MVK Brno 23.6.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Brno 23.6.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Brno 23.6.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB IV:

Armand Felinityland*PL, RAG a 03, M. a D. Gorscy, PL
Nominace:
Yondu Feles Valentine, RAG n 21, A. Walentek, PL
Starring Sedric, RAG n 03, M. Kmiec, PL
  • BIS kočka:

CH Amber Hanczer*PL JW, RAG a 03, M. Hanczewski, PL
Nominace:
Eimy Palatissimo, CZ, EXO as 24 62, I. Palátová, CZ
IC Dollyrose Eleedolls*PL, RAG n 03, M. Hanczewski, PL
  • BIS kocour kastrát:
NW SP Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
PR Lucian Cobliky, CZ, RAG a 04, L. Mikutová, CZ
SP Desmond Ragdoll Legend, CZ, RAG e, R. Čachotská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP CH Ragbur Destiny Choice Abeaxus, RAG a 03, M. Miksová, CZ
Nominace:
NW SP EPC FI*Minnikatin Lara Croft DSM, 0.1, EXO fs, T. a H. Őhman, FI
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Eulalie Adelaide, 0.1, RAG a 04, M. Brhelová, CZ
Nominace:
Ella Fitzgerald Kollis, CZ, 0.1, RAG n 04, K. Vacková Kollárová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Carmen Adoelle*PL, 0.1, SBI a, I. Kurowiec, PL

Kategorie 2:


  • BIS kocour + BOB III:

NW GIC Cromwell Leo Axis Star, CZ JW, MCO a 09 22, F. a J. Fürst, AT
Nominace:
SC FI*Minnikatin Vettel, ACL ns 01 21 64, T. a H. Őhman, FI
IC Racoones Resort Skywalker, MCO ds 09 23, D. Tarabini, CZ
  • BIS kočka:

IC FI*Minnikatin Carina, ACL fs 02 21 64, T. a H. Őhman, FI
Nominace:
Arya Filo Castelo, CZ, MCO g 09, M. Boudná, CZ
IC SI*Masqueryann Aryanna, NEM a 21, Z. Vanček, SI
  • BIS kocour kastrát:

IP Danny el Felina Mondo, CZ, MCO d 03 22, K. Žižková, CZ
Nominace:
PR Sebastian el Felina Mondo, CZ, MCO n 03 22, K. Žižková, CZ
Nick z Myší díry, CZ, SIB ns 09, M. Burka, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
Nominace:
NW GIP SC FI*Minnikatin Safira, ACL fs 02 21 64, T. a H. Őhman, FI
Ruslana Piede Amici, CZ, NFO n 03, H. Mazálková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Ego Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO ns 22, L. Šula, CZ
Nominace:
Eyrin Viktoria Pride, CZ, 0.1, MCO a 09 22, D. Tarabini, CZ
FI*Debals TottaVaiTarua, 0.1, NFO f 09 22, T. a H. Őhman, FI
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Fanny Viktoria Pride, CZ, 0.1, MCO n 09 22, R. Dyntrová, CZ
Nominace:
Hermione Bob Maine Treasures, CZ, 0.1, MCO n 22, D. Tarabini, CZ
Love me tender di Sidonia, A, 1.0, MCO es 22, Z. Heiter, AT


Kategorie 3:


  • BIS kocour + BOB I:

NSW GIC Benji Belusinka*PL JW, BUR n, I. Naculak, PL
Nominace:
NW SC Caesar Lunar Spell*PL, JW, OCI ns 24, K. Lorenc, CZ
GIC Mango Tasko, BEN n 24 32. M. Babic, HR
  • BIS kočka:

CH Cleo Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
NW GIC Taska Exotic Leopard, BEN n 24, M. Babic, HR
GIC Desert Rose Made by God, BSH ns 21 33, I. Merlin, HR
  • BIS kočka kastrát:
CH Quinoa Charlesbur, CZ, BUR c, K. Apalkova, CZ
Nominace:
CH Leela Locicat, CZ, OCI b 24, K. Lorenc, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

HU*Alba Regia Ragnar Vellykket, JW, 1.0, BUR b, B. a M. Vodolanovi, CZ
Nominace:
Thorsoak Heimdall of Locicat, 1.0, OCI n 24, K. Lorenc, CZ
Masha Mashenka de Venorti*SK, 0.1, BSH ns 22 64, G. Džongovová, SK
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Agrate Brianza Re Nero, CZ, 0.1, BUR b, K. Apalkova, CZ
Nominace:
Fuma Kotaro from Ja-Pan, CZ, 1.0, BSH a 01 62, K. Jahnová, CZ
I'am Pink Panther Charlesbur, CZ, 0.1, BUR c, L. a R. Matoušovy, CZ

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
NW SC Fei Wu Akira, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
GIC Suosittu Bardi Di Olisava, THA a, A. Jurníčková, CZ
  • BIS kočka:
Bella Aglaya Berenetto, CZ, ABY n, K. Oreškovič, HR
Nominace:
Anastasiya Panter Bleu, CZ, RUS, E. Nikolov, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR Emerald Emico Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Koralinka Ufne Koty, PL, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
Calista by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Velvet Damour Jaguar, 1.0, ABY n, K. Oreškovič, HR

  • BIS kočka domácí:
Ari, 1.0, HCS, P. Franta, CZ
Bubiš DSM, 0.1, HCL, H. Zemanová

Nejlepší veterán:
SC Amur ze Sovína, CZ DVM, 1.0, SIB n 09 24, J. Suská, CZ
Nominace:
NW SP EC FI*Minnikatin Lara Croft DSM, 0.1, EXO fs, T. a H. Őhman, FI

©SCHK 2021
Návrat na obsah