MVK Praha 27.7.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 24.11.2021
Přejít na obsah

MVK Praha 27.7.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Praha 27.7.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:

Kin-Narah Dr. Male, SBI b 21, E. Bertini, IT
Nominace:
Goya Granát, CZ, PEr d 03, J. Slabý, CZ
Zeiro Fantastic Boy Hokami, CZ, EXO n 03 22, Š. Karesová, CZ
  • BIS kočka:

Kin-Narah Didima, SBI h, E. Bertini, IT
Nominace:
DK Frohlich's Grace Kelly, SBI a, B. Frohlich, DK
Zoe Magic Doll Hokami, CZ, EXO fs 03 24, M. Zachrdlová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW SP Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SC IP Salvia Clea Jesenia, CZ JW, PER g 03, J. a J. Klierovi, CZ
Nominace:
IC Vesna Flower Jesenia, CZ, PER f 03 24, J. a J. Klierovi, CZ
IP CH Ragbur Destiny Choice Abeaxus, RAG a 03, M. Miksová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Aira Kocieloff*PL, 0.1, RAG a, A. Polanska, PL
Nominace:
Two Witches Mamba, 0.1, EXO d 02 21, E. Eszényi, CZ
X-Men Gigi Monthly Shine, CZ, 1.0, PER n 03 22, P. A P. Hejdovi, CZ

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

IC Racoones Resort Skywalker, MCO ds 09 23, D. Tarabini, CZ
Nominace:
Imbir Fidelland*PL, MCO n 22, K. Woroniecka, PL
CH Nick Phantom Cats, CZ, SIB n 03 24, M. Bočková, CZ
  • BIS kočka:

GIC Hossa Ewadar's*PL DSM DVM, NFO a 09 22, A. Iźycka-Herman, PL
Nominace:
IC Tosia od Ivanki*PL, SIB f 24, R. Sosnowska, PL
Magic Lady Larja Fantasia, CZ, SIB ds 09 24, M. Bočková, CZ
  • BIS kocour kastrát:

NW SC A'Deja Vu Nova Axis Star, CZ JW DVM DSM, MCO n 03 23, W. Choulíková, CZ
Nominace:
Palmer Yori of Sudden Blazing, CZ, MCO n 22, L. Koblížková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP The Best of Sudden Blazing, CZ DSM, MCO f 22, L. Koblížková, CZ
Nominace:
PR Frozen Princess Czech Lions, CZ, MCO n 02 21, A. Beranová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Ego Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO ns 22, L. Šula, CZ
Nominace:
Kaylee Love Pavitero, CZ JW, MCO f 09, V. Fajfrová, CZ
N*Migoto's Carla, 0.1, NFO n 09 22, L. Kyed, DK/CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Nolla of Caramellocoon, CZ, 0.1, MCO w 62, R. Dyntrová, CZ
Nominace:
Verona Yorie of Sudden Blazing, CZ, 0.1, MCO f 09, L. Koblížková, CZ
New Belfala's Ferox, 1.0, MCO n 22, M. Kierstein, DE

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

NSW GIC Benji Belusinka*PL JW, BUR n, I. Naculak, PL
Nominace:
IC Darel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kočka:

IC Cleo Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Elizabeth Bohemia Indigo, CZ, CHA, P. Marešová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Panter Aksarah Bhutani, CZ, KBS ns, N. a P. Pospíšilovi, CZ
Nominace:
GIP Tuareg Aksarah Bhutani, CZ, KBL ns 23, N. a P. Pospíšilovi, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Gemini Ori Amulet, CZ, BSH ns 22 64, H. Vyčichlová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Julietta Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
SE*Alsmarks Gandara, 0.1, OCI n 24, U. Haapanen, FI
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Helios Ya Moasi, CZ, 1.0, MAU ns 24, J. Součková, CZ
Nominace:
IT*Eros Della Francigena, 1.0, CHA, V. a D. Míškovi, CZ
Plato Belusinka*PL, 1.0, BUR n, I. Naculak, PL

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
NW SC Fei Wu Akira, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Blackwoods Arakan, CZ, OSH n 25, J. Capáková, CZ
  • BIS kočka:
IC Graceful Alice Magic Rivendel JW, CRX h 03, K. Zitterbart, CZ
Nominace:
IC Ciocollata Neshamah Sheli*UA, ABY n, O. Skabowska, UA
CH UA*Randevu Ellada, ABY a, G. Buslenko, UA
  • BIS kocour kastrát:
GIP Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a A. Kadlecová, CZ
Nominace:
IP Oliwer Princess Angel, CZ, SPH w 61, A. Veselá, CZ
PR Orest Princess Angel, CZ, SPH n 32, A. Veselá, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP SC Christen Princess Angel, CZ, SPH f 09 33, P. Flossmannová, CZ
Nominace:
PR Emerald Emico Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
NW SP Makarrere Kokeshi*PL DSM, DRX hs 09 24, J. Sudíková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
LV*Dea Dia Y'almaz, 1.0, DRX w 64, T. Nikiforova, RU
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Calista by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
LV*Dea Dia Bouchee, 0.1, DRX b 09 24, T. Nikiforova, RU
Gabriela Gertruda BeeFree, CZ, 0.1, CRX f, K. Zitterbart, CZ

  • BIS kočka domácí:
Fox of Village, 1.0, HCL, S. Pelikánová, CZ
Chloé, 0.1, HCS, R. Milošovičová, CZ

Nejlepší veterán:
GIP IC Jurika-Jurashka iz Odissei, 0.1, NEM a 21, L. Zhang, CZ
Nominace:
Monthy Air Force Cat, CZ, 1.0, BSH b 03, E. Koubíková, CZ
SP Future Diamond of Bohema Minstrel*CZ, 0.1, BSH j, A. Podzemská, CZ
Nejlepší vrh:
vrh "G" de Petite Pelote, CZ, BUR, B. a M. Vodolanovi, CZ
Nominace:
vrh "B" Devil's Flower, CZ, THA, I. Fleglová, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah