
Nominace:
PL*Nordrasill Umbria, NFO n 22, A. Ionescu, RO
JCH KCH Curl Essence Shane, ACL bs 23, L. Ročková, CZ
Frajda Laveritta*PL, MCO n 22, K. Remarová, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
S*Wonderwoods Undercover Angel, NFO w 62, L. Kyed, DK
Nominace:
KCH Zidan Larenda, CZ, MCO n 22, R. Studničková, CZ
Han White Witch, CZ, SIB n 03 24, L. Ilievová, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
BW23 CH Pele Belusinka*PL, BUE a, I. Naculak, PL
Nominace:
GIC Chester Materia Cordis, CZ, KBL ns, D. Volfová, CZ
IC Toto Bonibritt*LT, BSH a, J. Dambrauskaite, LT
  • BIS kočka + BOB I:
CEW24 NW IC Julia Momoiro, CZ JW, BML ns 11, M. Navrátilová, CZ
Nominace:
GIC Pavetta Belusinka*PL JW, BUR c, I. Naculak, PL
JCH Zorianna Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Destroy Materia cordis, CZ, KBL a 09 24, I. Knudsen, DK
Nominace:
PR Mikan Sagakuryli*PL, KBL a 22, S. Wargula, PL
  • BIS kočka kastrát:
NW SP GIC DK KorZhik's Katie DSM, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
Nominace:
PR Juliett Damien, CZ, BSH a, J. Košková, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
KCH DK KorZhik's Vanda, KBL d 03 23, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Nominace:
KCH DK JeaTri's Silverboom, KBS ns 24, K. Jensen a J. Trillingaard, DK
Archie Winnie Bohemia, CZ, BSH b 03, M. Stuchlíková, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Leyla Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Lara Lou Belusinka*PL, BUR n, I. Naculak, PL

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
NW MW24 SC Hero-in Naked Legend's, CZ JW DVM DSM, SPH a 32, P. Šafářová, CZ
Nominace:
Freesoul's Golfin, ABY n, L. Knýová, CZ
IC Cyrilus Regnum Amoris, CZ, DRX o 09 24, E. Waligorová, CZ
  • BIS kočka + BOB II:
CEW24 Vendetta Rosa Glauca, CZ JW, ABY n, L. Knýová, CZ
Nominace:
WW21 NSW21 Blond is Beautiful Rosa Glauca, CZ JW, ABY p, L. Knýová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP Nuri Fancy Diamonds, CZ, THA b, L. Braunerová, CZ
Nominace:
CEW24 IP Uriyah Rosa Glauca, CZ JW, ABY n, I. Stodůlková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Xixi Blue Rosa Glauca, CZ, ABY a, I. Stodůlková, CZ
  • BIS kotě 8-12 měsíců:
KCH JCH Zante Blekitek*PL JW, RUS, L. Ročková, CZ
Nominace:
KCH JCH MW24 Just A Heart of Gold Naked Legend's, CZ JW, SPH f 32, P. Šafářová, CZ
Florence Ha-Pa-Zu*SK, SPH n 09, B. Vorel Dohnalová, CZ
  • BIS kotě 4-8 měsíců:
Ilana Syinya Ptaha*UA, THA b, L. Braunerová, CZ

Nejlepší kočka domácí:
Nikita, 0.1, HCS, D. Cholevová, CZ
Fifa von Field, HCS, K. Dufková, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh M Abeaxus, CZ, RAG, M. Miksová, CZ
vrh Z Larenda, CZ, MCO, R. Studničková, CZ
vrh R Lochar, CZ, SIA, Z. Lorencová, CZ

Nejlepší veterán:
NW SP GIC DK KorZhik's Katie DSM, KBL ns 24, D. Volfová, CZ
Nominace:
SP CH Bastien Pur D'mour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, K. Křížková, CZ
SC Christian Best of Tigrillo, CZ, OCI n 24, R. Milošovičová, CZ

©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah