MVK Ostrava 22.8.2020 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Ostrava 22.8.2020

Vystavovatelé > výsledky 2020
MVK Ostrava 22.8.2020

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB II:
SC NO*Whimsical's Jack Skellington, RAG n 03, M. Miksová, CZ
Nominace:
GIC Armand Felinityland*PL, RAG a 03, M. a D. Gorscy, PL
NW GIC Eria Pro Macadamia Boy, RAG n 04 21, P. Mleczek, PL
  • BIS kočka:
ES*Cappricio Dolls Barcarolle, RAG n 03, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
Eila Palatissimo, CZ, PER g 03 24, J. Cholevová, CZ
CN*Xuemm Evelynn JW, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Jonathan Jaimie TenderPaws, CZ, SBI n, O. Panasyuk, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Diadem's Rocky The Lonely, 1.0, RAG n 03, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
Louis le Grand Tender Paws, CZ, 1.0, SBI n 21, O. Panasyuk, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
PL*My Butterfly Brooklyn, 1.0, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
PL*Milkyland Durillo, 1.0, RAG a 03 21, P. Mleczek, PL
Brenda Pretty Princess, CZ, 0.1, EXO fs, I. Bartoňková, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB III:
NW GIC Ecliptic Rooibos JW DVM, MCO d 22, I a J. Senderek Wojcik, PL
Nominace:
GIC Zachary Afgan*PL, MCO a 09, M. Wojewoda, PL
Maxim Ascent, MCO as 25, Z. Vašková, CZ
  • BIS kočka:
CH Nutella Slad Rysia*PL, MCO f 03, Z. Bochenska, PL
Nominace:
CH Jiskřička Z Aleje, CZ, MCO f, R. Čachotská, CZ
GIC Galya Siberian Spirit, CZ, SIB n 03, R. Havlenová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Woody Slad Rysia*PL, MCO ds 09 22, Z. Bochenska, PL
  • BIS kočka kastrát:
SP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
Nominace:
Hessy from Aurum Bohemica, CZ, MCO a 02 21 62, K. Dufková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Geronimo from Tender Lion's, CZ, 1.0, MCO ds, P. Krátká, CZ
Nominace:
Jing Czech Lions, CZ, 0.1, MCO f 09 22, S. Pelikánová, CZ
Honey Oraland, 0.1, NEM g 03, Z. Teschinská, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Qantas Laguna Leo, 1.0, MCO e, S. Pelikánová, CZ
Nominace:
Wiki of Raccoon, CZ, 0.1, MCO ns 22, S. Březinová, CZ
Havana Ho from Tender Lion's, CZ, 0.1, MCO fs 09, R. Čachotská, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB I:
IC RGJ Cat's Kurash JW, KBL n 09 24, G. Furholt, NO
Nominace:
GIC Baskin Robbins of Banburu, BSH a, L. Dobrianská, CZ
CH Amon Re Nile Jewel, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kočka:
NW IC RGJ Cat's Jagoza, KBS n 24, G. Furholt, NO
Nominace:
Queene Silver Sun*PL, BSH ns 22 64, D. Mrowczynski, PL
Ginevra Flox, CZ, BSH ny 21 33, B. Poláková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Ares Oxave*SK, BSH c, L. Šorlová, SK
  • BIS kočka kastrát:
IP Holly Palla di Pelo, CZ, BSH ns 11, J. Rada, CZ
Nominace:
IP Paola Silver Sun*PL, BSH ns 22 64, L. Šorlová, CZ
Bastet Nile Jewel, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Perkele Charlesbur, CZ, 1.0, BUR b, L. Matoušová, CZ
Nominace:
Champion Gloriosa, CZ, 1.0, EUR n 22, I. Gáliková, CZ
Rowena Daymon*PL, 0.1, BSH a, I. Konečná, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Sunny Love Silver Sun*PL, BSH ns 22 64, D. Mrowczynski, PL
Nominace:
Cenda Air Force Cat, CZ, 1.0, BSH e, I. Konečná, CZ
RGJ Cat's Moonshine, 0.1, KBL ny 24, G. Furholt, NO

Kategorie 4:

  • BIS kocour + BOB IV:
IC Caesar Amazing Lotus, THA n, T. Moravcová, CZ
Nominace:
Des Cavalier Quentin, ABY a, N. Dinkov, SK
Feel Like a Tiger Naked Legends, CZ, SPH a 33, P. Šafářová, CZ
Axel Dark Paws, CZ, THA a, T. Moravcová, CZ
  • BIS kočka:
SC Nefrael Elizabeth JW, SPH a 33, P. Šafářová, CZ
Nominace:
Glowing Galaxy Fancy Diamonds, CZ, THA n, J. Kadlecová a P. Brauner, CZ
Cinderella's Dance Devil's Flower, CZ, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP Kody Silky Talisman, CZ, THA n, T. Moravcová, CZ
Nominace:
NW SP Carl Cox Naked Legend's, CZ, SPH n, P. Šafářová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Campari SKS Naked Legend's, CZ, THA n, P. Šafářová, CZ
Nominace:
Bellatrix Devil's Flower, CZ, THA n, I. Fleglová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Velvet Damour Ischtar, 0.1, ABY n, N. Dinkov, SK
Nominace:
Derya Arakan, CZ, 0.1, OSH n, J. a O. Capákovi, CZ
Yume Varadero*RU, 0.1, THA n, T. Moravcová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Eike Arakan, CZ, 0.1, OSH b 25, O. a J. Capákovi, CZ
Nominace:
Dorian Gray Devil's Flower, CZ, 1.0, THA a, I. Fleglová, CZ
Nelly Silver Star Adorea*PL, 0.1, RUS, M. a R. Jedynak, PL
Drusilla de Mort Devil's Flower, CZ, 0.1, THA n, I. Fleglová, CZ


Nejlepší vrh:
vrh "G" Tender Lion's, CZ, MCO, R. Čachotská, CZ
vrh "E" Arakan, CZ, OSH, O. a J. Capákovi, CZ
©SCHK 2021
Návrat na obsah