MVK Praha 30.9.2023 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 9.2.2024
Přejít na obsah

MVK Praha 30.9.2023

Vystavovatelé > výsledky 2023
MVK Praha 30.9.2023


Kategorie 1:

  • BIS kocour:
Ravimon Illion, EXO a 03, M. Zachrdlová, CZ
Nominace:
GIC Dorian Fiery Lord Hokami, CZ, EXO d 03 22, I. Studnicová, CZ
NW SC Remu-Martin's Candyfloss, PER e 01 21 62, L. Zalicha, CZ
CH Alvinnek Medvídek, CZ, PER a 21 33, V. Opočenská, CZ
  • BIS kočka + BOB I:
IC Gargamelcat Lalola JW, EXO f 22, M. Seidler, SK
Nominace:
CH Gloria Palatissimo, CZ, EXO gs 24 62, M. Zachrdlová, CZ
GIC Zoe Magic Doll Hokami, CZ, EXO fs 03 24, M. Zachrdlová, CZ
GIC Spreewood Be My Honey, PER a 21 33, V. Opočenská, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Remu Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP Eulalie Adelaide JW, RAG a 04, M. Brhelová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
ShiningDolls Freydis, 0.1, RAG a 03, J. Maděra, CZ
Nominace:
IT*Cotton Flowers Lady Cloud Kissed by Sunset, 0.1, RAG a, H. Šíchová, CZ
Sisudatu Amelia Gecko, CZ, 0.1, RAG a 04, H. Šíchová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Xanthia Charm Hokami, CZ, 0.1, EXO f 03, K. Kaválková, CZ
Nominace:
Honzík T.J. Abeaxus, CZ, 1.0, RAG a, M. Miksová, CZ
Ragville Tabby, 1.0, RAG n 03 21, J. Maděra, CZ
Chloe T.E. Abeaxus, CZ, 0.1, RAG a 04, M. Miksová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
CH Tybalt de la Nuit des Temps JW, TUA a 03 24, L. Knýová, CZ
Nominace:
IC Wes Punto Valentino Caramellocoon, CZ, MCO ns 22, H. Joegensen, DK
SC Danko Nevskiy Modern*RU DVM, NEM n 09 21, E. Hlaváčková, CZ
IC Dollar Gremlineva, SIB ny 24, V. Dvořáková, CZ
  • BIS kočka:
Barcelona Olira, CZ, MCO f 25, I. Lobova, CZ
Nominace:
CH Victoria Sabya, CZ, MCO f 02 21 62, D. Tarabini, CZ
Bellatrix JavaMia, CZ, NEM n 09, M. Sehnalová, CZ
NW SC Cassiopeia Rainbow Forest, CZ JW, NFO ds, J. Kostka a A. Amlerová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Rick Sanchez Wet Paw, CZ, MCO n, K. Jakovcová, CZ
Nominace:
NW SP Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ DSM, MCO d 09 23, P. Melková, CZ
Ascent Xanadu, MCO ns 25, D. Tarabini, CZ
  • BIS kočka kastrát + BOB III:
IP Gizela Werra Pearl, CZ, MCO n 09 23, K. Remarová, CZ
Nominace:
GIP CH Delia Sabya, CZ, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
NW SP Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, N. Langpaulová, CZ
Safari Wet Paw, CZ, MCO ns 24, N. Langpaulová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Haruki Natalis Spring, CZ, 1.0, SIB f 09 22, E. Hlaváčková, CZ
Nominace:
Cassiopeia23 Sabya, CZ, 0.1, MCO f 09, D. Tarabini, CZ
Cooper Mini Olira, CZ, 1.0, MCO ds 25, I. Lobová, CZ
Cassie23 Sabya, CZ, 0.1, MCO fs 09, D. Tarabini, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Waka Jr. Rosa Glauca, CZ, 0.1, TUA f 02 63, L. Knýová
Nominace:
Domingo23 Sabya, CZ, 1.0, MCO ds 03 25, D. Tarabini, CZ
DK Kastbjerg Bjork, 1.0, NFO ns 22, J. Kostka a A. Amlerová, CZ
Tina Bubo, CZ, 0.1, SIB fy 09 23, A. Burešová, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
CH Dorian Nalim, CZ, BSH a, L. Dobrianská, CZ
Nominace:
IC Uggi New Montemi, CZ, BSH o 01 62, V. Macháňová, CZ
GIC Norris Demikát, CZ,  SRL b 09, P. Parkanová, CZ
CH Ham Ham Charlesbur, CZ, BUR d, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
  • BIS kočka:
MW23 GIC Haniel Charlesbur, CZ JW, BUR f, R. Matoušová a L. Barošová, CZ
Nominace:
Czechbengals Baghira, BEN n 24, M. Varha, CZ
CH SE*Katoj's Eulalia, BML ns 12 31, B. Helmer, SE
  • BIS kocour kastrát + BOB II:
SC Baheras Wb Xet JW DSM DVM, BML ns 11 31, B. Helmer, SE
Nominace:
IP Panther Aksarah Bhutani, CZ, KBS ns, N. Pospíšilová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Finezja Gisza*PL, BEN n 24, I. Dziwenko, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Baheras Frida, 0.1, BML ns 11 31, B. Helmer, SE
Nominace:
MW23 Yahto Ocean Eyes*UA, 1.0, BUR n, R. Matoušová a L. Bartošová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Joaquin Phoenix Charlesbur, CZ, 1.0, BUR n, L. Bartošová a R. Matoušová, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
WW21 SC N'Kata del Gormo Sixtyseven, CZ, SIA w 67, M. Maršinská, CZ
Nominace:
SC Lucifer Alasseon, CZ, ABY n, JW, J. Procházková, CZ
GIC Caspar Gang Futrzaka*PL, DRX ns 24, M. Veselá, CZ
Falco Senedris, CZ, SPH n 33, K. Rajnyšová, CZ
  • BIS kočka:
NSW23 GIC I'm Unstoppable Rosa Glauca, CZ JW, ABY a, L. Knýová, CZ
Nominace:
CH Electra von Bestensee, CRX f, M. a J. Vávrovští, CZ
IC Edwina Saint Marteen, CZ, DSP f 03, A. M. Janošíková, CZ
IC PL Fryga Ilo, SOM n, E. a K. Grzelecka, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Nuri Fancy Diamonds, CZ, THA b, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
Nominace:
Emett Saint Marteen, CZ, DSP d 09, A. M. Janošíková, CZ
Barnabáš Senedris, CZ, SPH n 32, K. Rajnyšová, CZ
  • BIS kočka kastrát + BOB IV:
WW22 IP Yala by Flash Arian, CZ, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
GIP Helenka Queen Chanel*PL, DRX g, M. Veselá, CZ
IC UA*Eclat Artemis, OSH b 25, M. Hrabáková, CZ
Femi Faetal Senedris, CZ, SPH n 33, K. Rajnyšová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Jordan Oneiri, CZ, 1.0, SIA n 21, A. Zacharová, CZ
Nominace:
Blue Talisman's Blue Casanova, 1.0, RUS, B. Parucka, PL
Siouxsie Blue Lime Cats, CZ, 0.1, OSH b 24, S. Mezianová, CZ
Sisinka Gamela Keta, CZ, 0.1, SPH a, M. Troníčková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
MW23 V-Power Rosa Glauca, CZ, 1.0, ABY n, L. Knýová, CZ
Nominace:
Goliaf Pirozhok, 1.0, SPH n 03, P. Hromíř, SK
Viva La Vita Rosa Glauca, CZ, 0.1, ABY a, L. Knýová, CZ
Vilvarin Gloria, 0.1, DRX f 23, A. Burešová, CZ

  • BIS kočka domácí:
Yukki Suk, 1.0, HCS, H. Suková, CZ

Nejlepší vrh:
vrh V Rosa Glauca, CZ, ABY, L. Knýová, CZ
Nominace:
vrh N Angeliro, CZ, SIB, D. Richtrová, CZ
vrh M Felpati Gatti, CZ, BSH, L. Lonchshakova, CZ

Nejlepší veterán:
SC Arwen Gamela Keta, CZ, 0.1, SPH f 09 33, M. Troníčková, CZ
Nominace:
IP GIC Jang Aksarah Bhutani, CZ, 1.0, KBL ns 22, N. Pospíšilová, CZ
©SCHK 2024
slevy pro členy SCHK
Návrat na obsah