NVK Kolín 5.6.2022 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 20.7.2022
Přejít na obsah

NVK Kolín 5.6.2022

Vystavovatelé > výsledky 2022
NVK Kolín 5.6.2022

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
Remu-Martin's Candyfloss, PER e 01 21 62, L. Zálicha, CZ
Nominace:
IT*Doll's'N'Rags Guess Merlin, RAG n 03, H. Šíchová, CZ
PL*Raggato Chilly, RAG a 03, J. Richterová, CZ
  • BIS kočka:
Janis Joplin Richenza, CZ, RAG a 04, H. Šíchová, CZ
Nominace:
Tiffany Maszkotka*PL, RAG a, J. Novotná, CZ
Ulania Ryve Nostra, CZ, SBI n 21, K. Kozlová, CZ
  • BIS kocour kastrát + BOB III:
Remu-Martin's Big Boss, PER e 03, L. Zálicha, CZ
Nominace:
Nyx FK Dragondolls, CZ, RAG e 03, J. Prokůpková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Mirumkitty Timian, 1.0, RAG a, M. Miksová, CZ
Nominace:
Donatello Great Joy, CZ, 1.0, RAG n 03 21, E. Michálková, CZ
Mecoté's Izzy, 0.1, RAG n 03, H. Šíchová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
Groot Vivaldi, SIB ny 22, L. Ilievová, CZ
Nominace:
Shine Tzar-Koshka, NEM e 09 21, Z. Teschinská, CZ
  • BIS kočka:
Fiona Top*Matryoshka, SIB e 24, L. Ilievová, CZ
Nominace:
Adel Silk Paws, CZ, MCO ns 09 22, M. Kurc, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Lex Barker from Tender Lion's, CZ, 1.0, MCO n, R. Čschotská, CZ
Nominace:
S*NC's Nangilima JW, 0.1, NFO f 24, J. Vachová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:
Wick White Witch, CZ, SIB n 24, L. Ilievová, CZ
Nominace:
Gabby ex Somnium cats, CZ, 0.1, MCO ns 22, M. Hartwichová, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
DK Fulla's David Silver, EUR ns 22, L. Kovaříková, CZ
Nominace:
Zeo Remides, CZ, BSH a, I. Kubiasová, CZ
Nuri Laetitia, CZ, BSH ns 11, O. Priymak, CZ
  • BIS kočka:
Sardinia Charlesbur, CZ, BUR f, L. a R. Matoušovy, CZ
Nominace:
Fiona Blandus, CZ, BML ns 11, M. Šidlíková, CZ
Beatrice Eden Prime, CZ, EUR fs, H. Mikulenková, CZ
  • BIS kočka  kastrát:
NayaLyn Crystal Diamond, CZ, BSH ns 11, G. Poláčková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Cesarrion Mracek Titania, BLH c, S. Kubynets, CZ
Nominace:
Justine Corazon Azul, CZ, 0.1, BLH g, D. Kos, CZ
Orion Frostiness, CZ, 1.0, BSH ns 11, O. Leierová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
Cirque du Soleil Charlesbur, CZ, 1.0, BUR d, R. a L. Matoušovy, CZ
Nominace:
John Lacay Bleu, 1.0, CHA, V. a D. Míškovi, CZ
Anne Remides, CZ, 0.1, BSH a, I. Kubiasová, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour:
Lucas Grand Boucheron, DSP n, T. Vitásková, CZ
  • BIS kočka:
Arien Alma Parens, CZ, ABY n, J. Lahovská, CZ
Nominace:
Fantasia Nautis Baster, CZ, ABY p, J. Procházková, CZ
Bianca Treasure Asia, THA n, N. Musiiets, UA
  • BIS kocour kastrát:
Lulamey Thai Legend, THA a, N. Musiiets, UA
  • BIS kočka kastrát:
Yala by Flash Arian, CZ, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Dafne Narsil, CZ, SIA b 02, M. Netolická, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Nia Barbie Lamia Moon, CZ, 0.1, DRX h, R. A. Hussein, CZ
Nominace:
Jaka Grape Hill*PL JW, 0.1, DRX n 23, H. Keltnerová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB IV:
Empatico by Flash Arian, CZ, 1.0, RUS, H. Suková, CZ

  • BIS kočka domácí:
Ruslan White Wings, CZ, 1.0, HCS, L. Zhang, CZ
Kiki, 0.1, HCS, D. Pelcová, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "I" Z Vltavy, CZ, BSH, V. Novotná, CZ
vrh "R" The Oneness, CZ, CRX, P. Grusová, CZ
Nejlepší veterán:
SC Damian Gatti de Marko, CZ, 1.0, BSH ns 11, M. Foglová, CZ
Lulamey Thai Legend, 1.0, THA a, N. Musiiets, UA
Nominace:
IP SC DK Eife's Jason Gideon, 1.0, EUR ns 22, L. Kovaříková, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah