MVK Bojkovice - Nový Světlov 24.3.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Bojkovice - Nový Světlov 24.3.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Bojkovice - Nový Světlov 24.3.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:

SC Yago Tallulah Belle JW DSM DVM, SBI n, B. Formaggioni, IT
Nominace:
Fedor Fabiosson of Black Star*SK JW, EXO d 03, J. Melišová, SK
NW GIC FI*Celestial's Smells Like Teen Spirit, RAG a 03, L. Chylová
  • BIS kočka:

NW SC Virgola Tallulah Belle JW DVM, SBI n, B. Formaggioni, IT
Nominace:
CH Fleur II Granat, CZ, PER g 03, J. Slabý, CZ
Dory Tallulah Belle JW, 0.1, SBI n 21, B. Formaggioni, IT
  • BIS kocour kastrát:
NW SP CH Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
NW SP Griffin Bright Crystall, CZ, RAG n 03, P. Melková, CZ
Cedric von Hessen, CZ, RAG a, D. Dědková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
CH Ragbur Destiny Choice Abeaxus, RAG a 03, M. Miksová, CZ
Nominace:
GIP Bailey's Liquer of Black Star*SK, PER d 03, M. Machová, SK
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB II:
Duna Corrin Tallulah Belle JW, 0.1, SBI n, B. Formaggioni, IT
Nominace:
Fargo Lucka-Ornel, CZ, 1.0, RAG n 04, K. Oreskovic, HR
Cattydolls Star Rose, 0.1, RAG a 03, K. Oreskovic, HR
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Granita Diamiland*PL, 0.1, RAG n 03 21, M. Osińska-Plonka, PL
Nominace:
Goccia D'oceano Likos Lions, 1.0, SBI n, M. Wolny, PL

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

Racoones Resort Skywalker JW, MCO ds 09 23, D. Tarabini, CZ
Nominace:
GIC Kent Norwood, NFO n 09 24, A. Dogadalska, PL
GIC Haker Ewadar's*PL, FO d 09 22, D. a E. Sobora, PL
  • BIS kočka + BOB I:

GIC Prada Kotyani*PL, NFO n 24, A. Izycka-Herman, PL
Nominace:
CH Beatrice Maivelien, CZ, MCO ns 22, Z. Vašková, CZ
CH PL*Yanoi Panda, MCO fs 03, R. Čachotská, CZ
  • BIS kocour kastrát:

SP SC Caspian Sky Beyrouth, CZ JW DVM, MCO n 03 22, K, Báliková, CZ
Nominace:
IP Diego of Cats from Host, CZ, MCO d 03, S. Růžičková, CZ
SP Gretzky Calibra, CZ, NFO n 09, P. a M. Šandovi, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP The Best of Sudden Blazing, CZ, MCO f 22, L. Koblížková, CZ
Nominace:
Free Happy of Velvet Racoon, CZ, MCO d 09 22, L. Páleník, CZ
GIP IC N*Migoto's Avelia, NFO n 03 24, L. Kyed, CZ/DK
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

S*Uncut Diamond Buttercup, NFO n, F. Sulic, HR
Nominace:
Loreley 4Me Caramellocoon, CZ, 0.1, MCO w 64, S. Růžičková, CZ
HR*Midola's Sonya, 0.1, NFO g 22, F. Sulic, HR
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

San Samuel of Mathew's Club*SK, 1.0, MCO ds 22, R. Dyntrová, CZ
Nominace:
Viscount Azarius Prime, 1.0, MCO e 03 22, M. Polanský, CZ
MW New Crazy Tigers Orlando, 1.0, MCO n 09 23, P. Fit, PL

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

NW SC Unbelievable of Czankra*PL JW DSM DVM, BSH a, A. a K. Czyzkowsczy, PL
Nominace:
NW SC Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ JW, BML ns 11, A a K. Opatrná, CZ
NW GIC Solaris Belusinka*PL JW, BUR d, I. Naculak, PL
  • BIS kočka:

BW NW SC Wera Belusinka*PL JW, BUR c, I. Naculak, PL
Nominace:
NW SC Pacifica Sideris*PL DVM, BSH a, M. Wojcik, PL
SC Kimmie-Lou Cherry Land*PL DVM, BSH g, A. a K. Czyzkowsczy, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP IC Sonic Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
SP Aaron Age of Rebels, CZ, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
Umberto Honey Grey, CZ, CHA, A. Adamcová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Escada Kotek Klopotek*PL, 0.1, BSH a, A. Venclová, CZ
Nominace:
Charley Age of Rebels, CZ, 1.0, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
Cleo Belusinka*PL, 0.1, BUR b, I. Naculak, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB IV:

HU*Alba Regia Ragnar Vellykkét, 0.1, BUR b, B. a M. Vodolanovi, CZ
Nominace:
Yollie Methexis, CZ, 0.1, BSH a, E. Krausová, CZ
Masha Mashenka de Venorti*SK, 0.1, BSH ns 22 64, G. Džongovová, SK

Kategorie 4:


  • BIS kocour + BOB III:
MW NW SC Fei Wu Akira, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
GIC Iris Inky Blue, CZ, THA n, V. Bauer, CZ
GIC Suosittu Bardi di Olisava, THA a, A. Jurníčková, CZ
  • BIS kočka:
SC I love You Princess Angel, CZ JW, SPH w 61, P. Flossmannová, CZ
Nominace:
IC Bigail Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
IC X-Girl Fantastic Arakan, CZ, OSH n, J. Capáková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Oliwer Princess Angel, CZ, SPH w 61, A. Veselá, CZ
Nominace:
Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP Makarerre Kokeshi*PL, DSM, DRX hs 09 24, J. Sudíková, CZ
Nominace:
Heze Estrella Polar, CZ, SIA n 21, M. Zubalová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Blackwoods Arakan, 1.0, OSH n 25, J. Capáková, CZ
Nominace:
Balto Samuel Berenetto, CZ, 1.0, ABY n, M. Malý, CZ
Baileys Arakan, CZ, 0.1, OSH w 61, J. Capáková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Ivi New Blue*PL, 0.1, RUS, W. Prusak, PL
Nominace:
Amilina Royal Winner, 0.1, THA a 21, V. Bauer, CZ

  • BIS kočka domácí:
NW Anouk Choucroute, 0.1, HCL, K. Báliková, SK
NW Patch Maga, 0.1, HCS, K. Báliková, SK
Nominace:
Fox of Village, 1.0, HCL, S. Pelikánová, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "Q" Agnus Dei, CZ, BSH, I. Pospíchalová, CZ
Nejlepší veterán:
SC Heliot z Zielonej Laki*PL, 1.0, NEM ns 21, D. Hubáčková, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah